0 oy
343 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlarr ya oğluşum daha 20 günlük ama evde catlamak uzereyiz sicaktan nemden duramiyoruz evimiz sahile 5 dakika yurume mesafesinde virus var biliyorum ve bende cekiniyorum ama aksamustu bebek arabasina koyup hicbir yere oturmadan cok kalabaliga gitmeden sahilde biraz yuruyup gelsek fena mi olur annemde diyo cikarma daha simdiden cocugu bende biraz hava alsin istiyorum 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cık valla hava al
tarafından
Dimi ya tikildik kaldik evde catliyivercez oglumla dort duvara bakmaktan :)
-Reklam-
0 oy
(27,564 puan) tarafından

Dikkat edersen sorun olmaz 

tarafından
Yalniz ciktigimda bile cok dikkat ediyorum soz konusu oglumun sağlığı olursa 2 kat daha fazla dikkat ederim :)
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Temiz hava da şart bütün önlemleri alıp çıkabilirsin
tarafından
Haklisin valla biraz da temiz hava gitmeli cigerlerine boguldu evde yavrum
0 oy
tarafından
Çık canım ben hergün babasının yanına dükkana indiriyorum ama sabah tenha saatte indiriyorum 
tarafından
Bende aksamustu cikarayim diyorum sabah saatlerinde cok eser mi sahil kestiremiyorum
tarafından
Bence akşam daha çok eser canım sabah 10 11 gibi çıkar  bence
tarafından
Tamam canim o saatlerde cikayim hem cok kalabalik da olmaz
0 oy
tarafından
Canım bişey olmaz bence lakin 20 günlük bebeğin deniz havası çarpabilir rüzgar vs 
tarafından
Cok uzun sureli kalmayacagim ama dedigin gibi carpabilir ruzgar falan gerekli onlemleri almaya calisirim artik
0 oy
tarafından
Ah be arkadasim ne olucak 20 30.dk yürüş yapsanjz bisey olmaz dikkat edin gelince ellerini falan yika maskeni tak  tamamdir. Cok riskli bolgeysen daha dikkatli tedbirli ol ne olucak 
tarafından
Bence de ya ama iste gel de anlat annelere el kadar bebek diyip duruyor hem kendim hemde ogluma iyi gelecek temiz hava riskli bolgedeyim ama onlemimi aldiktan sonra sorun olacagini dusunmuyorum bende
tarafından
Tabiki de rahatlar biraz hem dışarıda uyumasini cok.sever genelde cocuklar yani benim oğlum uyurdu disarida. Kisa gelmosti ama yine arada cikartirdim. Cok sakinmiycaksin ya cocugu ne kafar sakinrsan okadar cop batar. 40 cikmasina 1 2 hafta vardi cikardim tabi biraz pisman oldum ama olsun ani olaraaktan kaldi ders oldu. Cikart hava alsin degisik seyler gorsun acik hava yorar hem onu
tarafından
Sarilik kontrolu icin 2 gunde bir hastaneye goturuyordum o zaman bile gelince rahatliyordu uyuyordu hemen inan 4.5 saat uyanikti bugun kollarim koptu evde ciglik atacaktim bir ara disarisi ikimize de iyi gelir haklisin cok da uzerine dusmemek gerek ama insan tecrubesiz olunca korkuyor sen niye pisman oldun ki
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Valla benimde 20 günlük çocuğum var evde tıkıl tıkıl daraldım 16 17 gunkkun çıktım dışarı 
tarafından
Cok iyi yapmissin valla insan bir ara cinnet geciricem artik diyor evde
(3,701 puan) tarafından
Aynen öyle valla
0 oy
tarafından
Tak maskesi mesafenide koru Allahın izni ile bişeycik olmaz
tarafından
İnşallah bakalim yarin mesafeli maskeli ilk gezimize cikacagiz :)
tarafından
Çok zevli oluyor canım bebek arabasını sürmek
0 oy
tarafından
Benim  bebegimde 1 aylık 20 günlükken falan dayanamayıp çıktım ben ama bebegede ıyi Geldi valla sürekli ağlayan huysuz cocuk  evden çıkar çıkmaz  sakinleşip uyuyo biraz dolasmak ikinizede  ıyi gelir bence kimseyle muhattap  olmadan  
tarafından
En guzelini yapmissin valla evde basa cikmak zor oluyor bazen ikimizde desarj oluruz biraz iyice bunaldik evde
tarafından
Öyle tabi valla hem sıcak hemde 24 satt  aynı yerde bunalır insan benim  başım  dönüyordu  ustum sırılsıklam terden cocuk da aynı yazik gunah

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 698 göst.
0 oy
16 cevap 582 göst.
3 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 148 göst.
19 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 373 göst.
16 Nisan 2020 Diğer kategorisinde MrvDK (442 puan) tarafından soruldu