0 oy
1,149 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Gunaydın annıslrrEliniz de bir miktar para var kızlar yatırım yapmak ıcın altına mı cevırırsınız yoksa kendi altınlarınızı da ustune ekleyip arabayı mı sıfırlarsınız ıyı bir modele ev gıbı dusunce olursa ufak bir mebla da olsa kredi cekmemız gerekecek fikirlerinizi bekliyorum 

30 Cevaplar

0 oy
(5,323 puan) tarafından

Altın yaptirirdim:woot:

tarafından
Hıc takmıyorum ama canim bir kez bile içlerinde zarar edermıyım bırsey yapacağım zaman suan yuksek fıyat
(5,323 puan) tarafından
Arabada şu an çok yüksek. Takmadan bile al kenara at.
tarafından
Araba felaket canım aldıgımız fiyatla suan bizimkinin arasında bile cok fark oynadı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Has altın yaptırırım 
tarafından
Deger kaybetmez dımı canım normal olarak bozdurabılırım
tarafından
Yok kaybetmiyo canm ben aldm kenarda duruyo fiyatı kacsa o fiyata bozduruyosn alış satış aynı fiyat yani
tarafından
Cok sahol canım bu fikri tuttum mantıklı dedıdıgın cok
tarafından
Rica ederim canm
tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
(13,923 puan) tarafından
Altin olabilir yada arsa falan alabilirsiniz. Ev almak isterseniz ve krediye girerseniz faiz cok olabilir ama oda yatırim tabiki. Ben arabaya fazla para yatirma taraftarı değilim ama sen bilirsin yinede.
tarafından
Kredi faızı dusuk veriyorlar esıme ama soyle bırsey var canim ne olursa olsun borc oducez arsa bos arsa mı
(13,923 puan) tarafından
Valla canım dün eşimin bir akrabası aramıştı , yillar önce bir arsa almışlar şimdi 14 tane daire çıkmış arsalarina. 14 daire en az 3 milyon yapıyor. Çok karlı bir yatırım olmuş onlar için. Bizde almayı düşünüuoruz şimdi ama yakın zamanda kar ettirmez ileriye yönelik olacak. Boş arsa , arazi ne olursa işte.
tarafından
Dedıgın dogru canim arsa her turlu degelrenır
(228 puan) tarafından
Aynen arsa iyi fikir
tarafından
Ama cok ucuk fiyatlar canım
0 oy
(10,077 puan) tarafından
Şuan ne araba alinir nede altın. Biz 1.5 ay oluyo antinlarimizi bozup araba aldik. Araba şuan 50.000tl artti. Araba fiyatlari aldi basini gidiyo yani
tarafından
Var canım ev alma durumu da kredi cekerek uzerıne koymamız lazım
(10,077 puan) tarafından
kredi cekin canım faizler dusuk şu sıra bizde eve girmeyi dusunuyoruz. Altinlari bozup
tarafından
Evimiz var ama canim yatirim İcin yapılan kardır sanırım dıgu gorevı de ev alırız diyorduk ama bu gıdısle ne olur bilmiyorum cunku gelecek cok zor olacak insan cocukları yatirim olsın ıstoypr
(10,077 puan) tarafından
Aynen oyle bizde arabamizi satsak rahatlikla ev alabiliyoruz ama cocuğa gelecek olsun diye ev alalim diyoruz malum biz ailelerden gormedik :) cocuk bizden gorsun
tarafından
Kesinlikle canim bur evim var hamıleyım haksızlık olsun istemiyorum zorluk cekmesınler istiyoruz anne baba olduktan sonra kendimize degıö her konu da hep onlara calısır olduk :)
0 oy
(2,007 puan) tarafından
Altın yaparım değerlenen en güzel sey
tarafından
Ama arabayı sıfırlama ve ev alma dusuncemkz de var canim ileri de daha da yukselır mı fiyatlar
(2,007 puan) tarafından
Canım valla bu ara altın iyi artıyor ben altın alıyorum bilemem ama altından zarar eden görmedim hiç
tarafından
Acaba ileri de duser mı canım ne tarz alıyorsun ceyrek VS mı yatırım ıcın
(2,007 puan) tarafından
Ben çeyrek yapıyorum canım düşeceğini sanmıyorum su durumda
tarafından
Dusecek diyorlar ya canım tereddüt ediyorum bende
0 oy
tarafından
Yerim ben kiznnenyatirimu;)(
tarafından
Yok kız bu devirde yememek lazım ileri de acıkta kalırız valla:)
0 oy
tarafından
Kesinlikle altına yatırım yapardım.
tarafından
İleri de degerlenfıtmek ıcın dımı canım
tarafından
Evet canım hiçbir zaman değeri düşmüyor.
tarafından
En iyisi altın canim suan Baska sey alınacak gıbı degil piyasa ucmus
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Altınlarını bozdurma bence arabada zarar edersinuz arsada İyi bı yatırım şekli  
tarafından
Arsa fiyatları suan ne durumda bilmiyorum canım valla ama bakıcaz
(10,411 puan) tarafından
Konumuna göre değişiyor canım biz arsa almıştık 7 sene önce bayağı büyük 2 katı fiyatına müşteri çıktı satmadık çok karlı bence
tarafından
Konum onemli kuzum dedıgın dıgru
0 oy
tarafından
Şu zamanlar avukatlar ev sakın almayin diyorlar ben ceyrek alir koyardim cok yukseldi fiyatlari
tarafından
Valla hatun kafam karıstı ya ev fiyatları yuksek canım 300 bin samsunda
tarafından
Baya zamlando canim araba fiyatlarida baya uctu para evde durmasin durdukca harcanir srn ceyrek al koy kenara git gide zamlaniyor biriktir ileride birsey yaparsniz
tarafından
Dırek altın hesabım var hatun oraya Atacam canım altına cebırıp evde durmasını istemiyorum araba suan uctu arabamız var memnunuz suan luksunu dusunrmrm bu devurde
0 oy
tarafından
Tabiki altın canım ama arabada bi yatırım ben 6 ay öncesi 60 a aldık şuan 90 100 lira piyasasi
tarafından
Arabamız var canim aslında sıfırlamak istiyoruz
0 oy
tarafından
Araba yatırım olmaz ki canım. En ufak kazada değer kaybeder. Ev için az ise evde olmaz kredi diyorsun. Arsa alınabilirbıugun fiysta yatırım için. Yada gelsin altınlar
tarafından
Acılıyetı yok canım arabamız da sorun da yok ama beklemek en iyisi cunku pıysa ucmus
tarafından
Biz almak zorunda kaldık. Almamız gerekiyor diye aldık arabayı satmıştık. Araç yok diye aldık  fazla vermek koymadı diyemem.
tarafından
Arabaya bana da koyuyor canim valla luksu gereksiz kacıyor bıraz
tarafından
Aynn öyle fiyatlar arttı  siz bari göz   göre göre zarar etmeyin canım :)
tarafından
Haklısın canim valla Allah razı olsun :)
0 oy
tarafından
Araba şuan çok pahalılaşmış ya önceden alsaydınız 3 4 ayda baya kar etmiştiniz ama şimdi alınmaz altın mantıklı bence arsa işi şans işi iyi Bi yerde olursa çok iyi değerlenir ama kimi yerlerde boş boş durur bi faydası olmaz babam  bi kaç yıl önce lüleburgazdan aldı hiçbir karı yok satamıyorda bence en mantıklı altın en azından bi bakarsın hemen iyi bir ev bulursun almak istersin uğraşmadan hemen bozdurursun. 
tarafından
Evet ama benim değil yani bizim evimiz kira malesef :)  Eşimin babası yok kardeşi de 12 yaşında olduğu için ve annesi onu büyütüp okuttuğu için söz vermiş annesine o yüzden geçen sene 200 bin lira kredi çekip kayınvalideme ev aldık o biterse inşallah Allah nasip ederse sonra artık 10 sene sonra fln belki kendimize alırız :D
tarafından
Allah yardım etsin canim kolayluk versin hersey zamanla olur sabredınce
tarafından
Aynen öyle canım Rabbim eşlerimizi başımızdan eksik etmesin canları sağolsun yeter :) ❤️
tarafından
Amin canım amin hıc bırsey aileden onemli degil ❣️
tarafından
Aynen öyle :)
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Altın hariç hepsi ölü yatırım kaza deprem gibi şeylerde perte ckıyor
(7,208 puan) tarafından
Altında çalınıyor :)
tarafından
Valla calınırsa ahey ahey:)
(2,387 puan) tarafından
Bankada altın hesabına yatırın :)
tarafından
Hesabım var canım ama oda bosa para yiyor:(
0 oy
(10,432 puan) tarafından
Araba ya para yiyor be gülüm yatırım olmuyo açıkçası. Ev için ayır altın al 
tarafından
Dedıgın de dogru canim ama araba delisi var evde 2 tane eninde sonunda alır
(10,432 puan) tarafından
Bende de var ondan :) her yıl değişsek mi derdi ve hep üste para koyma uğraşı benden çok da bakımı var bir bakım 500 lira :)) sıfır alabilirseniz öyle bakın gülüm kimi araba kar ettirir satarken yıl olarak yüksek dizel ve Alman malı araçlar gibi eşin zaten bilir
tarafından
Aynısı canım hayali varmıs beyfendının:) sıfır alabiliriz canım babam bıbrekden engelli kısmına gırıyor onun uzerınden alabiliyoruz sıfır bizim arabayı da satgup uzerıne para katip ama altın yapmak en karlı su aralar
0 oy
tarafından

Bence en onemlisi ev buse<3

tarafından
Cok yavrum cok ben gurbet kusu sehır sehır gez buse devamke:))
tarafından
Zor olur ya her sehir farkli insan farkli yasam tarzi
tarafından
Tam alıstım derken Baska yere hop zor tabi canım
tarafından
Aynen canim
Bak sana asel i attim :))
tarafından
Baktım kuzum yerim onu ben ❤️❤️❤️❤️
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Altina yatiririm valla oyle birikimim olsa yani cunku surekli artiyo zarar etme durumun olmaz biriktiririm altinlari en sonundada bi ev alirim baktim yetmiyo kredi ceker denkleştirir oyle yani :DD şu devirde ev alacan 
tarafından
Evim var canim ama bebeler 2 tane oluyor haksızlık yapmamak ıcın mecbur bir tane daha alınacak her turlu ev alırsam suan kredi ve olan altınların gidiyor zaten hıc takmadım ama buyuk oynamam lazım :)
0 oy
(119,470 puan) tarafından
Aşkimin anasiii altin takintim var acayip takip ederim sakın bu aralar altin alma cok yuksek euro al derdim ama euroda yukseldi bence bi sure tl de kal
tarafından
Altın var sevdam da takan yok ev alıp hepsini yatır diyor seytan iste
(119,470 puan) tarafından
Laan takmiyosan bana versenee gecen gittim baktim benimkilere anaaam isil işıl duruyo icim gitti 530 lirami aldi banka valla kasa iyi degil evde birakcam hirsizdan korkuyom belcikaya goturemiyom gumruk vergisi diye bi ton para aliyolar kiz her sey ucmus rvler bile cok pahali faize yatir bekle brnce
tarafından
Sadecee alynasımı taktım sevdam valla yok ben kendimi tuhaf hissediyorum bende bankaya koydum evde 2 tNe var kolye frlan valla yalandan para yiyorlar ama evde olacak is degıl. Faiz yemez canım anıl sevmez
0 oy
(102 puan) tarafından
Herşeyden önce ev için yatırım yaparım birinci evim var ikinciyi aldım araba normalinden seni biryere götürsün yeterli altında da zarar edebilme ihtimalin var ben olsam sadece ev
tarafından
Alınan kar dedıgın dogru canım
0 oy
(44,748 puan) tarafından
Kesinlikle altin derim para deger katmaz durdugu yerde ama altin ole degil
tarafından
Para oldugu gibi durur ıste canim altın paradan daha mantıklo
0 oy
(2,690 puan) tarafından
Bilezik alırım benimde var üstünü tamamlayıp altında biraz ucuz olursa 3 bilezik alacağım inşallah araba bence bazen zarar kuzu 
tarafından
Araba hep zarqe aslında canim vergisi muayenesi dursa bile zarar
(2,690 puan) tarafından
Aynen kuzu benzini falan Allah korusun ufak bir kaza olsa hemen parası düşüyor
tarafından
Anında canım keyif ısı biraz luksu

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 59 göst.
0 oy
4 cevap 121 göst.
22 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Dilekk (1,094 puan) tarafından soruldu