0 oy
330 göst.
Aile kategorisinde (1,403 puan) tarafından
Yani evlenince şöyle yaparız böyle yaparız diye hayaller kurdunuz mu ve gerçekleşti mi :) 

Biz kurduğumuz hayallerin yarısını gerçekleştirdik yarısı kaldı :)

15 Cevaplar

+1 oy
(27,352 puan) tarafından

Kurduk gercek oldu şükür Rabbime 

-Reklam-
+1 oy
(7,972 puan) tarafından
Ne hayal kurduysak hepsini gerçekleştirdik binlerce şükur yeni hayaller pesindeyiz Allah izin verirse onlarida gerceklestiricez en kisa zamanda
+1 oy
(7,098 puan) tarafından
Kurmazmiyiz kiz hic biride olmadi malesef ama cok sukur evlat hayalimiz oldu simdi de ev hayalimiz var oda olur ins 
(1,403 puan) tarafından
Inşallah Rabbim herkesin gönlüne göre versin :)
(7,098 puan) tarafından
Aminn canim aminnn insallah
0 oy
(583 puan) tarafından
7 buçuk sene flört ve nişan dönemim oldu tabiiki hayallerimiz  oldu evlendik yarısı hayal kırıklığı :(
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Hayalini kurdugumuz her şeyi gerçekleştirdik çok şükür Allah herkese yapmak istediği her şeyi nasip etsin inşallah 
0 oy
(2,241 puan) tarafından
cok hayal kurduk yarisi gerceklesti sukur ama yarisi asla olmayacak gibi duruyo hayirlisi
0 oy
(357 puan) tarafından
Manevi olarak çok şükür herşey oldu ama maddi olarak çoğunu yapamadık yetmedi durumumuz .... nasip değilmiş belki ilerde olursa neden olmasın 
0 oy
(738 puan) tarafından
Ona benzeyen bir oğul hayali kurmustum rabbim nasıl etti şükür ♥️ tabi çok hayalimiz var daha Allah'ın izniyle temelli bir yan yana gelebilsek gerçekleştireceğiz 
0 oy
(422 puan) tarafından
Sevdigim adamla evlenseydim cok hayalim vardi ama sevdigimle evlenmedigm icin esimlede hayal kurmadik yani o kurduda benim yok  tu
0 oy
(119,349 puan) tarafından

Hee kurdum ve gordum anasinin dibini :D

(643 puan) tarafından
:)))))))
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Bizimde yarısı oldu kuzum kociş ten bi cocuk istemiştim şükür oldu ❤️ aynı evde yaşamak ölene kadar bi hayaldi zaten şuan şükür aynı evdeyiz kapı calınca kocam karsımda❤️

Mutluluğun formülü cok acık bir kociş bir ben birde bebek hahahajaj❤️
0 oy
(477 puan) tarafından
Kurmaz olurmuyuz şükür hepside gerçekleştirdikk
0 oy
tarafından
Ne hayaller kurduk ne hayaller bi bilsen.

Balayina gideriz, canakkale bursa istanbul kapadokya falan gezeriz diyordu esim. Hic biri de olmadi. Bir tek antalyaya denize gidebiliyoruz ama yuzme bilmedigim icin giremiyorum. :(
0 oy
(1,358 puan) tarafından

Esim bekarken ckk gezgin bir adamdi her hafta sonu tatile giderdi bende ona guvenerek evlenince 1 senede turkiyeyi gezeriz snr yurtdisina aciliriz dedim ama olmadi mlsf 3 yillik evliyiz turkiyeyi bile gezemedik :'(:woot:

0 oy
(266 puan) tarafından
Kurduk gezme disinda kurmadigimz hayallerimizi de gerçekleştrdk cok sukur

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 787 göst.
+1 oy
20 cevap 1,137 göst.
12 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 2,326 göst.
3 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu