0 oy
306 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Bu haftaya mi özel bilemedim yataktan çıkasım yok hiç hep uyumak istiyorum bi iş yapasım yok namaz da olmasa 24 saat uyuyacam iştahında yok bu aralar hiç ama yemeyince midem bulanıyor ve çok affedersiniz kusmadan rahatlayamıyorum. :ermm: 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bnde garibim bir ya hem çok ağrılı hissediyorum hem mutluyum ramazan geliyor hem haftam geçiyor içimde kelebek varmış gibi bir mutluluk haftaya alışveriş yapıcam bitiricem herşeyi artık farklı bir ruh halindeyim :)

tarafından
Bana zaman da geçmiyor hiç bi 30 hafta olamadık :Dddd bende oruç çıksın tamamlıcam herşeyi
tarafından
Aynen aynen gelmiyor o 30.hafta 28+6 yım hep aynıymış gibi geçse artık ❤️❤️:))
tarafından
Aynen eşimde sürekli alışveriş için erken deyip duruyor bende 28+1 haftalığım deli ediyor :Dddd 30 u buluyorum Allah'tan oruçta sonra :Ddd
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kaç haftaliksin canm 
tarafından
28 haftalığım
tarafından
Himm bende 23 haftaligim bende de var canm
0 oy
tarafından
Ay o uyku hali bende de var ya hamileliğin boyunca hop oyana hop buyana kaçınan ben şimdi üstünde bir ağırlık allahım sabah uykumdan uyanıyorum kahvaltı yapmaya geri uykum geliyo :)
0 oy
(1,254 puan) tarafından

Ayy canim benim 8 gunum kaldi gunler gecmek bilmiyo sikildim artik hergun uyanir uyanmaz cantami koltuka koyuyorumki belki bu gun dogururur ama nerdeee cocugun keyfi yerinde qaliba gelmek bilmiyoo:ermm:

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 85 göst.
6 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kerdem (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 25 göst.
30 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Kerdem (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 115 göst.
3 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,303 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 28 göst.