0 oy
1,249 göst.
Diğer kategorisinde (10,069 puan) tarafından

ay kızlar çicekleri gorünce aklıma geldi diş cekımde altinlarinizi bileziklerinizi setlerinizi takıp takiştirdiniz mı ? Ya bana sacma geliyo yani saf temiz olmalı bence. Ben takmadım yani. Siz taktinizmı ne dusunuyorsunuz:D

21 Cevaplar

0 oy
(10,402 puan) tarafından
Sadece yüzüğüm vardı 
(10,069 puan) tarafından
aynen benimde alyansimla tektasim vardi bide çoook incecik bi setim vardı beyaz
-Reklam-
0 oy
(119,441 puan) tarafından

Ben takilarimi sadece dugunde taki toreninde taktim dugun bitti gece cikarttim ertesi sabah doigruuu kasaya gittiler dahaada takmadim garibanim ben hayriniza bana birer ceyrek verin :D

tarafından
Sevda deden nasıl oldu
(10,069 puan) tarafından
her hafta gidip napiyolarmis acaba :D kuzenimin benden 20 gun sonra dugunu oldu onda bile alipta takmadim valla
Eve cikarttik bayagi çökmüş ama brni gorunce cok sevindi yatiyo pek hali yok ama iyi gorunmeye calisiyo
tarafından
İnşallah duzelir canim
Insaallah
0 oy
tarafından
Bana zorla taktirdilar:(((
(10,069 puan) tarafından
ayy yok ya benimkiler hayatta karismazda karissada derdim ben böyle istiyorum diye. Afedersinde diyorum o ne öyle kro gibi :))
tarafından
Kız benim düğünde kocamın.memlketinde yapıldı kimsecigimde yoktu ne dedilerse tam dedim ne bilim
(10,069 puan) tarafından
ah canım benim ya :))
tarafından
Yorumu siliyom la bı ben takmışım:)))
(10,069 puan) tarafından
yok yok var aşada :D çok seviyomus takmis kendisi
0 oy
(44,724 puan) tarafından

Dis cekim olmadiki icimdede kalmadi degil:ermm:

(10,069 puan) tarafından
aa canım imkan varsa sonradanda olsa yaptir ya hem cok eglenceli hemde anı
0 oy
(813 puan) tarafından

Takacak altınım yoktu :D 

3 yüzüğüm bı kolyem vardı onları taktm 

(813 puan) tarafından
Erkek :) senin ?
(10,069 puan) tarafından
Benimkide erkek canım :) kilosu falan nasıl
(813 puan) tarafından
Dün gttim doktora 1.815 gram kilosu boyuda 41 cm dedi canım . Bu ay bol bol yoğurt yedim süt içtim onun faydası oldu galiba 25. Haftada zayıftı biraz
Seninki nasıl ?
(10,069 puan) tarafından
Bende tam 30da gitmistim canım en son 1700 du kilosu 41cmde boyu vardi. 34de gidicem bakalim ne olmus :) bende hic dikkat etmiyorum valla yediklerime
(813 puan) tarafından
Bende dikkat etmiyodumda kalsiyum eksikligi olduğu için yoğurda süte ağırlık verdim sadece :)
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Sadece yüzüğü vardı bilinçle takmadım iyiki de takmamışım düğün sırasında olan takıyı bile görünce sinir oluyorum. Kalmadı hiçbir şey arabaya yatırdık
(10,069 puan) tarafından
bende sadece çok incecik bi takı setim vardi onu taktim beyaz. Altinlar yatiyo kasada
(13,202 puan) tarafından
Setimi bile takmadım inan itici geliyor bana zaten. Yoksa takıyı çok severim normalde
(10,069 puan) tarafından
benim setim çok incecik canım çok guzel duruyo ben zaten kaba sarı bisey istemedim. Pırlanta gibi
(13,202 puan) tarafından
Benim de öyle ama takmadım
0 oy
tarafından
düzenlendi
Sadece yuzuklerim vardı.  Bende çekimde altin takistirmaktan yana degilim 
(10,069 puan) tarafından
Aynen katiliyorum o ne öyle :))
0 oy
tarafından
Sadece alyans ve tektaşım vardı canm 
(10,069 puan) tarafından
en guzeli canim :)
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Bnde takmadim canim dugunumden bi senee sonrs cekimjm oldu aksilikler yuzunden. Iyiki o zaman olmamis olsaydi takacaktim cunkum sonra fikrim degisti ve takmadim sade ve duru bi helin oldum tekrardan :)
(10,069 puan) tarafından
ayy iyiki olmamis o zaman :D
(1,326 puan) tarafından
Aynn canim :)
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Vardı.vala cokkk severim altınn ama sattık tabi simdi.hic birşey kalmadı :)) bi kolumda 5 tane digerinde 1 bilezik 1 saat parmakda da 2 yüzük 
(10,069 puan) tarafından
ayy kız o ne öyle :D dugun fotolarinda zaten cikiyo takilar. Diş cekim daha masum bisey
(1,718 puan) tarafından
Düğünümde  fotoğraf çekilmedi malesef sadece video var fotoğraf yok sadece kendimiz cektik o kadar pislik kameramanın foto makinesi bozulmuş kına günü gelince söylüyor hala aklıma geldikce sinir oluyorum bak  ;))
(10,069 puan) tarafından
e bulsalarmis yok dediler sende kabulmu ettin oraya o kadar para vermisim valla yolardim onlari:D bana ekstra cd yaptilar bide dugunde butun anlari cekip cdye attilar
(1,718 puan) tarafından
Kız benim salonda falan olmadı kına kapımın önünde oldu sadece ertesi gün de gelin aldılar o kadar iki aile düğün yeri düğün günü konusunda anlaşamayınca olan bizlere oldu o yüzden mecbur ses etmedim  bide adam akrabamızdı kimse bisey demedii :((
(10,069 puan) tarafından
Biz herseyi kendimiz yaptigimiz icin kimsenin sesi cikmadi hicbiseye :)
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Yoo takmadim, çekim dugunden once oldufu icin zaten takilar takilmamisti
(10,069 puan) tarafından
benimkiler vqrdi ya bileziklerim nişanda takilmisti bendeydiler yani ama gerek yok ya. Nişanda bisey tqkilmadimi sana :)
(6,978 puan) tarafından
Onlar vardi evet ama takmadim takisiz daha hos :))
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Gelin alımından sonra dış çekime gittik. Değil altın kuşağımi bile çıkaramadım. Aksam damat çıkaracak olmaz dediler. Altınlarda ev kalabalikdi en güvenli yer senin üstünde olmasi dediler. Öylece gittm siz düşünün artık:) yorgunlukdan saflığıma geldi ama Allahtan fotoğrafcı biraz kamufle etmiş 
(10,069 puan) tarafından
Ayy kıyamam ya benim kusagim evde baglandi salona cikarken hemen cikardim belimden :D
0 oy
tarafından
Bende takmadım sade olmak daha güzel ama takan var tabi
(10,069 puan) tarafından
aynen ama sadelik en guzeli:)
0 oy
(5,386 puan) tarafından
Taktım foto çektk fala ama ertesi gün satıldı zaten bilezkler
(10,069 puan) tarafından
aa niye o kadar erken
(5,386 puan) tarafından
Vala hırsz grmış bizim dairede yenı olan gelinleri çalşmşlar eşim kart borçlarım var dedı aldı sattı daha ilk gunde bari bir yada tane bırak dedım brakmadı kolyemı de verdım çok üzüldüm ama çok şükür huzurum var yınede buna şükür edyırum eşim brqz toparlnasn nikah akdi olark kelepçe almayı düşünüyorum oda tamm söz dddı bakalım
(10,069 puan) tarafından
hayirlisi canim insallah
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Yanı ben takmamıştım çünkü balayına giderken kayınvalidemler kasaya koymuş bankaya hepsini bide insan bi saat bırakırdı setim vardı onu bıraksaydı barı :D 
(3,036 puan) tarafından
Kayinpederim çok akıllı uyanık 3 oğlu var 2 si uzman asker bankada hesabına para attırıyor ortak  2 bin falan neyse bekarken onlarla yapıldı benimkilerde ne ya eşimin gonderdigi paralarla ama salaklık bizimkinde ağzı açılmıyor bana olsa öter :D
(10,069 puan) tarafından
Kız biz azmı para verdik aylik 2000 bisey degil yine ki yine bisey yapmislar. Biz binlerce lira verdik ama bohcami bile kendi paramla yapip ellerine verdim
(3,036 puan) tarafından
Sizinkiler iyice bitikmis :D
(10,069 puan) tarafından
aynen öyle valla Allahtan ikimizde guzel paralar kazandikta kimseyi biseye karistirmadik
(3,036 puan) tarafından
Rabbim.yardim ediyor bakma dugunde takılanlar gelinle damadın sadakasidir resmen bizden sadaka  aldılar gonulduzduk ama verdik cahil insanlar değiller imam adam bunuda biz mi söyleyelim
0 oy
(1,148 puan) tarafından
Takmadım canım hoş durmuyor bence
(10,069 puan) tarafından
aynen katiliyorum canim sari sari :)
0 oy
(16,032 puan) tarafından
Sadece yüzüklerim vardı başka altın yoktu
(10,069 puan) tarafından
en guzeli :)
0 oy
(489 puan) tarafından
Bende hiçbir şey takmadim sadece tektaş ve söz yuzugum vardı sade daha hoş ya yoksa sinyor singir oluyorsun 
(10,069 puan) tarafından
aynen öyle
0 oy
(2,381 puan) tarafından
Yüzüğüm vardi sadece düğünde bile takmak istemiyordum ama taktırdilar
(10,069 puan) tarafından
haha napcqklardi kiz dugunde :D gidip cikarsaydin hemen
(2,381 puan) tarafından
Işte gösteriş canim ya gelin altinindan belli olurmuş saçma işte
(10,069 puan) tarafından
dugunde takildi ertesi gun hooop kasaya :D
(2,381 puan) tarafından