0 oy
610 göst.
Aile kategorisinde tarafından
25 yaşına geldim halen denk gelsem izlerim . Oğlum 5 aylık bazen çizgi film açarım trt çocukta nam nam diye kukla oyunu var allahım ya sanki zorla yapıyorlar gibi bide öyle doğal  bi gorseniz  hayretle izliyorum  3  4 kafa dengi birleşmiş de oynuyorlar ;))

14 Cevaplar

+1 oy
(328 puan) tarafından

hahahahah alemsin gizzz :D:)

-Reklam-
0 oy
(6,136 puan) tarafından

Annelikte zsten izliyorsun bebeklerle birlikte ama ben normalde de izliyorum ailemizde var bu evlenince de farkettim ki eşimde ayni:D

(4,758 puan) tarafından
Benim eşim de çizgi film izlemeyi seviyor canım
(6,136 puan) tarafından
Hepimizin içinde bir yerlerde hala çocukluk var demek ki
(4,758 puan) tarafından
Aynen kuzum o izlerken mecbur bende izliyorum alıştım onunla canım
0 oy
tarafından
Benim oglumda iki bucuk aylik simdiden kare die bi cizgifilm var onu izeyip guluyo konusyo hayret ediyorum
tarafından
Ayyy kurban olurum kare diye bi film var diyosun. Bi kac yil sonra kare dersin tecrubeliler bilir kare deriz biz ona kutu ayoa rupi enda var ellerinden opsun 5 yasinda kizim 5 aylikta oglum var biz tecrübe sahibi olduk artik bide ben ençok heidi yi seviyom:D
tarafından
Ben rafadan tayfa ve ari maya yi seviyorum canim oda guzel oluyo
tarafından
Cen rafadan tayfayida mi biliyon annesiii:)
tarafından
Evet canim :DD
0 oy
(6,679 puan) tarafından

Biz de 3yildirki evde filmleri birakip cizgi film izliyoruz:D

0 oy
(10,411 puan) tarafından

Evet ya bende Rafadan Tayfayı çok severek izliyorum bizim dönemi anlatıyo telefon yok bilgisayar yok sokakta korkmadan oynuyolar onda kendi çocukluğumu yaşıyorum resmen:D

(1,424 puan) tarafından
Onu bende çok seviyorum denk gelirse izlerim :)
tarafından
Ayyy bende gıcık aliyom ondan sokaktan iceri gelmiyorlar sadee oyun oynuyorlar ders çalışmak hak getire birisi sirik olmis leylek gibi biri dam loğu olmus öbürleri de allah ne verdiyse iste sokak sokak geziyorlar:D
(1,424 puan) tarafından
Ahaha ay allah ya morelim bozuktu ama güldürdün  saolasin:))
tarafından
Sende saol cnm ama yalan mi gii öyle deilmi:D
(1,424 puan) tarafından
Öyle valla:)))
0 oy
tarafından
annem hala heidi izliyor :) hemde hergun
0 oy
tarafından

Eşim seksenlere taktı her saniye bu diziyi izliyoruz

image

:ermm:
0 oy
(368 puan) tarafından
Niye engel olsun kiz bende cok seviyorum hele tom ve jerry casper tweety fln olsa yine keşke kanal d de baslardi sevimli kahramanlar diye :( ne guzeldi
0 oy
(581 puan) tarafından
Gece yatarken çizgi film izleyip uyuyorum alışkanlık olmuş kucuklukten gelme :) bence hiç engel değil hatta çok güzel. 
0 oy
tarafından
Bizde akıllı tavşan momo seviyoruz he bide rafadan tayfa var :))  
0 oy
(2,032 puan) tarafından

Ara ara bende şirinleri netten açip izliyorum:D

0 oy
tarafından
Trt nim en sevmedigim çizgi filmi ne çirkin bir kukla o öyle:))) akıllı tavşan momo izliyoruz bizde kızıma soruyorum şimdi kardeşin sana gelirken ne getirsin diye oda tavşan getirsin diyo :D bi tavşanımiz eksikti sanırım onuda alınca tam olucaz :D kare takımı var rafadan tayfa elif in düşleri var hepsini nde şarkısını ezberledik tv açık olmayınca bana soyeltiyor şarkılarını oynuyoruz beraber :D
0 oy
(2,423 puan) tarafından

Hele de kırmızı balık dinlemeye hiç engel değil :D

0 oy
(545 puan) tarafından

Bende a2de bez bebek ve selenayi izliorum :D gerci selena basladiginda haberlerde baslamis oluo ama bez bebek favorim :P

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 269 göst.
14 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 131 göst.
26 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Ceydaceylin (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 194 göst.
23 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 137 göst.