0 oy
381 göst.
Aile kategorisinde (751 puan) tarafından
Sizinkiler kac kilo. Ve cok hareketli yuruyecek gibi. Bes adim atip dusuyor

13 Cevaplar

+1 oy
(2,447 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Hareketlendikten sonra kilo almaları çok zor valla canım benim kiz 4250gr dogdu 18 aylik şuan 11 kg. Geçen sene giydirdigim pantolon bile düşüyor belinden. Üzülüyoruz tabi biz tomtom olsun istiyoruz da sağlıklı olsunlar yeter. Simdi dis çıkarıyor, aşı oluyor, atesleniyor derken yemek onlsr için arka planda. Büyüdüklerinde toparlarlar inşallah 
(751 puan) tarafından
Ayy valla insanlari anlamiyorum gercekten yok zayfi yok soyle snir oluyorm
(2,447 puan) tarafından
O insanlar hiç susmaz canım hasta olduğunda onlar bakmıyor üzülmüyor sonuçta bosver
-Reklam-
+3 oy
tarafından
Bişey dicem siz kontrollere götürüp asi yaptırmıyor musunuz ebe hemşire diuodur normal mi normal degilmi yani dokuz ayda dokuz kilonun nesi anormal
(751 puan) tarafından
Anormal. Gelmiyor bana insnlarin yorumlarina ithafen  bunu size sordum
+2 oy
(1,629 puan) tarafından
Şuan 9 buçuk aylık, 9 aylık iken 8600 idi. Kilosu gayet iyi.
+2 oy
(7,158 puan) tarafından

Benim oglum 1 yasında ve 9 bucuk kilo :angel:

(751 puan) tarafından
Sagliklysa hic sorun yok ama herkes yok soyle yok boyle
+1 oy
(28,369 puan) tarafından

MasAllah kuzuya sağlığı yerinde ise endise etme

(751 puan) tarafından
Yerinde ama acaba  insanlar yok zayif falan diyor. Halbuki kilosu  bakinca iy duruyor
+1 oy
tarafından
Biraz şükredin lütfen bu kilo konusunda gramajlara bile kafayı takan insanları anlamıyorum şükürsüzlük bu şımarıklık. Ne hale olan anneler var bebeği doğduğu anda hasta olan yiyemeyen hiç buyuyemeyecek olan. Lütfen daha kötüsünü düşünüp şükredin sizde gayet biliyosunuz sağlığı yerindeyse 9 aylık bebe 9 kilo gayet normal.
tarafından
Keşke seni en iyi cevap seçebilsem ağzına sağlık canım: ))
(751 puan) tarafından
Ya kullandigin kelimeye dikkat et karsinda bi r anne var sukretmeyide senden ogrenecek degilm tabikide sukrediyorum. Bn baskalrinin yorumuna ithfen sordum bilgi almak istedim  ilk bebegim merak ediyorumdur.    Saygili olun  sukur edin biz zaten bunlari yapiyoruz norml biri gibi sorumu sordum istersen cevap veririsn istemezsen. Postumdan cikarsin
0 oy
tarafından
14 bucuk aylik 9 kilo boyuda uzun asil zayif benim oglan kiz
(751 puan) tarafından
Kiz insanlari anlmiyom gittgim yerde cocuk zayiff cocuk soyle her coxuk farkli iste demrkki
0 oy
tarafından
23 temmuzda 1 yasina basiyor 9 bucuk kilo. Masallah seninkine
0 oy
(12,524 puan) tarafından

9 aylık aşısında 8700 dü

Sağlıklı olsunlar kg pek bakmıyorum ben zaten iki kızımda minyon :)

0 oy
(2,091 puan) tarafından
Benim kızımda 9 aylıkken 9 kiloydu boyu 74cm 'di 1 hafta sonra 10 aylık olacak zayıfladı ama bu ara hıc iştahı yok malesef seninkinin boyu uzunsa belki ondan zayıf görünüyordur canm 
(751 puan) tarafından
Ayni 74 cm bizimde
0 oy
(8,773 puan) tarafından
Bende geçen sordum oğlum 9naylik 9 kilo cok mu diye bense kilosu fazla diye endese ettim sizse az diye endişe ediyorsunuz :))
(751 puan) tarafından
Bena. Gayet iyi geliyor ama etrftakiler yok zayif yok soyle diyince canim skldi. Lohusa gbi yok sutun yok yok yaramiyor diyenleriste
0 oy
(4,854 puan) tarafından
Bebe bisküvisi yedirin kilo alır
0 oy
(606 puan) tarafından
Benim oglum 11 aylık 8bucuk kilo bize gore kilosu iyi. Benim oglum 5 aylikken ememklemeye basladi o zamandan beride kilo alimi cok yavasladi bi bebek 5 dk mi yerinde durmaz surrkli bi harelet halinde 

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 348 göst.
10 Ocak 2023 Aile kategorisinde Canannnn.1 (751 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 769 göst.
0 oy
5 cevap 121 göst.
8 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Alihatice (144 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 106 göst.
12 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu