0 oy
327 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bugün saat 4 te mutfak dolaplarını silmekle başladım iç dış yaptım ay en çok mutfak dolapları beni zorladı. Şimdide buz dolabının parçalarını çıkarıp yıkıcam banyoda geri takcam yerleri falan artık yarın yaparım mutfağı aradan çıkarsam çok rahatlıcam 30 haftalık hamileyim ağırlaşmadan yapim dip köşe dedim 

6 Cevaplar

0 oy
(44,758 puan) tarafından

Ohh masallah bende yarin 2 kaneoe silcem bakalim:ermm:

-Reklam-
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Çok şükür ben daha yeni bitirdim Allah sanada kolaylik versin cnm tek basina zor olur bn esimle yaptim
0 oy
tarafından
Banyoda buzdolabının parcalarıni mı yıkıyorsun pek hijyenik degil canim tabi genede sen bilirsin.
tarafından
Giderine sokuyor demedim zaten dusakabinde veya banyonun icinde hic hijyenik değil herkesin temizlik anlayisi farkli ben sadece fikrimi söyledim.
tarafından
Başka yerde yıkayamıyorum ki canım, mutfakta yıkanmaz her yer sapır sapır su olur
tarafından
Tabi sen bilirsin canim. Ben sadece dusuncemi soyledim.
(3,163 puan) tarafından
valla bende banyoda yikiyorum hicde senin gibi dusunmemistik acikcasi sonucda köpükluyosun
tarafından
Dogrudyr canım ben genelde mutfakta yikiyorum haliyi kaldirırim fayans zaten en son islak yerleride kopuklerim durularim arada fayanslarda cikar aradan.
0 oy
(119,577 puan) tarafından

Kiiizzz sumeyraaaa kolay gelsin sanaaa :D

tarafından
Kolaysa gel beraber olsun :D
0 oy
tarafından

Kolay gelsin sana...

0 oy
(1,403 puan) tarafından
Bende bugün mutfakin duvarlarini yikadim 2 tane halifilek yıkadim valla bende cok yoruldum

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 135 göst.
10 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Sehergenc (866 puan) tarafından soruldu
+2 oy
18 cevap 329 göst.
5 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Melek.hfs (1,219 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,093 göst.
9 Haziran 2020 Aile kategorisinde Umudunannesi (257 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 235 göst.