0 oy
602 göst.
Diğer kategorisinde (759 puan) tarafından

Kızlar 37+2 gunluk hamileyim rabbimin izniyle artik sag salim dogsun bebegim istiyorum etrafdakiler kız bebek 40 haftaya kalmaz 38 gibi filan gelir diyolar illa ki hurafedir ama insan bi ihtimal dogrumu die dusunuyo yalanci sancilarim filan var bazen öyle bi agri baski oluyo ki diyorum doguruyom nisan veya su gelmeden dogumun gerceklesmesi mümkün mü ilk gebeligim hic bilmiyorum bide dr normal dogum dedi ama cati muayanesi filan yapmadi neye göre dedi onuda anlamadim kontrolume daha var size sormak istedim biraz uzun oldu hakkinizi helal edin hepimize saglikli gebelikler rabbim sag salim kucakalrimizada almayi nasip etsin 

20 Cevaplar

+1 oy
tarafından
10 aylik dogurdum kizimi:)))))
-Reklam-
+1 oy
(224 puan) tarafından
Canım bende kız bebek geç gelir diye duymuştm
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Canim oyle seylere inamma kendi vakti var o zaman dogulur bende 38+6dayiz arabir sancilarim oluyor saniyorumki dogum basliycak ama ne nisan var ne su oyuzden otur uslu uslu bekle bi bakmissinki artik hastahanedesin:)))
0 oy
(751 puan) tarafından
En birinci örnek benim canım kızım olcak ve 40+4 Olcam inanma öyle şeylere rabbimin dilediği zamanda gelir bebeler ❤️
0 oy
(2,032 puan) tarafından
Hiç inanama öyle seylere bence zamani dolunca gelir
0 oy
(110 puan) tarafından

41+5 de dogurdum kizimi laf onlar canim:D

0 oy
(319 puan) tarafından
Canım illaki nişan gelicek sonra su gelicek diye bi kaide yok bunlar aniden doğumdada gelebiliyor ben 37+6 da doğum yaptım kızımı Rabbim hayırlı afiyetli Sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah 
(1,232 puan) tarafından
İlk gebelik mıydı canım ?ilk gebelikte genelde 40i tamamlarmis .Birde belirtilerin var mıydı birşey yaptın mı açılma olsun diye .37+1gunluk hamileyim ilk gebeliğim ne sancı ne kasılma hicbirsey yok bende
(319 puan) tarafından
İlk gebeliğimdi arada bi sancım oluyordu çok yürüyüş yaptım çömelip kalktım doğuma yakın 36 haftada nişanım geldi 38 haftada suyum geldi doğum yapmaya gittim yaptım
(1,232 puan) tarafından
Ben hergun yarım saat yürümeye çalışıyorum onun haricinde çok aktifim ama yeterli dgeil sanırım.Hurma da yiiyorum hergun
(319 puan) tarafından
Canım ne kadar içinde kalırsa o kadar iyi içerde bir günü dışarıda bi haftaya bedel boşver zamanı gelince gelir =)
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Hiç alakası yok ben 10 aylık doğmuşum benim kızım 34.haftada doğdu. Eşimin yengesinin oğlu var 42.haftaya kadar bekledi sezeryan oldu. Her bebek farklıdır cinsiyet ile doğumun alakası yok.
0 oy
tarafından

Benim kızın bu durumdan haberi yok sanırım :D

0 oy
(3,522 puan) tarafından
Tatlım yok öyle bir şey 38 de doğum yaptım o da zorunlu sezaryen ne sancı ne açılmam vardı normal olsaydı 40 ı bulurdu
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Alakasi yok canim benim kızım 39+6 gecesi dogdu  bana da cok dediler en gec 37de dogurursun sen cok az kaldi filan diye ama Allah bilir her seyi 
0 oy
tarafından
Öyle bişey yok kuzum 39+1 olduk ama ufacık bir sancı bile yok bizim kiler sevmiyr dışarıyı herhalde :-D yapmadığım iş kalamadı 
0 oy
(834 puan) tarafından
Yok be canım ya. Değişiyor hep... Ben iki hafta geç doğmuşum. Yengem kızını bi hafta geç doğurdu. Öbür yengemin iki kızı da 38 haftalık doğdu... değişir yani bilemiyoruz ki. Inşallah tam vaktinde hayırla sağlıkla kucağına alırsın canım 
0 oy
tarafından
benim kız 33+3de geldi:))
0 oy
(1,232 puan) tarafından
Bende 36+6gubluk hamileyim söyle 38e doğru gelsin istiyorum ama nerdeeeee.Bende sancı vs .Yok Kasılma denen şeyi ben hiç yaşamadım açıkçası.Yasadiysamda anlamadım .Doktor çatı muayenesi daha yapmadı bebek de tam dönemedi kafası kasigimin orda ama bir türlü tam dönemiyor bu gidişle de zor döner;)
0 oy
(1,397 puan) tarafından
Zamanı gelince doğuyor cnm ben kızımı 40+2de dogurdum
0 oy
(1,232 puan) tarafından
Ben 37+1gunlik hamileyim sormak istediğim.tum soruları sormuşsun;).Artık doguversin istiyorum .Ama benim bebek tam dönemedi kafası kasigimin orda yani tam dönmüş değildi en son kontorllede ilginçtir ki iki gündür dekafasini ve hickiriklarini sağ kaburgamin orda hissediyorum sanırım ters döndü :((( cuma günü kontrol var bakalım ne diyecek .nst de sancı flAn yok bende sancı olmadan çatı muayenesi yapmam dedi .
0 oy
(492 puan) tarafından
Canım onlar hurafe Hiç inanma bebek geleceği zamanı kendi karar veriyor vallahi benim bebeğim ilk haftalardan beri hep aşağıdaydı devamlı baskı yapıyordu doktor bile bu son zamanlara kalmaz diyordu ben 36'dan sonra her an beklemiştim ama ne sancım oldu Ne bir ağrım Ondan sonra 39.3 te Sezeryanla doğum yaptım kilosu çoktu belli olmuyor yani
(759 puan) tarafından
Cok sukur kizimi kucagima aldim 3 ay 9 gunluk oldu 39+1 19 mayis savahi dogurdum
0 oy
(10,047 puan) tarafından

Benim kızım 36+3te doğdu: )

(759 puan) tarafından
Cok sukur kizimi kucagima aldim 3 ay 9 gunluk oldu 39+1 19 mayis savahi dogurdum
0 oy
tarafından

40+1 de geldi benim prenses keyiflerine kalmış canım ne zaman isterse o zaman geliyolar :D

(759 puan) tarafından
Cok sukur kizimi kucagima aldim 3 ay 9 gunluk oldu 39+1 19 mayis sabahi dogurdum

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 1,204 göst.
13 Ekim 2019 Diğer kategorisinde Nurhan5466 (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 15,969 göst.
20 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde Betül'ün Annesi‍‍ ❤ (3,078 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 378 göst.
31 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Peri&Anne (1,335 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 668 göst.
30 Kasım 2019 Diğer kategorisinde Emineçili (21 puan) tarafından soruldu

377,328 soru

11,292,004 cevap

34,710 kullanıcı

...