0 oy
1,262 göst.
Diğer kategorisinde (1,403 puan) tarafından

Lincliycek olan baştan gelmesin kan beynime sıçradı zaten :angry: valla anlatick kimsem yok size anlatıcam esim işten geldi beraber dus alalim dedik neyse çıktık kaynanam yanıma geldi sen daha oglen dus almadın mı az gın teke kudurmuş dedi bana bak senin ağzından çıkanı kulagın duymuyor bazen dedim ama kesmedi sinirden köpürdüm  

53 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Edepsiz arsız  oğlunu az.gın yetistirmeseydin diyeydin
-Reklam-
+3 oy
(2,589 puan) tarafından
Benim kaynanada köylerinde evlerinde iken sabah duş almaya utanıyordum o kadar didikliyordu ki rezil ya eşim diyordu anne dilan duş alıcak felan diye oda dün aldı ya diyordu... Bunlar rezil rezil anam kendileri kadın degil sanki 
(1,657 puan) tarafından
Aynı evde kalınca bılır dogal olarak
(2,589 puan) tarafından
Ya evde duş almaya kadar karışıp surat astıgı icin rezil kadın mecbur anne banyo suyu varsa duşa giricem diyordum ki herşey o şey degil ki sabah 6 kalkıyorduk insan terliyor ve ben hergün duş almama ragmen orda 3 günde bir alıyordum arada üst üste gelince dün duş almasdın mı yok eşime diyo daha dün duş aldı felan insanı rezil ediyordu ama tövbe daha gitmem oraya
(421 puan) tarafından
Ay canım benim adım da Dilan kendimi gördüm haha  benim de kaynanam yapmaz huyumu bilir hergün duşa girerim de eşimin diğer yengeleri falan oo duşa mı girdin derler imalı imalı bende hava 40 derexe durduğumuz yerde ter döküyoruz kokuyum öu asıl siz yapmadan nasıl duruyorsunuz dedim tersledim bidaha gık diyen olmadı
(2,589 puan) tarafından
İyi yapmıssın adaş jsjajajajaj bunlar saygıdan anlamaz ki akılları hep orda jsjsjsjsj ben uzuuunnnn bi süre sıfatlarını görmek istemiyorum
(1,657 puan) tarafından
Cidden insan bunalıyo bıse olmasına gerek yok kı ben ıkı uc kez gırdıgımı bılıyorum markete gidiyorum su gıbı oluyorum at kndını dusa temızlık yapıyorum dusa yemek yapıyprum zaten demeyw gerek yok yemekle beraber ınsanda pişiyo :D
+1 oy
(22,070 puan) tarafından
Tam sopalik valla koca kari utanmio
+1 oy
(2,792 puan) tarafından
Aynı evde mi yaşıyorsunuz canım,kaynanan büyük terbiyesizlik yapmış yani yuh dedim ona ne 
+1 oy
(2,067 puan) tarafından

Lannn manyak  kârı niye öyle dedi insam  terleyince  dus alio  esimlede  alirim  ben illah o isi  yapicanmi  eşinle dus alınio  yooooo valla insam terloo  bizzz alırız  dus  :Dtakma kafana  yaaas

+1 oy
tarafından
Var var boyle belalti muhabbeti seven kaynanalar arsizlar boyle bide. Utanmiyorlar konuşmaya hiç. Benimki de firsat versem konuşur benimle. Bana anlat diyo herseyini, ne anlaticam dedim bi ara, kendi kayinpederimle yaptiklarini anlatiyor bazen valla midem bulaniyor yani. Yasit zannediyor kendini benimle
(2,589 puan) tarafından
Iyhhh buda ayrıymış. Cok hasta degilim anne özeline deseydin ne meraklılar
(4,101 puan) tarafından
Ay nasil anlatyor mesela ne diorr:)))
tarafından
Kiz sacma sapan seyler ben kalkip baska yere gidiyorum devam etmesin diye. Boyle sirita sirita anlatiyo. Yok biz ilk evlendigimizde yapardik abdest alirdik yine baban isterdi yine yapardık yine abdest alirdik yine yapardik. Akli sira sair burda benim oglumu hic reddetme demeye calisiyor bana :D
(4,101 puan) tarafından
Hahahaha aý saka gibi bi o burunlarini o ise sokmadiklari kalmsti
tarafından
Benimki gel bizke uyu desem geleyim mi der :D o yuzden sasirmiyorum dedigine artik :D
+1 oy
(3,617 puan) tarafından
Veriosam oğluna veriom sananeeee kaynanaaa derdim :D
(1,403 puan) tarafından
Ya selmaaa kadina benden göründüler bugün :D ayarımi kaçırdı :D
(1,403 puan) tarafından
Bir prenses annesi diyecektim de eşi  vefat  etti ayıp olur dedim de gerçi ayıptan anlasa böyle konuşmaz evet çok şükür esim hep bana destek çıkar :)
(4,101 puan) tarafından
Boylelerine boyle opmak lazim ancak anlarlar
(3,617 puan) tarafından
Valla iyi demissin kiz :D
(3,617 puan) tarafından
Bende 4.5 Ay oldu doğum yaptim sutum yok dir habire yedim kaynanam dio şişko olmuşsun dedim var ki yiyom oğlum bole sevio o ne kru kemik :D
0 oy
(738 puan) tarafından
Onu ilgilendirmez ki mal mı ne
0 oy
(1,158 puan) tarafından
Senin duş alicaz demen hata niye diyosunki cnm
(1,403 puan) tarafından
Birlik otruyoruz goruyor sonuçta
0 oy
(367 puan) tarafından
Nasıl ağızlarına boyle şeyler alıyorlar koca koca kadınlar ayıp ya.. Nasıl yakıştırıyor kendıne az bile demişsin 
0 oy
tarafından
En nefret ettiğim tip benimkindede o tip var ondan hiç birlikte girmiyoruz 
0 oy
(2,381 puan) tarafından

Koynuna yatmasan da yatmıyor derler oğlunu mu kıskanmış:angry:

0 oy
tarafından
Arsız mı ya ona mı soracakmıssın seyımın kahyası mısın sen dıcen bozulacak. Kaynanam la hıc dıyalogumuz yok o derece huzurluyum canım sukur 
0 oy
tarafından

Terbiyesiz... Kendi ***** olmasa sana demezdi:angry:

0 oy
tarafından
Ayy ne iğrenç
0 oy
(610 puan) tarafından
Ahahaha aynı benim kaynana siz anca duş alıyonuz sonra makine her gün çalışıyo bilmem ne :D he he diyip geçiyom
0 oy
(301 puan) tarafından
Ne diye evlendirmisya oğlunu o zaman çok şükür benim kaynanamda onun yanına gittiğimiz zaman 40 kere söyler sıcak su var çekinmeyin diye ayıp bisy ya malesef kendileri zamanında yaşamamış kimileride şimdi geline çektirmek istiyor 
0 oy
(106 puan) tarafından
Kaynana kaynana cadi gibi kaynana
0 oy
tarafından
Oha yani kocan kaynananın yanındaki dedi
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Istedigim zaman alirim niye bu kadar meraklisin banyoma deseydin 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 184 göst.