0 oy
572 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (7 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Arkadaşlar hangisi daha kullanışlı kararsız kaldım yardımcı olur musunuz 

image

image

12 Cevaplar

0 oy
(2,548 puan) tarafından
Puset daha kullanışlı elinde taşırken ağır olur tabi
-Reklam-
0 oy
(9,943 puan) tarafından
Arabaniz varmi
(7 puan) tarafından
Yok bu sene ama seneye alıcaz
(9,943 puan) tarafından
Arabaniz yoksa puset alma canim. O elde hic tasinmiyo cunku cok agir oluyo cocukla. Seneyede cocuk sigmaz zaten
0 oy
(253 puan) tarafından
Canim tabiki puset portbebeyi napicaksin ki pusette uyur oynar ilk aylar hele surekli ona koy evini temizle yemegini yap cok rahat edersin
(7 puan) tarafından
Orda kararsız kaldım bende ama elde taşırken zor olur mu
0 oy
tarafından
Bastaki csnim ikincisi mazide kldi artk
(7 puan) tarafından
Ben kullanışlı ve rahat olmasını istiyorum bebek arabasını hemen aşamayabilirim
0 oy
tarafından
Pıset kıllanışlı canm öbürü bana pazar çantası gibi geliyoheö sallanmıyoda ööyle yatması lazım oda mümkün değil öbüründe ağlayınca falan salayabilirsin 
0 oy
(7,402 puan) tarafından
Tabiki puset canim evde hep yaninda olur bebisij süper bise. Arabniz varsa gittiğin yerlerede gotur hayat kurtarıyor diyebilirim. 
(7 puan) tarafından
Yeni doğan nasıl yatıyor ki içinde zor değlmi
(7,402 puan) tarafından
Ben sirt kismina kucucuk bir yastigim vardi onu koymuştum. Bebek battaniyesinide katliyordum koyuyordum duz duruyordu. Yani o oyuntulu kismi doldurmuş oluyosun .yoksa direk yenidogan bebek yatamaz oyle canim.
0 oy
(3,859 puan) tarafından
Puset almalısın bence kuzum evde çok lazım oluyor. Ben alamadım keşke alsaydım çok zorlandım yemek yerken felan 
0 oy
(12,510 puan) tarafından
Puset daha kullanışlı
0 oy
tarafından
Durumun varsa pusetli bebek arabası al canım hem dışarda taşıma derdi olmaz hemde puseti ev içinde kullanırsın. 
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Arabanız yoksa 1. Yi dışarıda kullanmanız çok zor olur. Ama evde kullanabilirsiniz . 2. 'de zaten uzun süre kullanılamıyor ama bebek arabasını hemen almayım diyorsanız 3/4 ay işinizi görür.  Biz direk bebek arabasını tam yatar pozisyonda kullandık. 
(1,154 puan) tarafından
Destek minderleri var boşluğu dolduran olmasa minik yastık battaniye falan da aynı işi görür
(7 puan) tarafından
İçlerinde destek minder bulunmuyormu ki
(1,154 puan) tarafından
Bazı modellerde vardı sanırım. Alınca bakarsınız ihtiyaç olursa ayrıca alırsınız bazıları çok derin olmuyor battaniye yeterli oluyor
(7 puan) tarafından
Teşekkür ederim böyle şeyleri İnternetnet değil bakarak almak Lazım demekki
(1,154 puan) tarafından
Bakarsınız model beğenirsiniz netten fiyat kıyaslama yaparsınız yorumlara bakarsınız icinize sineni alırsınız.  Civil elinde son kalan ürünleri cok uygun veriyor denk gelirse e bebekte de oluyor ara ara
0 oy
(409 puan) tarafından
Benim oğluma taşıma çantası almıştı annem hiç kullanamadım öylece duruyor hala. Şimdi tekrar hamileyim puset alacam daha kullanışlı bence hem biryerde gidince içinde rahat rahat uyurda
0 oy
tarafından
Evde iş yaparken  pusete koyuyorum yanımda taşıyorum Yanlız kalmamış oluyor 
(7 puan) tarafından
Yeni doğan için sağlıklı mı acaba duruşu falan
tarafından
Böyle küçük pusetleri ben sevmiyorum bebek içinde iki kat oluyor içine Bi yastık konulması gerekiyor ben puseti kızım büyüyünce kullandım akraba verdi. 4 ayı bitti 3 ayda başladık kullanmaya ama yola çıkarken sadece şimdi 4 aydan beri kullanıyorum 4 ayımız bitti. Ev işi yaparken yanımda duruyor oda oda geziyoruz babası gelince o alıyor kucağına
(7 puan) tarafından
Yeni doğan için nasıl olduğunu bilmiyorum ama evet 3 aydan sonra evde kullanışlı oluyor. Bebek içinde rahat etsin istiyorum
tarafından
Aynen ben ilk zamanlar kullanmadım 3 aylık olunca başladık

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 378 göst.
2 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Nalankt (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 406 göst.
16 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nedirsinoglumm (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 344 göst.
22 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,010 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 79 göst.
14 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde dunyali _birisi (199 puan) tarafından soruldu

378,031 soru

11,314,716 cevap

34,755 kullanıcı

...