0 oy
693 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Biriyle telefonla konuşurken sürekli evi turlarım odadan odaya giderim bi girdiğim odaya konuşma süresi ne kadar uzunsa o kadar gider gelirim elimdeki işi bırakır elimde bezle oda oda dolanırım. :D hiç sevmiyorum bu huyumu ama zaptedemiyprum da istemsizce oluyor. :ermm:

16 Cevaplar

+1 oy
(2,423 puan) tarafından

Ben aksine isim varsa da bırakır otururum ayaklarımı uzatır rahatca konuşurum:D

-Reklam-
0 oy
(510 puan) tarafından
Ben konuştuğum zaman hep ayaktayım bilmiyorum neden oyle dolaşıyorum oyle pencerin karşısında bakıyorum anlamadım bir mutfak bir oda oturduğumda ses dışarda olacak kulakla konuşamıyorum bayadir bu böyle şimdi fark ettim :)
tarafından
Bende hoparlöre veririm hep telefonu
0 oy
(6,136 puan) tarafından

Üşendiğim işleri özellikle dağınık odayı öyle toplarım sonra bakarım bitmiş :Dhuyumu seviyorum 

tarafından
Evet konuşurken daha çabuk bitiyor
(2,931 puan) tarafından
Ayy bende oyleyim camasir katliyorm seriyorum flan ivir zıvır bütün islerimi konuşurken yapiyorum boş duramıyorum uzun konusmalarda
(3,458 puan) tarafından
Aynı bennnn:))
(328 puan) tarafından
aynı bennnnnn viiii:)
0 oy
(3,695 puan) tarafından

Ben de hep sacimla  uğraşırım telefon elimdeyse :D niye bilmiyorum:angel:

tarafından
Herkesin huyu değişik :))))
0 oy
(1,028 puan) tarafından
Bende evde teksem kulağıma tutmam telefonu hoparlör açık olur zorsunurum kulağıma tutmayı çok üşengeç im ya :D
tarafından
Ayy evet bende hiç kulağıma tutmam ya :)
0 oy
(1,064 puan) tarafından

Bende konusurken ev isi yapiyorum sonra teli kapatinca ohaa bu kdar isi ben mi yaptim dyorum ve ne konustgmu hic hatrlamyorum mantiklimi mantksizmi :D

0 oy
tarafından

Bulaşık makinası boşaltma çamaşır makinesi elbiseleri  asma huyu var psikolojiye bak :D

0 oy
tarafından
Bende TV nin sesini sonuna kadar kısar camın önünde dururum hep istem dışı :) 
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Bende hoporlere veririm tlf nu ya yemek Yaparim ya toz alırım yada camasir katlarım;) yapacak sey cok :)
0 oy
(545 puan) tarafından
Bende tlf konusurken yanimda biri olmasin isterim. Dinlemese bile sanki beni dinliomus gibi gelir rahatsiz olurum  
(6,807 puan) tarafından
Bende tam.bu yorumu yapıcaktım kim ararsa arasın beni yanımda biri varsa mutlaka başka odaya giderim
0 oy
(213 puan) tarafından

Yanlız değilsin şurada bekleyim acaba bizim gibi daha kimler varmiş bakayım:D

0 oy
(6,679 puan) tarafından
Ayni beni anlatiyorsun)
0 oy
tarafından
Ayyy bendede varda ben telle konuşurken temizlik yapmayi seviyom daha kolay oluyi bi bakiyom is bitmiş cok iyi oluyor
0 oy
tarafından
Bende odadaysam eger tvnin sesini temelli.kisar mutfaga gderim telefnla knsmaya nedense :) mutfaga gdiom nie tvnin sesini.komple kision demi ama 
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Ben telefonla konusurken islerimi gorerim yani bulasik varsa onu yikarim camasir varsa onu sererim sonra bi bakmisim konusmamda bitdi islerimde;)))ama guzel bi huyum var aslinda))
(2,130 puan) tarafından
Valla bnde ayni evin isini bitirrim konusma bitene kadar sabit duramam neyse  :))
(1,254 puan) tarafından
Evet:)))iyi ya iste konustukdan sonrada oylece otururuz ya televizyon izleriz ya tel oynariz rahatlik oluyor bize)))
0 oy
tarafından
Aynen bende öyleyim vallah 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 408 göst.
10 Kasım 2023 Moda kategorisinde Mavi-beyaz (1,677 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 163 göst.
19 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 402 göst.