0 oy
636 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Annem ben kız kardeşim bide 7 aylik oglum çarşıya gidiyorduk ana yoldan yavaş yavaş en fazla 30 40 km hızla gidiyorum çocuk var diye adam hem tali yoldan geliyor hemde hızı en az 80 km resmen çarpıyordu bize bir de korna ya basıyor hiç oralı olmadım yoluma devam ettim arkamdan gelmeye başlamasın mı tabi sarteller attı bende önümüzü kesti adam arabasıyla indim arabadan annemin kucağında oğlum çocuk korktu bi yandan ağlıyor adamın da yanında karisi var bize eliyle susun susun diye işaret yapıyor adam sen ehliyeti nerden aldın falan başladı bağırmaya bende bana bak gerizekalı dedim sen ne hakla benim yolumu kesiyorsun aklınca gördün bayan şoför bagirmaya hakkın olduğunu benim de susacagimi mı düşünüyorsun dedim ana yoldan gelen benim zaten yol  benim hakkım hem ayı gibi üstüme sürüyorsun bide hanzoluk mu yapıyorsun dağ ayısı dedim adam şok oldu resmen karisi gidelim gidelim diyip duruyor kocasına karısına da dedim senin gibi pısırık karılar yüzünden bu erkekler her kadına ayilik taslamaya  çalışıyorlar dedim dur dedim ben polisi arıyorum dedim kardeşim çoktan almıştı arabanın plakasını zaten plakani  da aldık dedim gelsin polisler güpegündüz arabada çocuk varken yol kesmek nasıl oluyor bi göstersinler sana dedim nasıl kaçtığını görmeniz lazımdı kızlar resmen dili bir tarafına kaçtı demem o ki hiç bir zaman ettirmeyin kendinizi orda ben sussaydım o dağ ayısı kim bilir ne hakaretler ederdi daha bana pislik herif

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Iyi yapmisin bacim lafa maruz kalan bütün kadinlar adina konusmmussun helal sana
tarafından
Karisi da bize susun susun diyor ona da lafımı söyledim hem suçlu hem güçlü resmen deli etti beni oğlumu da korkuttu aslında vermek lazımdı polise plakayı ama annem bosver bela alma başına dedi
tarafından
O laflar ona yetmis baksan kacmis gitmis hemen
tarafından
Hem de nasıl kaçmak topuklari g.tune vura vura kaçtı resmen
-Reklam-
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Ohhhh kız ilk kez bi postta rahatladım helal sana valla ama dikkatli ol yinede millet karısını bıcaklıyo öldürüyor başka insanlara neler yapmazlar Allah korusun ❤️❤️
tarafından
Zaten adam bildiğin beni dövmek niyetli indi arabadan ses cikartmasam arasında tepeme çıkacak daha egosuna yetiremiyor bir de böyleleri kuzum kendi altında doğan araba var benim altında i20 erkekligine yetiremiyor bu tipler
(2,589 puan) tarafından
Bi erkek olsaydı yapar mıydı aynı şeyi acaba rezil yaa..   Bu tipleri haklarından gelen biri patır patır dövücek öyle akıllanıcaklar
tarafından
Polis lafını duyunca bir kaçışı var di görmen lazım ki benim eşim dem mit de çalışıyor arasam bin tane ceza yer di ama eşime durumu anlatmak istemedim basım daha fazla ağrır diye
0 oy
tarafından

Ağzına sağlık çok iyi yapmışsın bende araba kullanırken dolmuşçu kornaya basınca bende ona basardım :D:D. G. Avatlar yolların sahibi gibi davranıyorlar 

tarafından
Sussam daha da tepeme çıkacak ti canim
tarafından
Aynen öyle susturup pıstırmak içn Bi hışımla arabadan  iniyorlar ama senin gibi korkmadan hakkını savunan kimseye pek denk gelmedikleri için höt höt yapmaya alışkın pislik herifler
tarafından
Ne suscam canim her turlu ben hakliydim zaten orda adam gozu donmus gibi yolumu kesti agzinin payını da aldı s.ktir oldu gitti sonra
tarafından
Korkmuştur :D :D
0 oy
(4,718 puan) tarafından
Ağzına sağlık alkışlıyorum seni bravo valla sustukça tepene çıkıyorlar 
tarafından
Sorma kuzum ya güzellikle laftan anlayacak biri olsa al karşına konus adam.resmen beni dövmek niyetiyle kesti adam önümü
(4,718 puan) tarafından
Bi  hevesle magandalık yapacaktı sen iyi havasını vermişsin cnm böyleleri insanlıktan nasibini almamışlar
tarafından
He kız bi hevesliydi ki lafı ağzına tıktım defoldu gitti sonra
(4,718 puan) tarafından
Ohhh iyi yapmışsın cnm
0 oy
tarafından
Cok iyi yapmissin ama vallahi ben varya bir kac sene once biri a desin  asla sussumazdim lisede de boyleydim bazen haksizliklar goruyim yine kendimi tutamiyor yolda soyleniyorum   ama simdi yani kufr etseler donup bakmam ve ben haksizliga asla gelemeyen bir insanim ama devir cok kotu karsindaki nasil bir ruh hastasi bilemiyorsun insanlar merhabe diyene silah cekiyor 
tarafından
Canim zaten hic orali olmadim arkamdan geldi yolumu kesti adam resmen dovmek niyetiyle indi arabadan
tarafından
Iste belli zaten maganda
0 oy
tarafından

Bu magandaların hakkından anca böyle gelinir aferin. Ay ne güldüm karısına dediğin lafa:happy: o da hak etmiş öküz öküz bakıyordu allah bilir adamın tavrına 

tarafından
Sadece baksa yine iyi kocasından korkuyordur derim ama bize susun susun diye el işareti yapıyor lafı haketti yani kuzum
tarafından
Haaa dayak yemeye alışık bi kadın o zaman sizi dövecek diye mi korktu acaba
tarafından
Hele bi oyle bir şeye kalkışsaydı o zaman görürdü valla dünya kaç bucak
tarafından
Aman allah korumuş boşver düşünüp stres yapma kendine akşam akşam. Büyük geçmiş olsun
0 oy
tarafından
Ohhh iyi yapmissin valla
tarafından
Hem suçlu hem güçlü resmen deli etti beni oğlumu da korkuttu aslında vermek lazımdı polise plakayı ama annem bosver bela alma başına dedi
0 oy
(119,613 puan) tarafından
Kiz plaki ver polise gorsun anasinin seyini pe.zevenk
tarafından
Uğraşmak istemedim canim polislik.olsak eşim de duyardı daha kötü olurdu işler
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Kiz sen anlattin benim icim sogudu valla oh ne guzel vermissin agzinin payini
tarafından
Benimde için soğudu valla canim hele kaçışını bir gorsedyin
(7,098 puan) tarafından
Pislik adam *** korkusu vurdu tabi kadin gorunce disini gecircegini sandi şe.refs.z
0 oy
tarafından

Ağzına sağlık iyi etmişsin helal olsun. ..

tarafından
Saol kuzum kadın şoför görünce inip ağzına geleni söyleyebileceğini zannetti ama bende böyle ayılara bırakacak pabuç yok çok şükür
tarafından
Bu tür zihniyetsizlerin soyu tukensin inşallah ...
0 oy
(7,412 puan) tarafından
Iyi yapmissin ama kadina neden oyle dedin canim. Yazık onun ne sucu var. Senin onunu kesen adam evde Allah bilir ona neler yapıyor:/  kimse bile isteye sessiz kalmazki.
tarafından
Kadin öylece durup izlese ya da eşini sakinleştirmeye çalışsa bende aynısını dusunurdum ama o da kocasının arkasına geçmiş bize susun susun diye işaret yapıyor eliyle kocasına sahip çıksaydı ne hakki var yol kesmeye güpegündüz
0 oy
(48,842 puan) tarafından
iyi yapmissinds sendekide iyi cesaret adam iyi ustune saldirmadi adi ustunde maganda
tarafından
Söylerim ben isterse çöp cü olsun kocam ilk once kendime güvenirim zaten o kim oluyor da bana el kaldıracak
(48,842 puan) tarafından
kiz iste onu diyorum.kendime.guvenemem ben kocamin.meslegi ne olursa olsun ben inip soylenemem saldirirsa diye.korkarim kendim iyi yapmışsın sen
tarafından
Canım zaten adam saldırmak niyetiyle indi ben pısırık davransaydım daha fazla tepeme çıkardı o ayı ben susmayınca korkup kaçtı zaten
(48,842 puan) tarafından
yinede.sikayet etseydiniz bisey olmazdi ama en azından kapisina polis gidince.korkardi
tarafından
Şimdi şikayet etsem kocam da dahil olacak olay daha çok büyüyecek ben haddini bildirdim zaten canim
0 oy
tarafından
İyi yapmışsın canım helal olsun sana 
tarafından
Saol kuzum
0 oy
(501 puan) tarafından
Helal olsun valla.o kdr pislik erkekler var ki sirf kadin şoför görünce efelik tasliyorlar.bi daha da o adam kadin şoföre asla boyle bir sey yapamaz.yaptigin ders olmuştur
tarafından
Kız arayacaktım polisi de annem tuttu bide eşimin kulağına gitsin istemedim
(501 puan) tarafından
Sen dersini vermişsin ;)

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 396 göst.
0 oy
10 cevap 442 göst.
25 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Asli_eren_47 (780 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 293 göst.