0 oy
1,243 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ben bekarken cok yapardım ama söylede birşey var makyaj bana hic yakışmıyor 10 yaş büyük gösteriyor beni evlendiğimden beri yuzume fondöten sürmüyorum cildim cok hassas hemen sivilce iz oluyor deli oluyorum sadece rimel ve acik renk ruj sürüyorum bana daha cok yakisiyor ve sade oluyorum kaynanam hic makyaj yapmamış 55 yaşında görenler masallah yıllar hic seni yıpratmamış diyor oysaki o iş oyle değil bu yaşıma geldim yuzume krem.bile sürmedim diyo cildi purussuz kayınbabam onun yanında babası gibi duruyor bende isterim.oyle olmak ne güzel aslında herseyi yüzümüze sürememek gerekiyor ben haz etmiyorum makyajdan siz peki?

40 Cevaplar

0 oy
(10,378 puan) tarafından
İşe giderken eyeliner rimel kapatıcı şart  yoksa hocam hasta mısınız soruları gelıyo canım sıkılıyor. Fondöten hiç kullanmadım zaten tenim pürüzsüz 
tarafından
Yüzün solukmu
(10,378 puan) tarafından
Beyazım daha doğrusu alt tenin sarı canım göz altım da mor solgun görünüyor iyice
-Reklam-
0 oy
(1,158 puan) tarafından
Hic fondoten kullanmyrm canim rimel kalem ruj
tarafından
En iyisi o
0 oy
tarafından

Benimde cildim hassas canım bende bekarligimdan beri sadece ruj, göz kalemi, rimel kullanirkm iki senedir de ayliner çekiyorum okadar. Her gün değil tabiki ama hergun sadece gözüme rimel sürmeye çalışırım:D  yüzüme fondöten falan hiç kullanmam sadece kışın nemlendirici surmezsem çok kuruyor

tarafından
Bende rimel severim cok
0 oy
tarafından
Ben asla makyajla çok duramam zaten özel bir yere gittiysem yaparım başka türlü asla yapmam
tarafından
Aynen oyle bendee
0 oy
tarafından
Kozmetik ihtiyacı olan benden alsın bu güne bugun ben satıyorum 
0 oy
tarafından

Şöyle anlatıyım sabah 9da ise gidiyorum akşam 6da çıkıp kızımı annemden alip eve geçip yemek yapıp etrafı toplayıp temizlik yapıp kızımla vakit geçirip uyuyorum ve kızım 8 aylık gece emmeye çok kere kalkıyo ve ben sırf makyaj yapmak için 6.45de uyanıyorum :D

0 oy
(1,254 puan) tarafından
Çok seviyorum makyaji
0 oy
tarafından
Düğün zamanı göz kalemi ve  minik Bi ruj vardı duruyor daha. Eşim isterse elimde bulunsun diye aldım ama sevmiyor istemiyor Allah razı olsun benimde işime geliyor :D  sıfır makyajlıyım  
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Ben ozel gunlerde yogun yaparim esim karsi zaten malesef kacak falan rimel kalem hafif ruj surerim kizar ail der silmem :)
0 oy
(4,237 puan) tarafından

Sadece rimelle surme oda disari cikacaksam hic anlamiyorum hangisi nerde kullanilir ben cok cahilim bu konuda :D

0 oy
(1,326 puan) tarafından
Ben hic fondoten kullanmadim. Ozel gunlerde bb krem surerim. O ds rahatsiz etmez cildimi. Zten onu da ay bi belki yani. Simdi pandemi sebebeiyle 5 aydir falan hic kullanmiyorum. Canim isteyince  rimel.suruyorum evde kndimi iyi hisstmek icin :) bncede cilde bisey surmememk en iyiisi canim
0 oy
tarafından
Make up uzmanıyım neler sürerdim ne rujlar ne makyajlar şimdi görsen evlendim cok değiştim sadece bi yere gidersem fondeten ruj rimel bazen far sürerim ama böyle daha cok sevıyorm 
0 oy
tarafından
Göz kalemi ruj sürerim özel günlerde düğünler bayramlarda fondöten sürerim 
0 oy
tarafından

Onun makyajla alakası yok kaynanan gamsız da o yüzden :)

0 oy
(2,565 puan) tarafından
Bekarken bende cok yapardım eyelinersız dışarı cıkmazdm şimdi bayramda bide düğünde anca
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Sadece özel günlerde yapıyorum Bi de arada eserse..
0 oy
(880 puan) tarafından

Valla ben yapmayı çok severim eşimde neyim bitse hemen alır ben almam asla karışmaz makyajima çok şanslıyım beyaz tenliyim makyaj yakışır bende bide maske hastalığı var her maskeyi denerim hâlbuki yüzüm çok pürüzsüz ama takintiliyim birazcik :)

image

0 oy
(235 puan) tarafından
Nadir makyaj yaparim sevmem ben 
0 oy
(15,998 puan) tarafından
Ben en son düğünümde makyaj yaptım 
0 oy
tarafından
Bana makyaj hic yaksmyo bi rimel surerim genelde far fealnda cok nadir

İlgili sorular

+1 oy
27 cevap 944 göst.
3 Mart 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 551 göst.
4 Ocak 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 292 göst.
27 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Dln (2,589 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 288 göst.
31 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sultantprk (105 puan) tarafından soruldu

380,109 soru

11,379,122 cevap

34,864 kullanıcı

...