+1 oy
944 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Tesettürlüyüm dışarda asla makyaj yapmam pantolon giymem etek bluz ferace şeklinde giyiyorum ama evde tayt tunik ruj falan makyaj yapıp giyiniyorum açık elbise şort giyiyorum ama 4 yasinaki kızım anne niye bunu giydin anne niye ruj sürdün bana da sur ille banada sür falan diyor eşimde çocuğun yanında giyme makyaj yapma vs diyor gözüme rimel sür göz kalemi sür vs soyleyip duruyor merak ediyor geçen tutturdu ille banada ruj sur diye yani alsinda sırf o bu şekilde sür diye tutturmasin diye yapmak istemiyorum ama kendime iyi geliyor kendimi daha iyi hissediyorum o yüzden yapmak istiyorum siz nasıl yapıyorsunuz çocuklarınız yadirgiyormu ya çok isteyince dün azıcık ruj sürdük sonra dışarı çıkacaktı öyle çıkılmaz hadi silelim bak bend dışarıda sürmüyorum dedim kendisi sildi öyle çıktı ama yapmasam daha mı iyi yada açık giyinmesemmi bilemedim

27 Cevaplar

+4 oy
(7,741 puan) tarafından
Mesela açık giyinmek isteyebilir yada makyaj yapmak isteyebilir ki her çocuk istiyor şey diyebilirsin tamam ama dışarıya çıkınca silelim filan 

Benim kızlarım da bir ara tutturmuş illa göbeği açık elbise tamam ama baba eve gelince yada başkası gelince çıkarır normal giyinirsin dedim tamam dedi
tarafından
Bende hevesi kalmasın dedim sürdük artık ama evde olması şartıyla süreriz biraz
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Ben de yapıyorum. Fıtrat olarak istiyor kız çocuğu nihayetinde. Parlatıcı almıştım kızlarıma ondan sürüyorum diğerleri için biraz daha büyüyün size de alırız süreriz diyorum. Ve senin yaptığın gibi dışarı çıkarken siliyoruz. Ne öğrenirse onu yapıyorlar. Evde süslenmek gayet normal ve güzel:)

tarafından
Evet bende evde yapalım çıkarken silelim dedim öyle yaptık
+1 oy
(761 puan) tarafından
Sadece evde doğru olduğunu anlatırsan bence hiç bir sorun da olmaz hem heveside kırılmış olur ♥️
0 oy
(1,908 puan) tarafından

Benim adam beni öldürür :ermm:evde acık gezersem hele makyej asla

(334 puan) tarafından
Allah senide güldürsün kız
tarafından
Takım giysin öyle uyusun oda Allahım yarabbim evinde de güzel giyinmiceksende
(2,271 puan) tarafından
Ben bekarken sokağımiza yeni bir gelin taşınmıştı kızlarla görmeye gittik garibim evin içinde bile annelerimizin taktiği leçeklerden takmıştı ağzını bile kapatmıştı neden böyle giyindigini sorduk sonuçta kendi evi kimseyle yaşamıyor diye kocası oyle istiyormus yatağa girene kadar baş örtüsü takılı ağzı kapalı etek tunik evin içinde dolaşıyormus çok üzülmüştük ona
Ben evde rahat giyinirim eşim bisey demez ama artık evde yetişkin bir oğlum olduğu için daha dikkat ediyorum mesela tayt giysem üstüne dize yakın salaş biseyler giyiyorum askılı yerine yarım kol tişört giyiyorum o şekilde
(3,093 puan) tarafından
Yok yâ öyle olur muu yazık yobazlık işe gidince açılırdı oda
(2,271 puan) tarafından
Heran eve gelir korkusu vardi
0 oy
(369 puan) tarafından
hic boyle dusunmemistim demek kizim buyuyunce ben de hic boyle seyler yapamayabilirim
tarafından
Ya bebekken anlamıyorlar ama böyle 3 yaşını gectimi insan ne yapacağını da şaşırıyor o yatınca yapayım desem benimle yatıp kalkıyor zaten yatması gece 1 i buluyor
0 oy
(1,575 puan) tarafından
Ben de öyleyim. Hele yazın bralet ve şortla geziyorum. Kızım daha küçük oğlum niye makyaj yaptın derse de sizin için süslendim, bir şey denedim vs bir şeyler diyorum. Kız çocukları meraklı olur böyle şeylere bu nedenle kızım biraz daha büyüyüp ilgi duymaya başladığında ona dudak kremi vs falan alarak onun için makyaj çantası oluşturmayı planlıyorum. Tabiki gerçek makyaj ürünü alacak değilim sadece onu tatmin edebilecek şekilde 
tarafından
Anladım bende azıcık sürdüm iyice heves etmesin diye ama alışır herhalde ya bende anlatırım dışarıda değil evimizde olabilir vs diye
(1,575 puan) tarafından
Kız çocuğu çok normal :) ben hala hatırlarım annemden gizli makyaj yapardım, topuklu ayakkabılarını giyer geceliklerine heveslenirdim
(1,279 puan) tarafından
Çok mantıklı
0 oy
(1,148 puan) tarafından
Bende aybi durumdayim makyajsiz bir günüm gecmez crop şort elbise vs giyerim hep ama oglum 4bucuk yasinda izin vermiyor anlamadim niye takmis bu ara sürme diyor sil diyor anne sen ciplak mi kaldin diyor acik gorunce göğüs göbek falan hele ruj sursem kiyameti kopartiyor bu bir haftadir asla makyaj falan yapmiyorum 
tarafından
valla sıkıntı ya yapmayınca kendime gelemiyorum bı saçımı tarayıp bağlayıp makyaj yapınca çok iyiyim ama yapmayınca iyi değilim
0 oy
(407 puan) tarafından
Seni hep dışarı çıkarken kapalı gördüğü için tuhafina gidiyor canım ne olduğunu anlamıyor aslında senin yaptığın bence gayet güzel ya hele ki eşim evdeyse tabi sık gidip gelenin yoksa bi sakınca görmedim benim ablamda öyle 
tarafından
Yok kimse gelmez eşim saatinde evde olur perde kapalı kimse yok işte cocuklar biz
(407 puan) tarafından
Anladım canım bende evde hep pijama vs takılıyorum ben giyinince anne çok güzel olmuşsun prensesler gibisin gel seni opiyim bide sorar nereye gidiyoruz diye :))) oğlumda dört yaşında işte
tarafından
Maşallah benim kız olunca banada yap diyor:)
0 oy
(3,022 puan) tarafından
Bende tesettürluyum ama evde şort tişört geziyorum yada kızımla makyaj yapıyoruz oyuncak makyaj takimindan ama kızım hiç sormadım 6 yaşına yaklaştı anne niye böyle yapıyorsun filan diye cocuk yani ben namaz kılarken koşar namazla alır gelir makyaj kısmını izlediği vidoalrdaki çocuklardan gördüğü için bendne daha hakim ama hevesi yok yani hemen sildiriyir ben ona daha çocuksu şeyler yapıyorum mesela goz kenarlarına yıldız filan yapıştiryoryz yüzde kedi bıyığı vs
tarafından
Bizde öyle yapalım:)
(3,022 puan) tarafından
Evet eğleniyorlar çocuklar böyle
0 oy
(15,229 puan) tarafından
Bilemiyorum bunun cevabını. Ama ben de evde açık giuerdim. Oğlum artık 3.5 yaşında. Bundan sonra giymeyecegim. Kolsuz giyerim. DiZlati elbiseler olabilir mesela. Biraz daha usruruplu açık giyinmeyi düşünüyorum. Makyaj sevmem zaten. Onu yapmiyorum . 
tarafından
Ya çok açık değil kısa kollu şort yada tayt tunik gibi gibi
(15,229 puan) tarafından
Ben kısa şort gitmiycem bu yaz artık. Diğerlerini ben de giyerim ..
0 oy
(3,416 puan) tarafından
Bence evin icinde surebilir ben genelde esofmanla geziyorum evde disarda da makyaj yapardim esim istemiyor diye bayramdan bayrama yada kendimi cok soluk hissedersem bir pudra bir rimel suruyorum evin icinde pek yapmam acıkta gece yatmadan yatmaya giyiniyorum sort askili falan yazin anca kisin da normal pijama 
tarafından
Eşim istemesede yaparım ben ya ona ne yani:(
(3,416 puan) tarafından
Dogal daha güzelsin diyor :)
0 oy
(1,558 puan) tarafından
Ben ☺️☺️☺️☺️☺️☺️
0 oy
(7,041 puan) tarafından
Valla kızım yok canım ama galiba ben olsam çocuk uyudukcs yaparım onu çocuk görmez 
tarafından
Ya çok geç uyuyor zaten aşırı açık giymedim öyle
(7,041 puan) tarafından
Ya giyim konusunda bişey diyemem o zaman benimde oğlum var benim tesettürle oturmam lazım o kadar yapamam ama ilerde şimdiki gibi şort crop falan giymem o kadar olur kızım olsa da hiç cekinmem giyinirim ama ben nasıl dışarda dikkat ediyosam o na da o şartla izin veririm
0 oy
(2,453 puan) tarafından
Ben acik biriyim ancak ben senin yerinde olsam eger ki ilerde gizli gizli yapmasini istemiyorsam hevesini alsin benim yanimda diye dusunurdum. Ne kadar cok kacirir ve yasaklarsan o kadar cazip hale gelir.
tarafından
Evet evet biraz müsade ederim mecbur
0 oy
(5,184 puan) tarafından
Kızım henüz 2 buçuk yaşında mesela dışarı çıkarken çarşafımı giyiyorum pecemi takıyorum bunun bilincinde dışarda giyldiğini anlıyor şu an veya namazda başımı örttüğümu oğlumda henüz küçük o biraz büyüyünce değişebilir durum bilemiyorum 

Ama kizimdan cekinmem fitrat bu süslensin puslensin ama sadece evde olmasi gerektiğini de anlasin isterim 
tarafından
Söyledim anlattım sadece evde olur bak diye
0 oy
(584 puan) tarafından
Bende yapıyorum kizlarimda istiyor ağzı kapali sürüyormuş gibi yapıyorum makyajsız fırçayı allık gibi sürüyorum oldu diyom giyimimi makyaji eşim yada çocuklar yargilamiyo
tarafından
Alışır benimki de ya
0 oy
(1,500 puan) tarafından
Benim kızlarım artık anlıyorlar ama illa bende istiyorum demezler baba kızarr derim susar bende evde açık saçık giyinirim makyajda yaparım ama dışşarda yapmam belki bir rimel oda nadir ama eşim yanımdaysa makyaj yaparım dışarda 
tarafından
Bende dışarda yapmam
(1,500 puan) tarafından
Genelde eşimleysem yaparım ama normalde teksem hiç aramam bazen çocuklardan ellerime krem sürmeyii bile unutuyorum valla
0 oy
tarafından
Kışın ruj sürerim çünkü çok çatlar dudaklarım yazın makyaj yapmayı sevmiyorum zaten sıcak bunaliyorum makyaj yapınca 

Evde de açık giyiniyorum saçlarımı orerim hatta iki kulak yaparım tavşan gibi şekilden şekle sokarım saçlarımı 
tarafından
Ben yaparım ya
0 oy
(334 puan) tarafından
Bende çok seviyorum o gün modum nasılsa o şekilde makyaj yaparım saçlarımı maşalarım yada düzleştiririm hergün kaynanamda görür gıcık olduğunun farkındayım ama hiç takmam tayt giyerim kısa şort atlet giyerim bazende kısa elbise giyerim ne canım istiyosa çocuğuna hayır demeyi öğretmek lazım yoksa önüne geçemiyosun 
tarafından
Bende kendimi daha iyi hissediyorum
0 oy
tarafından

Kız benimki 6 aylık anlamaz:Derkek bide büyüdüğünde de açık giyinirim onane:kissing:daha 24 yaşındayım kendimi saldım.saclarim kıvırcık kapalıyım düzleştirici almayı düşünüyorum değişiklik olsun evde hiç sexi giyinmiyorum öyle fantezi falan çok yoruluyorum cilvede nasıl olur bilmiyorum ki koca karı oldum galiba:(bana tavsiye ver canım arkadaşım <3

tarafından
Valla şortlu takımlar var giy saçını yap makyaj yap birazda kocacım kocacım de iş bitti
tarafından
Hm tm gelsin derim,:0

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 1,029 göst.
5 Eylül 2023 Moda kategorisinde Yusuf Eymen & Zehra (5,325 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 1,195 göst.
13 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Zehra.. (1,786 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 451 göst.
0 oy
18 cevap 396 göst.
22 Ocak 2021 Diğer kategorisinde NAiF BiRi (245 puan) tarafından soruldu

380,141 soru

11,379,920 cevap

34,869 kullanıcı

...