0 oy
830 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ya yemin ederim hayatimda gördüğüm en sacma sey birilerini kıskanmak iyiki boyle birisi degilim wp cocuklarin resmini ne zaman atsam bizim bi arkadas var her zaman oda giydirip atiyo bebelerini iyide ben sana inat olsun diye atmadimki yavrum :D ya valla cok dikkatimi cekiyo hatta dun okana gomlegi nerden aldin bende alayim cok tatli dedi cevap vermedim göruldu attm hic sevmiyorum böyle insanlari ben ya :/

21 Cevaplar

+3 oy
(229 puan) tarafından
Herkes cocuklarni atior canmm bunu sen uzerine almak istemissin bencee begenmistr sormustur hepimiz begendgimz bsey oldumu sorarz fiyatni yada nrrden aldgini 
tarafından
Genelde takip eder yaptigimi yapar yoksa tabiki sormak hakkidir
-Reklam-
+1 oy
(2,078 puan) tarafından
Kıskanç biri değilim, birinin o tür paylaşımlarına teaadüf diye düşünürüm, benden gördüde yaptı demem, tabiri caizse  kişi kendinden bilir işi
tarafından
Lafmi konustun simdi ? Kisi kendinden biliyosa isi durduk yere yapilan seylerdemi ayni saat ayni dakika tesadufmu her zaman ? Demekki sen her isi kendinden biliyosun
0 oy
(5,391 puan) tarafından
Var tabiiii ooo say say bitmez 
tarafından
Cok gereksiz bi his :)
(5,391 puan) tarafından
Nye bnde eşimle mutluyum gelen gıden şansın var dyor ayyy nazar vala hep dua edyorum ne var insan nazar gozuyle bakmasa kıskançlıktan çatlamasa ben kmı gorsem allah on katını versin dyorum vala
tarafından
Iste Allah daha bol huzur versin demek yerine neden kiskaniyo bu bana sacma geliyo
(5,391 puan) tarafından
Vala aynen yaa hele bi eltim var viiii düşman başına daha düğün gunu ble kıskanıyordu :) neler edyordu neler
(7,981 puan) tarafından
Aynen cnm bizde öyleyiz maşallah eşimle aram çok iyi bin şükür..herkes diyo çok şanslısın aslında şans değil sadece karışıklı saygı sevgi güven
0 oy
(344 puan) tarafından

Herkesi cekemeyenler muhakak vardır canım o yüzden onlara kullanılabilecek tek kelime çekemeyen anten kullansın lütfen :D:D

tarafından
Ay ben sinir oluyorm boylelerine ya
(344 puan) tarafından
Sen onlara sınırını belli edersen onların istediklerine eline vermiş olursun işte canım inadina onlarin tersine gidicen ki kendi capinda kudursunlar :)
tarafından
Yok belli etmiyorm ama muhattapta olmam yani
(344 puan) tarafından
Yok valla ben inadına muhatap oluyorum ve onalarin bana yaptıklarının tam tersini yapıyorum ki utansınlar yaptıklarından
0 oy
(847 puan) tarafından
Kız ne olacak aman ben hic takmam 
tarafından
Ya taktigimdan degil cok sacma bi hareket gibi geldi bana
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Hiç dikkat etmedim..
tarafından
Dikkat et bebeğim :D :D :D
0 oy
tarafından

Var  olmaz mı eltim kiloma taktı kafayı :D bana ulaştın falan diyor halbuki aramızda 14 kilo var hatta dün duoki bana yaklaştın falan dedi kaynanamda abartma aranızda bi gözde var dedi :D

Valla bak ben bişey demedim doğrudur dedim 

tarafından
:D bariz kiskaniyo iste te Allahim yaa ne gereksiz bi duygu nolcak yani
tarafından
Kız evlendiğimden beri benim kiloma kafayı taktı neyseki duymamazlıtan geliyorum ama bi kilom olsa yine iyi geçen gün yazmış ohh ne güzel geziyon ben evdeyim vs dedim sende gez bana nededi ☺️ beni niye götürmedin laaa ben kocamla gezmeye gitmişim senin ne işin var
tarafından
:) Ben gördum seni gayet düzgün kiz versene cevabini sunun
0 oy
(817 puan) tarafından
Baya var kiz...
tarafından
Bendede varda bu bi acayip ya ne alsam okana aynisinimi alcan bebene git bak netten al banane
(817 puan) tarafından
Kiz takma kafana sala gitsin
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Hepimizin etrafında en az bir iki tane var o dengesizlerden bacım malesef 
tarafından
Aynen dengesizler ya sinir gicik uyuzlar .d
0 oy
tarafından
Vardır tabiki canısı ...
tarafından
Kiskananlar catlasin o zaman canısımmm
tarafından
İçten içe çalıyorlar şimdi bebikim :)))
tarafından
Catlasinlar Rabbim sana en güzelini nasip etsin cicikomm
tarafından
Amin benim sekeriminkoooo Rabbim sanada güzel dergahlar nasip etsin inşallah...
tarafından
Amin bacimmmm
0 oy
tarafından
Benim de eltim öyle ben Balıkesirde okurken  eşimle Ayvalık a gittik ordan fotoğraf attık o da hemen eşiyle burda bi parka gitmiş fotoğraf çekip atmış. Neyse benim okul bitti geldim eltimin anası diyo ki Ay Rabia nın canı da tatil istiyo kocalarınız sizi tatile götürse keşke halbuki denize falan girmedik öyle gezdik geldik o kadar. Ne zaman eşinle bi yere gidip fotoğraf atsam o da eski fotoğraflardan bulup atar  mutlaka
(222 puan) tarafından
En sacma akrabalık bağı eltilik bence ;)
tarafından
Kesinlikle çok gereksiz :D ve  biz aşırı yakındık eşimle abisi yüzünden
tarafından
Ay eltimin esi ilgisiz zaten odun hic bisey yapmaz onla istesede yapamaaz .d
tarafından
Bizde de tam tersi eşim ilgisizdir ama ben zorla götürürüm :D gelmezse tek başıma giderim
tarafından
:D yok benim kocam gezer benimle dedikodu bile yapariz biz .d
0 oy
(2,634 puan) tarafından

bilmem fark etmedim :) dikkatimi çeken biri olmadı :) olsa da umrumda olmaz :)

tarafından
Benimde umrumda degil ama nazar değer kiz :)
0 oy
tarafından
Var umrumda olmadı hala da değil :D 
tarafından
Iyi bakalimm
0 oy
(39 puan) tarafından
Eltim  şaka gibi ama gerçek. Ne zaman eşimle resim atsam aynı pozu verdirir atar. Yada bebeğimle hiç şaşmaz. Komik gülüyorum
tarafından
Bende güluyorm ne gereksiz hareketler ya
0 oy
(222 puan) tarafından

Valla kıskançlık mi bilmiyorum ama şunu çok yaşıyorum; sosyal medyayı aktif kullaniyorum mesela instagrama resim atsam arkasına bi müzik koysam ki genelde herkesin koymadigi müzikleri falan koyarım aradan bi kaç gün gecince başkalarının da aynısını yaptığını görüyorum, bi de anneler gününde kizimà kendi cumlelerimle bişeyler yazmıştım baktım bi arkadaş annesiyle resim atmış altına benim kızıma yazdıklarımı yapıştırmış :D ben şok.. Az özgünluk az yaratıcılık ne olur :D Çok sık yaşıyorum bu durumu yani ablan idol bebeğim :D haa bi de eltim var sadece işine gelen şeylerde benimle yarışır ama sosyal medyadan takipleşmiyoruz ;) kendi başını yesin manyak

tarafından
Kolayina geliyo bence onlarin :D
0 oy
(44,744 puan) tarafından

Oooo cok.var kuzum oleleri benimde komsum ole kizima bisey alim yaoim hemen bakmisin  oda almis yapmis;)

tarafından
İyyy fake hayatlilaaar :)
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Karşı komşum bariz belli ediyo. Ben bş resim paylaşsam arkadan yazı paylaşıyo özel hayatınızı atmayın içinizde yasayın bilmem ne sanane beee :D 
tarafından
:D ahhahahaha kiskandinmi poncik deseydin Allahim ya
(25,224 puan) tarafından
Kız varya elimde kalacak. Benim evliliğimi bile kıskanıyo ay ne güzel tam istediğim gibi bir ilişkiniz var diyo. Buda evli cocugu var he. Ben dogum yaptım zayıfladım hemen bu 80 kiloda kaldı beni görünce hemen spora başladı zayıflama çayları falan içip satmaya başladı hatta Bi gör komedi
tarafından
:D kiza idol olmussun selin ya kiskandigi yerde kalsin manyak ay hic anlam veremem boylelerine valla billa herkesin hayati farkli kiskanmak yerine şükretmeyi ne zaman ögrencekler acaba
(25,224 puan) tarafından
Evt sorma yaa cokta iyiydik eskiden baktım bunun kıskançlığı var uzaklaştım. Kız hatta dogumdan sonra benim göbeğim kalacak sandı bana korse tavsiye ediyo sattıklarından, bende gerek yok kullanmıcam dedim beni görünce şok oldu zaten zayıf zayıf :D
tarafından
Öylelerinden bende soguyorm hemen ya bu kiskanclikta uzaklastigim 3. Arkadas :)
0 oy
(2,119 puan) tarafından
Yok, çünkü hiç paylaşım yapmıyorum :d
tarafından
Buda guzelmis .d
0 oy
(27 puan) tarafından
Var ya akrabamızın gelini ben bi ara basliyorum wpden durum atmaya ben atiyorum bisey oda atiyor sonra bu aralar biraktm hani kimsenin durumunada bakmiyorum gidiyorum istagramdan atiyorum bakiyorum oda oraya atmiş kendini göstermeye calisiyor
tarafından
:) Allah akıl versin ya valla hayret ediyorum böylelerine
0 oy
(2,447 puan) tarafından

Her yaptığımı yapan ve her aldığımı alan bi arkadaşım var çocukluk arkadaşım, kızlarımız da beraber dogdu 3 gun vsr aralarında herseyi aynı yapar. Hahaha hiç unutmam doğum günümde eşimle kızımın fotoğrafını koymuştum kızım esimin kucağınds uyuyordu aynısını cekmis koydu hemen :D hala yazar ayakkabı ne aldın nerden aldın, hangi ilacı kullandın bende alayım. Alıştım artık ben :D

tarafından
yeniden gösterildi
:) bende alistim ama yapmasinlar ya biraz kendilerine özgü olsunlar bu nedirrr :D

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 596 göst.
14 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Esmer anaa (988 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 512 göst.
10 Mart 2022 Aile kategorisinde Zlyh-a 22& (1,076 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 227 göst.
21 Ekim 2021 Aile kategorisinde zeynepcelik (2,443 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 620 göst.