0 oy
437 göst.
Aile kategorisinde (106 puan) tarafından
Kizlar doktor bana sezeryan olacaksın dedi bende bunu görümcemle konuştuk en basindan tamam biz para veririz özelde yaptiririz dedi dün diyoki hayır veremeyiz devlette olacaksın buraya gel benim.kendi ailem izin vermiyo özelde ol biz veririz diyolar bunlarda hayır burda devlete ol yokda gelme diyolar bende özelde olmak istiyorum herkesin kendi tercihi kızlar bunlar neden beni kandirdilar ya 

7 Cevaplar

+3 oy
(8,081 puan) tarafından
Kimse kimseye para vermek zorunda değil ki zaten özelde olmak istiyorsanız verin paranızi yaptırın. Ne kendi aileniz nede eşinizin ailesinden bir beklenti içine girip ona göre adım atmayın 
(106 puan) tarafından
Vermesin ama benim ailem verincede onlar verirse gelme orda kal diyo bu çok saçma
(8,081 puan) tarafından
Kal sende ne güzel ailenin evi hem yardımcı olurlar bi süre
(106 puan) tarafından
Evet ama insan üzülüyor gerçekten nedemek verirse gelme sen kimsin ya insan derki tamam canım getir bebegi sevelim gorelim evde kalmışlık başına vurmjs
(8,081 puan) tarafından
Hahahahhh allah iyiliğini versin  :D
(106 puan) tarafından
Valaha öyle öyle paralarinamikaldim 2.bin paramı ya bebegim daha degerli
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Canım yanlış anlamada 2 gündür üye olmuşsun ve sürekli kaynana görümce şikayet postu açıyorsun sanki sadece insanlar onları eleştirsin laf söylesinde biraz rahatla gibisinden.

Benden sana tavsiye ailevi sorunlarını hep kendin hallet çünkü sen onları tanıyorsun sen biliyorsun yanlış anlama ama eşimin bi lafı vardır bi aileden hiç memnun olmayan insan o ailede ne arar diye 

Gerçekten burdaki bazı postları okuyorum yani istenmiyorsanız sevilmiyorsanız o aileden kendiniz de memnun değilseniz arkanızda duran bir eşinizde yoksa o evliliği neden sürdürür ki insan.

Yani benim görüşüm bu.. 
(106 puan) tarafından
Yo yo diyo gelme anamlarada gelme diyo emir veriyo evde kalmış pis kari
tarafından
Ya ona ne bakıyorsun sende bi süre gitme bebeği özler kaynanan gel der yada eşinle gidersin yada hiç gitmezsin oldu bitti..
Madem bu kadar sorunlu otur güzelce konuş anlamıyor mu tamam de boşver burdaki insanlar tanımıyor ki görünceni ne desinler.
Sevmesin diyorum neden sevmesin diyorsun
Vermesin diyorum neden söz verdi diyorsun
Gitme diyorum ama beni kaynanamlar dan da alıkoyuyor diyorsun dur içini rahatlatim
Allah kahretsin görümceni evlenip defolup gitsin sizde kurtulun :D ahahaha :))
(247 puan) tarafından
Şu evde kalmış lafına da deli oluyorum. Allahın yazdığı kaderinde bu varmış. Sen nasıl kınıyorsun bu durumu evladının başına gelir diye korkmuyor musun?
(106 puan) tarafından
Kalmış ona denilir o bi seytan
tarafından
Canım bak mesela bu hitabın yanlış yani ben ne kadar iyi bir insanda olsam kötü de olsam bana şeytan yada evde kalmış gibi hitap eden yengemin ne evine giderim ne onu evime alırım
Karşımızdaki insanlar kötü diye bizde mi kötü olalım
0 oy
tarafından
Annenleri dinle sen özelde ol bunlar da ikiyüzlü konuşmuş kafasına bisey mi düşmüş ne
(106 puan) tarafından
Afrali  konuştu bide ya tabiki özelde olucam
0 oy
tarafından
canim esin nerde esin versin . ailen vermesin onlarda vermek zorunda degillerki 

ozelde sezeryan olacaktim rahatsizlandim acil sezeryana aldilar beni arastirma hastanesinde oldum iyiki arastirmada olmusum ozelin bi farki yok  
(106 puan) tarafından
Niye söz  veriyo ozaman ayıp
tarafından
o konuda haklisin onun ayibi mesafeni koy anlasin
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Kendi parani kendin ver ol ozelde kimseden para alma bence. Dogumdan sonrada sen onlara afra tafra yap, muhattap olma. Madem vermeyeceksin ne diye millete soz veriyirsun
(106 puan) tarafından
Aynen niye soz veriyo
(6,978 puan) tarafından
Oda ayri bir sacmalik işte...bosver canim kocanla sen kendin ode, kocanda kardesinin yuzunu gormua olur. Mesafenide koy.
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Niye devlette dogurunca ne olacakki bebegine ben devlette sezeryan oldum gayette memnunum ozelin nesi varki 
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Kimseye güvenip yapmadın bu bebeği kimse de doğum için para vermek zorunda değil ki canım
(106 puan) tarafından
Onun parasinami kaldm ben niye söz veriyo delimi

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 813 göst.
16 Nisan 2020 Aile kategorisinde Dertliyim bende (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 306 göst.
18 Temmuz 2021 Aile kategorisinde sehzadem benim (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 481 göst.
12 Nisan 2021 Aile kategorisinde nerminin annesi (1,161 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 428 göst.
26 Mart 2021 Aile kategorisinde S...r (88 puan) tarafından soruldu

379,089 soru

11,347,532 cevap

34,813 kullanıcı

...