0 oy
337 göst.
Aile kategorisinde (530 puan) tarafından
Iyi Geceler hanımlar saç kremi alcam ama duş aldıktan sonra saçlar için spreyler var yada kremi çıktıktan sonra kullanmak için güzel koksun hemde saça iyi gelen kullananlar hangi marka kullanyorsiniz öneriniz var mı sipariş etcem de 

8 Cevaplar

0 oy
(80 puan) tarafından

Bu ikisi çok güzel saçlarım yün gibiydi şimdi ipek gibi turuncu olan yaklaşık 1 sene giriyor çok az sürmen gerekli alırsanız

image

(1,358 puan) tarafından
Bende gliss sprey kullanıyorum ama kuaför olanı alayım bari nerden aldiniz
(5,272 puan) tarafından
Ikisini ayri ayri mi kullaniyosun canm yani duştan hemen sonra imisini mi kullanmk gerekiyo yoksa tek mi
(80 puan) tarafından
Maske olanı dustayken sampuandan sonra sürüp bekletiyorum bi iki dakika sonra duruluyorum spreyi de duştan sonrada sıkıyorum gün içinde istersem kuruyken de sıkıyorum maskeyi sürdüğüm zaman gerek kalmıyor spreye
(5,272 puan) tarafından
Tamam canm tşk ederim boyalı saclar icin degil dimi maske olan
(80 puan) tarafından
Yok tüm saçlar için rica ederim ne demek :)
-Reklam-
0 oy
(80 puan) tarafından

Markası bu Kuaf

image

0 oy
(9,334 puan) tarafından
Pantene sarı olan kremi kullanıyorum çok guzel.. sprey de glissin kullanıyordum o da guzeldi ama krem tavsiye ederm yumuşacık yapıyorr..
0 oy
(1,126 puan) tarafından
Gliss un spreyinden kullanıyordum bitti hem kokusu çok güzel oluyor hem de sac kolay yaramıyor rahatlık valla. Bakım açısından da pantebin sari şişede yağları var ondan kullaniyordum  o da bitti :)) o da parlaklık veriyordu 
0 oy
tarafından

Dionsps canım 80 lira tanesi çok meth ediyolar :angel:

0 oy
(403 puan) tarafından
Benim saclarmda ombre var mecbur krem kullniyorm elidorn kremini kullanıyorum.watsons tan argan yagi aldim cok iyi geldi saçıma.
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Elidorun esmer parlaklık serisini kullanıyorum. Hem kremin hem şampuanın kokusu çok güzel. Kremi duşta kullanıyorum, dus sonrası birsey kullanmiyorum, ama saçım hem yumusacik oluyor hem de misler gibi kokuyor. Tavsiye ederim ama sac yapına uyar mı bilmem.
0 oy
tarafından
Glisın mor sprey ini cok seviyorum ben canım 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 35 göst.
1 Aralık 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde 1 melek annesi (198 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 142 göst.
0 oy
3 cevap 73 göst.
15 Ağustos 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Kelebekbursa16 (726 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 106 göst.
23 Mayıs 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu

382,852 soru

11,460,386 cevap

35,046 kullanıcı

...