0 oy
878 göst.
Aile kategorisinde (879 puan) tarafından

İhanete ugrasaniz tepkiniz ne olurdu.. kocaniz gelecek anlatacak yani siz yakalamicaksiniz boyle boyle aldattim diye :D

Ben kalpten viiinn :D

31 Cevaplar

+1 oy
(3,617 puan) tarafından

Ilk isim ikisininde agzina sıçmak 

Sonra donuna kadar almak :D

(879 puan) tarafından
Ogk -D donu nabacan -DD
(3,617 puan) tarafından
Donsuz kalsın pezev.enk insan içine çıkamasin :D
(879 puan) tarafından
Zahahahaaaaa
-Reklam-
0 oy
tarafından

Yüzüne tükürür ve onu hayatımdan çıkarırım :angry:

0 oy
tarafından

Ooooo ooooooo bosver bosver anlat anlat bitmez:Dneler yapmamki 

0 oy
(48,671 puan) tarafından
o an heralde icten ice kalp krizi geçirirdim ☺️☺️

arkadasima mal esi saka yapmisti hemde hamileyken benim baska kadindan çocuğum vsr getirsem bakar misin diye
(879 puan) tarafından
Estagfrulllaaah saka essaaha cikmasin miydi bide -DD
(48,671 puan) tarafından
onun kocasi cins ya hamile.haliyle ne kadar ağlattı o da getir bakarim dedi ondan sonra saka dedi
(12,513 puan) tarafından
Yuh yaaa
(48,671 puan) tarafından
mal iste
0 oy
tarafından
Evet canm

Zaten sinirlerim tepemde

Ohoo kufurler geliyor bak 
(879 puan) tarafından
Gelsin sal kiz yolla gelsin -D
0 oy
(597 puan) tarafından
Basa gelmeyen bilmez malesef.... Bende oyle vok dedim ettim, boyle boyle yaparim ederim ama sonra bir zaman gelio diosunki aman ne halt yiyosa yesintapusu bende ‍♀️
0 oy
(4,665 puan) tarafından

Ayyy düşünmek bile istemiyorum 

Bennnn aşkımı çok seviyorum yaaa allah o günleri göstermesin 
0 oy
(422 puan) tarafından
Allah'a havale ederdim napicam
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Rabbim korusun..
0 oy
(62 puan) tarafından
Allah korusun da .. heralde o an şok etkisiyle tepkisiz kalırdım. Ertesi günü sessiz sedasız iple çeker anında sağlam bı boşanma avukatiyla görüşmeye giderdim. Bir de ben çalışırken hafta içi çıkamıyorum diye benim adıma resmi işlemleri halletsin diye vekalet vermistim onu da anında iptal ettiririm. Sonra da ne benim yüzüm ne çocuğumun yüzü.. kendi çocuğunu tanımadan geberir giderdi..
0 oy
tarafından
Ulaaa düşünmesiyle bile kan beynime sıçradı gıııı bu nasıl soru töbe töbeee allahım koru yarabbiiim
(879 puan) tarafından
Sormam sormam sordum mu tam sorarim -DD
tarafından
Valla öyle oldu
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Altıma s*çardım :D 
0 oy
tarafından
Allah başa vermesin kesinlikle. Eşime o konuda sonsuz güvenim vardır evden ise isten evedir. Ama böyle birşey olsa ilk kendime bakarım bende ona eksik bıraktıgım yapmadıgım ihmal ettiğim birşey varmı. Haa yoksa ve bunu yapmıssa affetmem yapan bir daha yapar cünkü. Kendine ihanet ediyor benim kaybedeceğim birşey yok. Ayrılırım öyle kavga gürültü degil tabi. Tepki dahi vermem kendisini değersiz hissettiririm boşandıktan sonra istediğini yapabilir.
0 oy
tarafından
Ahahha anlattı diye affedecem aslaaa akafasini kırar tekmuuu başarım.yattigi kadınlara gitsin ben bana yeterimm
0 oy
tarafından

Ben bircok seyi affedebilirim bir oglumuz vae çünkü ama o şunu bilir ki hayatta tek affetmeyecegim sey aldatilmak

Tahammül edemem 
Ki zaten evlenmeden baya bi dedektif gibi araştırma yaptım benden önce bile baskasiyla bişeyler yapmış olsa evlenmezdim kaldiki ben varken olacak Allah korusun önce bi şok sonra okkali bi yumrukkkk ondan sonra alır oğlumu çıkar giderim. 

0 oy
(2,589 puan) tarafından
ALLAH KORUSUN YA 
0 oy
(92 puan) tarafından
Gic bir şey yapmam bunu yapan beni hak etmiyo demekki. Sadece layikini bildin təbriklər deyil

P evden kovarim çocuğu da naah görür hepsi bu kadar
0 oy
(2,285 puan) tarafından

"Ben ve halitcan bu evden gidiyoruz" yıldız repliğini uygularız allah göstermesin tabiki :)

0 oy
tarafından
Allahim kimseye gostermesin ama ihaneti kaldiramam ben
0 oy
tarafından
Hiç kendimi yoramam direk kapıyı gösteririm beğenmeyen başkasına bakan adamla ne uğraşcam

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 340 göst.
19 Mart 2024 Aile kategorisinde Yenibirannesr (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 234 göst.
6 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Meleksss (4,649 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 156 göst.
21 Ocak 2024 Diğer kategorisinde ryaaygt (246 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 197 göst.