0 oy
781 göst.
Aile kategorisinde (32 puan) tarafından

Benim hamileliğim hep hastanelerde yatmakta geçti dogumum da çok zor geçti suni sancı çektiğim için 

13 Cevaplar

0 oy
(149 puan) tarafından

Hamileliğin tek sıkıntısı sürekli yemek yedim.. bi de son aylar ağırlaştım yatarken kalkarken zorlanıyorum baskı oluyo geriliyo karnım vs.. onun haricinde doğuma 1 hafta var tecrübe yaşamadım yaşayınca anlatıcam burda: )

-Reklam-
0 oy
tarafından

Benim hamileligim güzeldi saglik açısından hic sorun yasamadim sadece aileme uzaktim diye cok duygusaldim. Suan hamileligimi yine yasamak isterdim. Dogumda sezaryen oldu bence oda zor degildi cabuk iyilestim sukur

0 oy
(216 puan) tarafından

Bnimki zor gecio bulantim coktu hep serum yedim sonra o duzeldi sancim oldu surekli simdide 39 +4 oldum ama dogum yok korkuyom suni sanci verirler diye

0 oy
(1,949 puan) tarafından

Yarın tam 34 haftalık oluyorum. Hamileliğimin ha varlığı ha yokluğu ilk gebeliğim oda çok rahat geçti inşallah doğumumda böyle olur :)

0 oy
(3,695 puan) tarafından

Hamileligimin 13.haftası düşük riski vardi yaklaşık 4 hafta sadece yattım su an bile bi is yaparken dinlenerek yapıyorum misal ev süpüreceksem once bi odayi süpürüp 10 15 dk dinlenip diger odalara oyle geciyorum korkudan :)  21. haftasına kadar da aşırı mide bulantısı yasadim hala da arada  oluyor ama siddetli zamanlari hatırlamak bile istemem :\ 29+3 olduk smdi elhamdulillah bakalim. Normalde de cabuk tıkanan biriydim ama bu ara cok nefessiz kalmaya basladim. Halime bin şükür. benden daha Rahat gecirenler de vardır tabiki ama benden   zor gecirenleri düşünüyorum. Hepsi gececek Allahin izniyle biliyorum. Ve kızımın tekmelerini hissettikce kendimce yaşadığım zorlukları unutuyorum hemen.   Allah nasip ederse dogum seruvenimi de anlatacağım sizlere insallah. Hayırla sağlıkla dogsunlar insallah

0 oy
(47 puan) tarafından

Gebeliğimde doğumumda çok güzel geçti şükür :) hatim etmiştim ona bağlıyorum rahatlığını ;)

0 oy
tarafından

hamileligm kolaydi benim tabi agirlastigm zamanlar zordu ama abrtilcak kadr degil ama dogumum cok zordu

0 oy
(10 puan) tarafından
Ilk gebeligimde hamileligim çok rahat geçti ama doğumum çok zordu şimdi ikinci gebeligim ve çok zor geçiyor insallah doğumum rahat olur. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun evlat sahibi olmak isteyenlerinde hayırlısıyla yüzünü güldürsün insallah 
0 oy
(817 puan) tarafından

Tek zor geçen sancılarımdı, suni sancı almıştım.

0 oy
(127 puan) tarafından
Hamileligm cok zor geciyor benim dogum insallah kolay olur
0 oy
tarafından
Bnm de çok çok zor geçti 18bsaat sancı çektim ama kendi sancim vardı suni almadım 
0 oy
(531 puan) tarafından
Hamileligim cok zor geciyor dakikalar iskence gibi geliyo
0 oy
(553 puan) tarafından

Hamilelikte dogumda kolaydı hiç zorluk çekmedim bende suni sancı ile doğum yaptım. Çok zorlanmadim 1,5 saat sürdü. 38 haftaya kadar çalıştım :)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 204 göst.
27 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Umudayolculukkk (138 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 669 göst.
14 Temmuz 2019 Aile kategorisinde Kznnannesi (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 524 göst.
0 oy
27 cevap 457 göst.
19 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ilknur koc (154 puan) tarafından soruldu

377,391 soru

11,293,705 cevap

34,711 kullanıcı

...