0 oy
722 göst.
Aile kategorisinde (369 puan) tarafından
Işten ayrıldı biraz artık bizle ilgilenecek ben de nefes alacağım derken olmuyor 2 hafta oldu nerdeyse sıra bana bi türlü gelmiyor

Sürekli gecelere kadar dışarda 1 saat diye gidiyor gece geliyor

Evdeyken hep bi yeri agriyo dışarı olunca dinclesiyor

Yarın çıkalım dedi ama hiç umudum yok 

Gerçekten bu kadar bıktıracak evden uzaklaştıracak ne yaptım bilmiyorum

Suç ben de mi onu da bilmiyorum 

Bebisimle bekliyorum bakalim ne zaman ailesine doncek

Bu kadar sorumluluk alamayan bi insan olduğunu bilsem evlenmezdim

8 Cevaplar

+1 oy
(5,399 puan) tarafından
Benım eşim hiç kmseyle buluşmaz mesela erkek arkadaşıyla felan bir sene içnde toplasn iki kere gtmemştr oda bnden izin alarak kahvelrre falan asla gtmez iş ev ev iş bylr olması gerekıyor çnkü evli bi adamın karısı bekler çoluk çocuğu bekler yanı 
(369 puan) tarafından
Maşallah de kiz
(5,399 puan) tarafından
Heyya maşşalah :)
(969 puan) tarafından
Benim eşimde öyle 1saat se işi bibsaat sürer hemen eve gelir heryere beni de götürür hep evde yanımda işten çıkar çıkmaz gelir huy meselesi heralde
(5,399 puan) tarafından
Aynen ya ne gerk var evli adamın dışarda kalması
-Reklam-
0 oy
(126 puan) tarafından
Ah ah aynı sorun bende de var cnm hiç bir yere götürmez goturcegi günde bı bahane çıkar gitmeyiz bugunde mangala gidecktik sözde yine bı bahane buldu gitmcez sırf yemek yapmamak için istiyor dedi bana ya sinirden kafayı yicm smdi
(126 puan) tarafından
Bahane işte cnm sanki iki yıldır yemeğimi o yapiyorda bn ymk yapmak istemiyormusum hayır yani bugün yapmak istemeyedebilirim nolck sanki her Allah'ın günü iki üç cest yemek yapıyorum
(9,626 puan) tarafından
10 çeşitte yemek yapsan birinin tadı olmasın tuzu eksik olsun yine yaranilmaz..ayrıca bana göre mangalı istemen yemek yapmak istemediğinden degildir değişiklik olsun diyedir buda gayet normal bise çünkü mangalın yeri ayrı hergun yenilen bise değil..sen boşver canını sıkıyosun olan sana oluyo
(126 puan) tarafından
Aynn erkeklerin laflarına kulak aşmamak lazım valla bn bunu anladım oyuzden tartismicam artık neler yaptım neler gün geliyo hiç bsy yapmamisim gibi knsyo oyuzdn bosvrdim artikkk
(9,626 puan) tarafından
Bazen gerçekten çok nankör olabiliyolar ufacık bi yanlışlık olsun eksiklik olsun yaptığın bütün doğrular silinir halbuki bizim en büyük fekadarligimiz onlara katlanmamiz
(126 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(830 puan) tarafından
Maalesef benim eşimde öyle bende bilseydim asla evlenmezdim. 40ım çıkmadan bırakıp bırakıp giderdi beni 1,5 aylık olduk hala daha öyle ben ve oğlum yetiyoruz artık birbirimize
(369 puan) tarafından
Ben de kabullendim artık demin aradı yarın cikmiycagimizi söyledi
(830 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun kabullenmek bile çok kötü bir durum ya :(
0 oy
(106 puan) tarafından
Hele beni yarim cikarmasin onu gebertirim bende oyleyim ben yarını bekliyorum 
(369 puan) tarafından
Aradı bnm ki canım çıkmıyoruz inşallah siz cikarsiniz
(106 puan) tarafından
Oda götürmez ama ben takilicam pesine
0 oy
tarafından
İnanmazsın belki ama ben e öyleyim şuan hamileyim tabi bugün 10 buçukta gitti arabayı sanayiye götürmem lazım dedi evlendik evleneli her cumartesi ya sanayi ya araba yıkamaya bide bekar arkadaşı çok onlarla takılır daha gelmedi aramış yemek ne yapacaksın şunu bunu yap diyor bende disardasin dışarıdan al dedim
(369 puan) tarafından
Hah bide o var sanayiden çıkmıyor her fırsatta
Bekar arkadaşlarla ayırmak lazım ama çok zor
tarafından
Kız bak 4 buçukta aradı yemek ne var diye yapmadım bisey deidm sonra arkadaş yazdı isntagramdan ortak kullanıyoruz kardeş beni evden al gezek diye şuan oraya gitti bende kendime dışarıdan yemek sipariş ettim kartı da evdeydim harcadım
0 oy
(367 puan) tarafından
Vaşa başka erkekler ne güzel dinliyor karılarının sözünü. Brkar arkadaşları evlense emınım aramaz dışarı çıkalım dye çıkmazlar. Ama iştryi nıyetlı olunca oyle oluyor. 
(369 puan) tarafından
Valla öyle millet dinliyor ben hep 2. Plandayim
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Oyy bebişine kıyamam. Malesef erkekler dönem dönem böyle ruhsal durumlara girebiliyor. Sen evden uzaklaştırmıyorsundur tabii Bi kadın böyle bişeyi asla istemez. Ama bazen sizden bağımsız bişeye kafalarını takıyorlar ve uzaklaşıyorlar, erkekler kadınlar gibi değil. Bi kadın üzülse sıkıntısı olsa kocasına koşar belki ama erkekler daha çok yalnızlığı seçiyorlar. Güzellikle konuşmayı dene bir sıkıntı mı var neden böyle yapıyorsun ben hep seni bekliyorum falan diye. Zaten aksi bir durum yoksa kafasına dank eder. Ama bunları tamamen zevkinden yapıyorsa farklı bir tavır alabilirsin. Allah yardımcımız olsun. 
0 oy
(416 puan) tarafından
Öyle olurmu evli barklı insansın ailen var senin yaa ailenle gez vakit geçir demi ama bnce bekliyorum demek yerine al karşına konuş yoksa böyle devam eder bnm eşim benden izin aldığı zaman çıkar oda 6 ayda 1 anca ama kendi bizimle zmn geçirir  kızıyla olsun bana siz iyi geliyorsunuz  der yani çok şükür 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 208 göst.
0 oy
7 cevap 181 göst.
26 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Papatya43 (524 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 129 göst.
18 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde G.ll0 (1,546 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 322 göst.
13 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,471 soru

11,420,869 cevap

34,975 kullanıcı

...