0 oy
995 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
2.ciyu ne zaman yapcaniz inşallah ben 24 yaşında anne oldum geç kaldım bence offf :(

48 Cevaplar

+7 oy
(357 puan) tarafından
Ne geçi ya at mı koşturuyor ben  25 yaşındayım 31 haftalık hamileyim erken bile yaptım diyorum .. o çocuğun geleceği için uğraşmak kolay mı gelecek hazırlamak öyle yap çıkart ile bitmiyor ki eğitimi görgü kuralları kendi kişisel hayatın derken bunları dengeleyecek yaşta olmak gerekir bence ... yoksa gencecik yaşında aynaya baktığında bitkin ölü  gibi hissedersin ev işleri vs derdine düşersin gençliğin de öyle çürür gider  .. en güzelı bence 25 ile 30 yaş arası anne olmak .. kimse ne diş geçire bilir nede eze bilir ..
-Reklam-
+4 oy
(907 puan) tarafından
39 yasinda anne oldum, cok erken anne okmus burdakiler demekki kimse okumadi, universiteye giden hic yok sanirim direk evlenip coluk cocuga karistiniz.Ben okudum, avrupayi gezdim, turkiyeyi gezdim calistim, 26 esimle tanisip , 34 de evlenip 39 da anne oldum )) sukur ki herseyi gorup,okuyup bu yasta anne oldum su dunyada gozumde hic birseyi birakmadim 
(13,202 puan) tarafından
Dünya zengini olsun herkes ama çocuk sorumluluğu başka birşey. Tabiki ikinciyi üçüncüyü yapmakta herkes serbest fakat dediğim gibi herkesin hayatı güllük gülistanlık değil. Herkesin anlayışı da farklı ya ben sizi anlamam bu konuda siz beni. Eşim istemese inan çocuğumun yüzünü göreyim sağlıklı olsun yine de hiç cesaretim yoktu düşün 33 yaşındayım ve ilk bebeğim
tarafından
Aynen öyle haklısınız tabiki Allah bagişlasın hepsini çocuk yapip baka bilmek önemli
(7,441 puan) tarafından
Yaş genç diye anneliği sorgulamadik yanlış anlaşılmasın brnim demek istediğim insanın önceliği her zaman kendisi olmalı bu platformda bile günde en az 10 tande daha fazlası bile var aldatma aile içi şiddet kaynana sorunları vs bunları okuyoruz sonucunda herkes şunu soyluyor ailem arkamda değil bir başıma ne yaparım nereye giderim işte burda devreye giren şey düşünülmeden yapılan erken evlilikler tam okuma yaşında eline mesleği alma yaşında üstüne birde çocuk yapılıyor elinde mesleğin olsa yüzüne bakmaya çağın kocası olan insanlar var ama mecbur katlaniyorlar o yüzden her zaman diyorum kendiniz okuyamadiysaniz kız çocuklarınızı okutun butun yatirimlarinizi onlara yapın ben şu söze de çok kızıyorum imkan yoktu okuyamadik bu sadece bir bahane insanın içinden gelmeli dağda çobanlık yaparken doktor olan binlerce insan var bizde maddi açıdan dört dörtlük ailelerde buyumedik gerçekten evlenip gittiğiniz yeni aile kurduğunuz çevrenizin bile size saygısı oluyor.ha burunda boşanmalar da olmuyor mu oluyor ama aradaki çocuklar bu kadar yipranmiyor imkanı oluyor yani büyük sorumluluk.benim kuzenlerim var 25-28 yaşlar arasında atandilar çalışıyorlar kendileriyle dalga geçiyorlar evde kaldık diye onlara da söylüyorum en güzel yasinizdasiniz koca nasıl olsa bulunur gezin tozun ilk kendinize değer verin hayatınızı yaşayın diyorum
(907 puan) tarafından
Ne kadar guzel anlatmissin demek istedigimi, arti birsey yazmama gerek kalmamis
(13,202 puan) tarafından
++++++ sonsuz e. Dgnr
0 oy
tarafından

23.5 :D ikinci daha var oğlum daha 18 aylık 

0 oy
(2,548 puan) tarafından
23 yaşında anne oldum 24 geç degilki kaç yaşında anne olmak istiyordun 18 falan mi 
(9,238 puan) tarafından
Fil gbi hafıza var bende :D
(2,548 puan) tarafından
Yavuzefe kızımın adıda ayşegül sana bir sempati duydum hemen☺️ yokya ben de zaten küçümsemedim öyle diyince biraz kızdım sadece öyle demeye çalışsam direk derdim
(9,238 puan) tarafından
Ahanda kanka oluyorlar :D
(2,548 puan) tarafından
Ahahahah neden olmasın ☺️
(143 puan) tarafından
Ya  gercekten  mi  cok  cok  op  minigimii
0 oy
(34 puan) tarafından
20 yaşında anne oldum şuan oğlum 1 yaşında ve ben 21 yaşındayım ikincide kısmet olursa 4 yıl sonrq
0 oy
(758 puan) tarafından
24te ana oldum.ikinciyi hiç düşünmüyorum. Ayrıca geç falan kalmadık ya kaç yaşında anne olacaktık
0 oy
(126 puan) tarafından
21yasinda anne oldum oğlum 3yasina gelene kadar dusunmuyorum
0 oy
tarafından
20 yaşında anme oldum canım yok kız sende ne geç kalması 
0 oy
tarafından
Yok 2inciyi dusunmuyom bu adam beni kanser eder yoksa bir kizimvar çok şükür 24 yaşında anne oldum 5 aylık oldu Allah olmayana versn
0 oy
tarafından

19 da anne oldum şuan 20 yaşındaym8-)

0 oy
(2,898 puan) tarafından
Kızımı 20 yaşımda oğlumu 34 yaşımda doğurdum:)geç kalmamışsın üzülme:))
0 oy
tarafından
21 yaşında anne oldum ikinciye gelince rabbimim takdiri inşallah hayırlı zamanda hayırlı evlat nasip eder 
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Ne geçi kız çok iyi

19 yaşında anne oldum

İkinci kızımı da 22 yaşında doğurdum bile ☺️

Eylülde 23 olucam :)

0 oy
(21 puan) tarafından
18 de anne oldum kızım şuan 6 aylık 23 24 yaşına kadar da düşünmüyorum 
0 oy
(93 puan) tarafından

27 yaşındayım 2 aydır Anneyim <3

0 oy
(12 puan) tarafından

20 yaşındayım inşallah 3 hafta sonra anne olacam <3

0 oy
(2,849 puan) tarafından
25 yaşında anne oldum 14 aylik oglum var 
0 oy
(3,701 puan) tarafından
20 de hamile kalıp 21 de dogurdum 22 de hamile kalıp 23 de dogurdum 
0 oy
tarafından

Kız çoğu kişi 30unda evleniyor ne geçi bak ben 33de 3üncüyü doğurdum 

Maşallah bana :)

0 oy
(2,749 puan) tarafından

18 yaşında anne oldum 

22 yaşındayım iki cocugum var 3 . ALLAH büyük:)

İlgili sorular

+1 oy
76 cevap 697 göst.
0 oy
38 cevap 414 göst.
+1 oy
78 cevap 770 göst.
+1 oy
60 cevap 722 göst.
21 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Aslkyx (311 puan) tarafından soruldu

380,397 soru

11,389,716 cevap