0 oy
1,269 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (229 puan) tarafından
Artik korkudan her aklima geleni sorar oldum hakkinizi helal edin kizlar sagolun cevaplarnz icin :)

5 Cevaplar

0 oy
(2,211 puan) tarafından

Keşke olmasaydın :ermm: regl olamıyorsun:( 

Adetin 3.günü olduysan hamile kalma olasılığın %1  

(229 puan) tarafından
Siz artik yaptirmiyorsunuz sanirim bide ben emziriyorum
(2,211 puan) tarafından
Bende emziriyorum bebeğim 8 aylik oldu.. 1 kere oldum 11 eylüle kadar koruyormuş regl olmazsam yaptirmam doğum kontrol kullanırım buyuk ihtimal
(229 puan) tarafından
Emzirmeye devam edersen hap kullanamazsn ana sagligin verdigini eczanelerdekilerde pahali canmm ama sen artk 1 aylk yaptrablirsn galba 1 aylk yaptiriordm ben hamileliktn once bi yan etkisini gormedm
(2,211 puan) tarafından
1 aylik varmıymış onu yaptırayım o zaman bana 3 ay var sadece dediler bende araştırmadım açıkçası gittim oldum..
(229 puan) tarafından
Var canmm benm bebek daha kucuk diye yaptirmadilar sen smdi ek gida veriorsundr giderken yine emzirdgni soylersn
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tek bildiğim ilk 1 sene çok düzensiz adet olacağın ya adetin çok uzun süre olmazmış yada sürekli adet olabilirmişsin
(229 puan) tarafından
1 defaliktan bisey olur mu ki 8 aya girmis olcak bebek yani 1 aylik yaptirabilirim herhlde dimi
tarafından
Valla oraları bilmiyorum canım
(229 puan) tarafından
Sagol canmm benm el mahkum neyi kullansak hormonlarimizla oynancak yani adet duzensizligini cekmek daha iyi bakamicagmz bir gunahsizi dunyaya getrmektense bence
tarafından
İşte nasip meselesi ama sonuçta tedbir bizden takdir Allah'tan.
(229 puan) tarafından
Orasi oyle canmm hakkimizda hayirlisi artik
0 oy
(2,840 puan) tarafından
ben aylik ile 9 sene korundum canin kalmadim hamile

kiloda yapmadi 3aylikda vuRuldum
(2,840 puan) tarafından
evet canim bu dogumdan beni 3.kez vuruldum 3 ayligi
(229 puan) tarafından
Adetn duzenlimiydi canmm 3 kere vuruldgna gore duzenldir
(2,840 puan) tarafından
ilk ay biraz duzensiz yapti hatta hamileyim sandim sonra tapmadi cano
(0 puan) tarafından
Bende 3 aylık iğneye geçmek istiyorum. Tek derdim kilo yapması. Sizdede kilo artışı oldumu
(214 puan) tarafından
Merhaba ara lekelenme yaptı mı sizde acaba
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Bende agustosta 3 cuyu olcam bende sadece adeti kesti
(44,603 puan) tarafından
Yok hayir gunu yok ignenin o spiralde var adetliyken takilmasi lazim bide hap lar var bilmem kacinci gunun de basla diyolar igme ole degil gebelik yoksa hemen yapiyolar yapildigi gunu not et biyere 3 ay sonra ayni o gun olcaksin
(229 puan) tarafından
Aldm canmm cok sagoll
(229 puan) tarafından
Adeti kesti demssin ya canmm hc mi adet olmuon 3 ay boyunca
(44,603 puan) tarafından
Valla ilk oldugum ay sadece leke leke geliyodu simdi hic olmuyom.emzirmem bitince aylik olana doncem onda duzenli adette olunuyo napalim tek kalmayayimda bole devam.edicez
(229 puan) tarafından
Oylee vlaa canmm

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 2,586 göst.
11 Ağustos 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Balböceğim (229 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 147 göst.
17 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Zeynep5100 (982 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 419 göst.
30 Temmuz 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Balböceğim (229 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 406 göst.
4 Eylül 2020 Diğer kategorisinde ❣Eylül ün annesi❣ (1,265 puan) tarafından soruldu

378,118 soru

11,317,334 cevap

34,763 kullanıcı

...