0 oy
1,066 göst.
Aile kategorisinde (1,403 puan) tarafından
Biz yemek yeriz sofrayi toplama faslida bitince orta da buluşuruz :) ya oyun oynarız ya da film izleriz :) 

25 Cevaplar

+2 oy
(119,355 puan) tarafından

Ben yazmiyim ayip olaaarrr :D

(1,403 puan) tarafından
Ahahaha sevo yaaa :D hiç art niyetli düşünmedim aagdafsfsh :D
(119,355 puan) tarafından
Tabi canim tabiiiii ;)))
-Reklam-
+1 oy
(3,701 puan) tarafından
Çay TV sohbet çocuklar bitmek tükenmek bilmeyen diriliş Ertuğrul kuruluş Osman allahtan bu aralar yorgun geliyorda açmıyor 
0 oy
(1,358 puan) tarafından

Ne oynuyorsunuz :)

(1,186 puan) tarafından
Cift kale maçı:))))))))))
(1,403 puan) tarafından
Kart oyunları yada ps4 de falan :)
0 oy
(222 puan) tarafından
Ben bi koltukta telefonla oynuyom o bi koltukta... Sıfır iletişim :D
(1,403 puan) tarafından
Yani orası öyle napcan herkesin huyu farklı :/
(490 puan) tarafından
Konusmayi sevmiyor yapmayi seviyormus peki ilgisini ceken konular hakkinda konusurlar arkdaslariyln toplanmiyor mu hic
(222 puan) tarafından
Bilim konuşur, uçak, elektronik aletler falan sizce ben bunlar hakkında konuşabiliyor muyum :D  ben anca magazin :D dedikodu gıybet falan
(490 puan) tarafından
Hahha bu konular hakkkinda konusup  ilgisini cekebilirsn bnce sasirtirsn esini:-D
(222 puan) tarafından
Ay onunla mı uğraşacam boşver :D
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bebek yıkıyoz sonra uyuyoz anca :D 
0 oy
tarafından

Çay içiyoruz  tv izliyoruz sohbet ederiz yemekten sonra tabi kızımızla oynuyoruz bazen dışarı çıkarız bu gün mesela yürüyüşe çıkıcaz :)

(1,403 puan) tarafından
Bende çıkmak istiyorum  :/ ama kıyamam çok yorgun oluyor ses etmiyorum bende :)
tarafından
Benimki de çok yorgun oluyor ama bende akşama kadar evde yatmıyorum yani bizde yoruluyoruz :))
(1,403 puan) tarafından
Valla ben yatıyorum yalan yok :D kaynanam temizliğini beğenmez kendi yaptığım işi bilmesem inanıcm: D   (kendi öf efsane ya :D ) yapıyorum baktım yaptığım yeri bidaha yapıyor n halin varsa gör bendn bidaha iş falan bekleme dedim :D
tarafından
Oh çok iyi yapmışsın o zaman :))
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Film izleriz, kitap okuma saatimiz olur, yürüyüş yaparız

0 oy
tarafından
Yemeyini yiyor sonrada tv izliyor bende oglumla ugraşiyorum yani birlikte hic vakit gecirmiyoruz 
0 oy
tarafından
Benim eşim geç geldiği için uyuyoruz canım :)) 
0 oy
tarafından
Biz balkonda çay keyfisi dondurma cekirek tatli bogaz derdindeyiz kari koca sonra o bana takilir ben ona cok güleriz ama .d
0 oy
(344 puan) tarafından

Bizim evde yemek çay meyve herşeyin bir saati vardır :D yemek saati oldumu yemek ben yapar masayı hazirlarim kaldirim çay saatinde eşim çay hazırlar balkonda kaldır sonra meyve saati en son soda ile kapanış yaparız soda saatinde iskambil kagitlari ile hem oyun oynar hem sodamizi iceriz yenilen soda şişelerini atar sonra uyumaya :D:D:D

0 oy
(2,575 puan) tarafından
Kahve içeriz :D ooglani ben emziririm o altını değişir gazını çıkarır konuşur uyutur ondan sonra biter
0 oy
tarafından

Benim uykum gelmezse film izliyoruz  abur cubur bişeyler yiyoruz  uyuyoruz gece bebeğim uyandığı için uyuyp dinlenmek istiyorum film izlerken de bitmeden uyuyakaldım oluyor :D

0 oy
tarafından

Nöbet  veya operasyon  olmazsa  arar  oğlumla benle konuşuruz:angel:

0 oy
tarafından

Bisey yapmıyoruz çocukla ilgileniyoruz ben yatak odasına gidip kızımla yatıyorum o da napiyosa yapıyor :)

0 oy
(357 puan) tarafından
Yemek yeriz masayı beraber toplarız içeri gelir ya film izleriz yada dizine yatırır karnimi sever .. yada ikimiz marvel oyunu oynuyoruz hadi yarısalim der
0 oy
tarafından
Bizimki sofrada bile araba baktığında çok konuşamıyoruz bazen bişey sorarım yarım saat sonra cevap verir :)))
0 oy
(10,531 puan) tarafından
Gelir yemeği yer tv acar alır eline çekirdek bide telefon acar kendi haline telefonla romantiklik yaşar 

Bende kızımla ilgilenirim falan 
0 oy
tarafından
Gelir yemeğini yer sofrayı toplarız  oğlumuzla oynar oglusumuzu uyutunca her gece fiks müzik açariz karaografileri unutup hamlamiyim diye bir yarım saat oryantal yaparım sonra kahve yapıp terasta kahve sigara yaparız sonra uyuruz 
0 oy
(63 puan) tarafından

Valla biz beraber kpssye hazırlanıyoruz full ders;)

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 227 göst.
6 Ocak 2024 Aile kategorisinde Yrdsn (336 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 417 göst.
7 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 1,113 göst.
28 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Minigimm (1,673 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 312 göst.