0 oy
286 göst.
Aile kategorisinde (527 puan) tarafından
tarafından kapalı
6 gün oldu Doğum yapalı annem yanımda çok şükür gorumcem eltım geldı ıkı gün önce dün kocam geldı annemen yanında dıyor sıkayetını ettıler kım dedım goruncen elttın dıye hayırdır dedım bu hallde ne sıkayetı annenı calıstırıyon ellınde ona bunu getır bunu götür demısım pardon dedım ben yenı Doğum yapmısım anneme dıyordum bu orda bu burda meyve getır cay koy ha dedıysem derım annem bana bakmaya gelmıs ben kalkıp hızmecı gıbı onlara hızmet edeyım çok zorlarına gıtıyse anneme deseydı sen mısafırsın bız yapalım utanmadan oturdular annem hızmet ettı onlara annem dedı benım kızımdır kızarda soylerde onlara ne allahtan esımde demıs annesıdır arkadaş gıbı ler allahım ya buna bıle burunlarını soktular
notu ile kapatıldı: Hatalı başlık seçimi konu başlığı içeriği özetleyecek şekilde olmalı

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aynı şeyi bende yaşadım canm el gibi oturup kocaman annem onlara hizmet ederdi sinirşm bozulurdu yaa neyse stres yapma sütün azalır boşver 
(527 puan) tarafından
Yanı onlara çok garıp gelmıs sözde
tarafından
Kız varya ben bu yüzden annemi getirmiyorum sırf annem geldi diye kendileri yayacak annem onlara hizmet edecek bide beğenmeye ekler yokta annem.enayimi esimede aynen böle dedim gelemez annem dedim.gelirse misafir olarak ben toparlandikdan sona gelir dedim
(527 puan) tarafından
Cnm bır yasında kızım var annem gelmeseydı Kaygana basımda dır dır anneme dedım sen hemen gel kı Kaygana gelmesın
tarafından
Kız annem buranın kültürünü bilmiyo yemekleri falan farklı yani yine ben yapmış olacam bide annemin yaptığını benmeycekler
-Reklam-
0 oy
tarafından

Hey Allahım ya cok düsünüyolarsa onlar kalkıb yapsayms ya hem kimi kime şikayet ediyolar ya kafayı yemişler kıskanclar ne olacak :angry:

(527 puan) tarafından
Hehe kız annelerı onların yanına bıle gıtmıyor baktı annem hersey yapıyor delı oldular bana cay kek verıyordu demısler annesını calıstırıyor

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 123 göst.
29 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Bir ben (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 52 göst.
24 Aralık 2022 Aile kategorisinde mr (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 733 göst.
0 oy
5 cevap 257 göst.
25 Mart 2022 Aile kategorisinde 38 (254 puan) tarafından soruldu