0 oy
568 göst.
Diğer kategorisinde (421 puan) tarafından
Bazıları 10 kilo gitti diyo bazıları da gitmedi diyo sizlerin doğumdan sonra eve gelince vedd 40 ı çıkınca kaçar kilo gitmişti merak ettim hanımlar :) 

30 Cevaplar

0 oy
(2,548 puan) tarafından
15 kilom gitti
(421 puan) tarafından
Maşallah canım sadece doğumda mı gitti o kadar ne güzell ay inşallah benimde öyle gider şiştim valla
(2,548 puan) tarafından
Aynen doğurdugum gibi 15 gitti 1 ay içinde de 5 kg daha verdim . Ama daha yolum uzum ya evlenmeden önceki kolona dönmem lazım
(10,023 puan) tarafından
kız kac kiloydunki dogurdugunda
-Reklam-
0 oy
(13 puan) tarafından
7 kilo aldım 5 ni verdim doğumda 
(421 puan) tarafından
Ben şimdi 32 yim 20 ye yakın aldım herelde doğurana kadar 25 almış olurum basıl başarıyosunuz ya 7 kilo almayı 15 e de razıydım derken derken yuvarlanım :D
(13 puan) tarafından
Bende tam tersi almak istiyorum kilo alamıyorum da ben
(421 puan) tarafından
Keşke bedenlerimizi değişsek bi süreliğine sen beni zayıflatsan ben seni şişmanlatsam :)
(13 puan) tarafından
Ay keşke keşke
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Doğumdan çıktım 5 kilo gitmişti şuan 22 günlüğüzz 8 kg gitmiş. Toplam 15 kilo almıştım ben
(421 puan) tarafından
Ben 32 haftalığım canım 20 ye yakın aldım herelde doğurana kadar 25 olur diyorum kaçı gider acava diye düşünüyorum
(2,575 puan) tarafından
Gider kuzum doğumda gitmesede sonradan yavaş yavaş erir. Ben doğurdum içimde bitane daha bebek var da unuttular mi dedim aynaya bakınca. Şimdi yavaş yavaş dönüyorum eski halime
0 oy
tarafından
75le girdim.62le ciktim
(421 puan) tarafından
Maşallah canım iyi gitmiş inşallah benim de öyle gider
0 oy
(10,342 puan) tarafından
Ben zaten az aldım kılo doğumdan çıktım 3 kılo gitmiş ödem vs indi 57 oldum hala o civarım
(421 puan) tarafından
Maşallah canım ben 32 haftalığım 20 ye yakın aldım herelde diyorum doğurana kadar 25 almış olurum kaçı doğumda gider merak ediyorum ne kadar gitse o kadar kar olur bana :)
(10,342 puan) tarafından
Canım ben zaten 65 ile girdim bende çok gitmedi yani bebe suyu kan vs 57 ye indi 1 haftada ödem tuttuysan çok gider doğumdan sonra
0 oy
tarafından
Sadece karnım şişmişti toplamda 16 kilo almıştım doğumla  beraber  hepsi gitti
(421 puan) tarafından
Maşallah canım ben 32 haftalığım 20 ye yakın aldım herelde doğurana kadar 25 almış olurum benim basenler bacak falan da şişti yani sadece karın değil heryerim alıyo kiloyu acaba doğumda kaçı gider diyorum
tarafından
Ödem tutuyorsun ilerleyen zamanlarda. Genetik yapın müsait olunca skilo yavaş gider ve biraz kalır ama spor yaparsan bazen de gider bacak ta kaç kilo gideceği sana bağlı 10 kilo  doğumda giderse baya rahat edersin
(421 puan) tarafından
İnşallah gider canım hamile kalmadan önce de 33 kilo verdim bebeğim olsun diye almaya da vermeye de müsaitim ama tabi doğumda ne kadar giderse o kadar kardır biran evvel zayıflarım :)
0 oy
tarafından
64 den 81 ciktim suan 71 kiloyum 10 kilo gitmis 
(421 puan) tarafından
Maşallah canım inşallah benden de bi 10 kg gider doğumda en az
tarafından
Kesin giderde iste benim 10 kilo kaldi ama vrrmek lazim
(421 puan) tarafından
10 kiloyu vermeye razıyım canım ben hamile kalmadan önce bebekk olsun diye 33 kilo verdim keşke 10 kilo kalsa onu veririm ama tekrar bi o kadar kilo kalırsa onu da verirdim ama zordu gerçekten
0 oy
(477 puan) tarafından
Doğum a 63 kilo ile girdim şuan 49 um 
(421 puan) tarafından
14 kg doğumda mı gitti canım yoksa 40 ın çıkımca mı mesela doğumda gidiyo ya kilo sonra kanama falan derken 40 çıkınca biraz daha mı gitmiş oluyo
(477 puan) tarafından
He ben soruyu yanlış anladım doğuma 63 'le girdim 40 im çıkınca 52 olmuştum  10 ay gecti dogum yapali suanki kilom 49
0 oy
(13,852 puan) tarafından
Dogumda 5 kilom gitti . Doğumdan 1 hafta sonra 5 kilom daha gitti.
(421 puan) tarafından
Oh maşallah canım herelde doğumdan sonra kanama falan oluyo ya öyle de gidiyo kilo
(13,852 puan) tarafından
Emziriyorsun , rahmin küçülüyor. En  önemlisi emzirmek. Şişliklerin falan da gidiyorya çok hızlı veriyorsun. Birde düşün bol bol yemek yemene rağmen  veriyorsun kiloyu.
(421 puan) tarafından
İnşallah canım benim bebeğimds emer bende biran evvel veririm eski piskolojime kavuşurum bunalıma girdim valla
(13,852 puan) tarafından
Hamile misin yoksa dogurdun mu canım. Hamileysende lohusaysan da kilonu asla dert etme , bak kafana takardan zor verirsin. Bebeğinle geçirdiğin zamanin tadını çikar , kilo kendiliğinden gidiyor.
(421 puan) tarafından
Yok canım 32 haftalık hamileyim daha doğurmak nasip olmadı :) doğru sürekli takcak bişiler buluyorum ya hamilelik zormuş
0 oy
(271 puan) tarafından
Benim 4-5 kilo gitti. Daha da gitmiyor
0 oy
(6,825 puan) tarafından

7kilo gitti doğumda sonra da toplamda onla beraber 12kilo gitti

21  kilo almıştım gerisi duruyor:)

(421 puan) tarafından
Verirain canım hiç merak etme ben hamile kalabilmek için 33 kilo versim diyet yaptım spor yaptım yeterki sen iste şimdi de 32. Haftadayım 20 ye yakın aldım herelde doğurana kadar 25 almış olurum vücudum almaya çok meilli çünkü şimdi merak ediyorum kaçı doğumda gidicek acaba diye kalanı tekrar diyet sporla verecepim mutlaka o kadar güzelmiş ki zayıf olmak istediğini giymek giydiğini yakıştırmak özgüvenli olmak can atıyorum doğursam da zayıflasam diye :)
(6,825 puan) tarafından
Bn zayıf hamile kaldığım için ayrıca boyum olduğu için şişko değilim kuzum bnde hep kilo almak istyrm vermem gerekeni verdim ztn :) hayatım boyunca hep zayıftım bn yine aynıyım sadece şu an tam kilomdayım:D
0 oy
(2,849 puan) tarafından
82 ile hamile kaldim 97 ile dogum yaptim eve geldim tartildim 86 ciktim 1 hafta sonra tekrar tartildim 79 geldim emzirirken illaki gidiyo canm 
(421 puan) tarafından
Ayyy inşallah canıımm çok mutlu oldum hep böyle kalcakmışım gibi geliyo patliicam nerdeyse :D oley oley zayıfliicam
(2,849 puan) tarafından
Insallah canm zayıflarsın tabi bn suan 69 kiloyum
0 oy
(4,654 puan) tarafından

Önce tü tü maşallah bana 38 haftalığım 4 kg almışım  doğumda 10 kg gitse fena olmaz:D

(4,654 puan) tarafından
Allah razı olsun canım valla bende diyordum geçer mi aha 38 oldum maşallah şimdi korku heycan bastı :))
(421 puan) tarafından
O bana şimdiden bastı nası doğurcam ben diye :) ben normalden korktupum için hep sezeryan dedim en son doktora ben sezeryan istiyorum dedim o da kalça yapın çok müsait normal doğuma niye sezeryana odaklanıyosun hayır normal doğum olur kolay falan dedi beni yüreklendirdi şimdi kendimi normale hazırlıyorum :) bari diyorum 38 de falan gelse 40 41 lere sarkmasa inşallah :)
(4,654 puan) tarafından
Ayyy vala bende hiç sezeryan istemiyorum ne kadar da korksam ama bakalım bende diyorum aman 41 42 kere çıkmasın da
(421 puan) tarafından
Zaten sezeryan almıyolar canım uzasa da merak etme aksi bi durum olmadıkça suni sancıyla doğumu başlatıyolar
(4,654 puan) tarafından
Hayırlısı olsun inşallah cnm ya çok istiyorum normal doğum
0 oy
(1,158 puan) tarafından
74 kiloyla hamile kaldim 84le doguma girdim 1 ay sonra yine 74 kiloya dustum ama daha fazlasi gitmedi hamile kalmadan onceki kilomla yola devam ediyorum :) 
(421 puan) tarafından
Ona da şükğr canımm çok kilo alıp sonra veremeyenler var canın isterse diyet sporla verirsin nedir ki :)
(1,158 puan) tarafından
Valla diyet ve spor hic bana gore degil canim yaa ben hic yapamıyorum oyle seyler o kadar azimli olamadim tek sporumu oglumu kucagimda taşımak :D
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ayıptır hava atması dün tartıldım 16 kilo gitmiş :D 
(421 puan) tarafından
Hahahha :D ayy şu cümleyi bende kurmak istiyorum :D maşallah canımm
0 oy
(1,698 puan) tarafından
Ben 100’ü geçmiştim birkaç kilo kadar. Doğumdan çıktığımda 5 kiloya yakın gitmişti. 82 ile hamile kaldım 2.5 ayda 85’e düştüm canım. Zamanla diyet spor vericem yavaşça
(421 puan) tarafından
Bende öyle canım 88 le hamile kaldım boyum 1.74 ve hamile kalmadan önce 33 kilo verdim bebeğim olsun diye neyse şuan 100 ü bende geçtim ve daha 32.haftadayım ne kadar gider acava diye merak ettim tabi veririz spor diyetle yine ama ne gitse de kardır :)
(1,698 puan) tarafından
Aynen öyleee :) emzirdikçe gidiyor hiç korkma. Benim de boyum 172 diye göstermiyorum diye aldım da aldım ama Allahtan gidiyor korkmaa
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Bebek 3300gr doğdu benden 3kg gitti. 40ı çıkınca hepsi gitmişti 11 kilo aldım toplamda.
(3,213 puan) tarafından
Nur topu gibi göbeğim var ama hala :))
(421 puan) tarafından
O nası oluyo canım ya sırf bebek 3300 se bide suyu eşiği. Beşiği derken nasıl başardım 3 kg la çıkartmayı :)
(421 puan) tarafından
Bebişini Allah bağışlasın ama göbüş gitsin inşallah :)
(3,213 puan) tarafından
Hiç anlamadım valla doktorum içerde bişey unutmadım merak etme diye dalga geçmişti :))) hepimizinkini inşallah canım sağlıkla büyüsünler inşallah
0 oy
(21 puan) tarafından
Toplam 10 kilo almıştım doğumdan bir hafta sonra sağlık ocağında tartılınca 9 kilo gitmişti. Şimdi 1 aylik  bebeğim bence bir 9 kilo daha gitti çünkü hamilelik öncesinden daha da zayıfım şuan:) kosturmaktan gidiyor yani endise etme 
(421 puan) tarafından
Oh oh maşallah çok mutlu oldum yorumlara sanki hep böyle kalcam gibi moralim bozuluyordu :)
0 oy
(287 puan) tarafından
Zaten 9 kilo almıştım doğum yaptım 2 haftada 10 kilom gitmişti. 
0 oy
(93 puan) tarafından
48 kiloyla hamile kaldım. 63 ile doğuma gittim şuan 58 kgyum ve veremiyorum bu kiloları yaa
(421 puan) tarafından
Diyet spor yapınca da mı gitmiyor canım
(93 puan) tarafından
Onlara henüz başlamadım :) bugün yarın diye diye kaldı ama inşallah başlaycm çünkü kiyafetlerime sığmiyorum

İlgili sorular

+1 oy
24 cevap 294 göst.
24 Mayıs 2022 Aile kategorisinde mehal (610 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,211 göst.
7 Mart 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Canikom (1,169 puan) tarafından soruldu
+2 oy
102 cevap 1,598 göst.
24 Ocak 2024 Diğer kategorisinde RaHiME_91 (2,699 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 353 göst.
17 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Happymommy (1,892 puan) tarafından soruldu

379,539 soru

11,361,929 cevap

34,839 kullanıcı

...