0 oy
517 göst.
Aile kategorisinde (5 puan) tarafından

Arkadaşlar ben 30 haftalık hamileyim annemlerde kalıyorum 4 haftadır eşim arıyor ve 4 defa geldi ama sanki bana karşı aşırı ilgisiz aradığında napıosun nasılsın diyo sonra ben duygusal oldum ağlıyorum telefonda beni ara sor diye sonra bana diyoki sen istedin böyle olmayı sen gittin annen gile halbuki ben eve gel götür dediğim zamanda yok evde yalnız kalma diyor sonra herkes beynini yıkıyor kocamın bir eve hali kestirrim dedi bugün de ne gereği var sen benim durumumu hic düşünmüyorsun anca istiyorsun diyo bide aserdim aradim annesi ablasi enistesi ve bir kaç tane daha akrabasi vardi evde onların yaninda telefonda param mi var benim 100 lira var yeme nolcak tarzi konuştu çok canım sıkkın boşansam daha 8 aylik evliyim napicam bilmiyorum anneme söylesem üzülür zaten babam ceza evine gircek annem dışarda kalacak kocam evime alir mi onuda bilmiyorum stresten her gece sancı çekiyorum uyumuyorumda :( :(

4 Cevaplar

0 oy
(717 puan) tarafından

İnsan cebinde 5 lirası olsa gene demez şu lafı nasıl insanlar var rabbim şahsen benim Kocam öyle cebinde o anda para yoksa bile tmm der asla kirmaz  burda bu yazılanları okudukça sinir krizi geçiriyorum kizlar çekmeyin şu adamları 

(5 puan) tarafından
Napayim babamdan umudum olsa annem hasta babamda ceza evine gircek işte el kapısına muhtaç oluyoruz gebe olmasam bir dk çekmem nasil calisicam napicam annemde öyle ortada kaldi napicam bilmiyorum bir yandan doğum korkusu bir yandan eş ilgisizligi bir yandan aile sorunu kafayi yicem de az kaldi varya :(
(717 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum zor biliyorum ama ne bilim annen cocugà bakar sen çalışırsin falan bi şekilde olur yani istedikten sonra yanlış anlama kocani seviyorsan ona bişey diyemem tabi Allah ıslah etsin çocuk doğunca düzelir belki
(5 puan) tarafından
İnşallah aslında sevgide bir yere kadar sonuçta sevgi iyilik mutlulukla olur en iyisi güzelce oturup konuşmak dediğin doğru annem çocuğa bakar ben çalışırım elim kolum ayagim salam çok şükür rabbime Allahım hayırlısıni versin diyorum artık son noktadayim :(
(717 puan) tarafından
Bebeğin bi doğsun baktın duzelmiyor hiç bişey sende kendi yolunu çizersin bi ömür geçireceksin sonuçta bu adamla daha şimdiden hemde hamileyken böyle davranan 5 10 yıl sonra nasıl olur bilemedim yani
-Reklam-
0 oy
(1,722 puan) tarafından

Bebeğinide kendinide üzme bebeğin olunca eşinn değişir bence daha ilgili baba daha ilgili eş olur dahada çok yeni evlisin olur öyle problemler dışarıdan karışan çok olur eşininde gücü sana yeter aslında en anlayışlı olması gereken anlar bu anlar duygusalsın alttan alıp gönlünü alsa keşke aşerdiğinde istediğini alsa falan gerçekten böyle eşler olduğunu duyumca çok üzülüyorum inşallah bebeğin olunca çok farklı bi imsan olurda musmutlu aile olursunuz ❤

0 oy
tarafından

Esin hem seni dusunmhs hemde baskalarinin laflariyla kendi kendine ne halt yiyceni sasiyo demek ki sacmaliyo hem yanliz kalma diyo hem birinden bi laf duyuyo sen istedin diyo anlamiyorum ben bu adamlari ya benim esimde cok iyidir anlayislidir gel gelelim annesi bi surat assin annesi istemiyo laf yapiyo diye hersey degisir ablasida hamile 8 aylik bana donmus o senin gibi naz yapmiyo onunda dusuk tehlikesi vardi diyo bende kizdim ben iki tane tasiyom aylarca yattim acilden cikamadik hastanede yattik doktorlarun ne dedigini duydun ablanin bu 3 cocugu ister istemez bi sakinligi vardir ddm ne alakasi var o nazlanmiyo diyorum sadece sen hemen ofluyosun diyo belim agriyo tutuluyo dayanamiyorum geceleri kalkamiyorum gormuyo musun da boyle soyluyosun diyorum hadi hadi diyo ne diyeyim ki allah eslerimizi de onlarin etrafindakileride islah etsin bize yapicak bsy birakmiyolar ki bosver sende bsy dediginde sen goturmedin eve sende istedin de dogumdan sonra duzelicek nasilsa el mecvur 

0 oy
(597 puan) tarafından
Boşanırsan nafaka alırsın annen bebeğe bakar sen çalışırsın derken iyi kötü geçinirsiniz 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 766 göst.
12 Haziran 2020 Aile kategorisinde Zuzum81 (907 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 606 göst.
23 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 310 göst.
27 Şubat 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 1,039 göst.