+1 oy
744 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ben degilim

Yani soyle evi duzeltmede evet iyiyim duzeni guzel kurarim temizligide istedigimde guzel yaparim  ama cabuk bozarim :D

Mutfakda hic degilim el işinde degilim yaniii demekki degilim :D sizleeeer ???? 

31 Cevaplar

0 oy
tarafından
El becerim vardir birde cok takintiliyimdir  daginik duramam hemen tansiyonum duser yukselir sinirlerinim bi yer kirlenince dagilinca
tarafından
Soyle soyleyeyim kizimin esylarindan acikcasi rahatsiz olmuyorum ama tezagin ustunde birsey olnca masanin ustunde birsey olunca kirlntler biraz ***** durunca ev kirlenincr hemen ter basiyor cok strese giriyorum
tarafından
Ben bu kadar değildim aslında ama eşimde derli toplu olmaktan yana olduğu için ister istemez alışıyorsun huyuna.
(235 puan) tarafından
Dağınık değilim mutfakta becerikliyim  ama el işinde becerikli değilim
tarafından
Benim esim tam tersi cok felkaet daginiktir ben toplarim o dagitir onun evde lldugu cok belli olur :D ovunmeyi sevmem ama yemektede cocuktada el isindede temiklikdede iyiyimdir popom bi yere oturmaz
(235 puan) tarafından
Maşallah sana bacım ama benim eşimde öyle maalesef kafa yorsam bende öğrenirim de el işini ona kafa yormuyorum
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Elmasııımmm ben becerikliyim kız el emeği şeyleri güzel yaparım her türlü işleme ötirme dikme şeylerini yaparım yemekte on numara beş yıldız :D 
tarafından
Vay bee anammm :D helal olsssuuuunn
(25,224 puan) tarafından
En son bi çocuk yaptım işte yaptıgım en güzel şey oydu :D
0 oy
(6,978 puan) tarafından

Usenmesem her işim iyidir aslinda :D

tarafından
Ya iste usenmek bende useniyorum coo
(48,660 puan) tarafından
haha bendenain başladığım anda bikiyorum ☺️
(6,978 puan) tarafından
Ama parca parca yapmaya basladim evi hadi hayirlisi :)
0 oy
(985 puan) tarafından

Evet becerikliyim, özellikle yemek konusunda. Temizlik de yaptım mı güzel yaparım ama bir türlü evimi sürekli temiz tutamam. İlla bir yer bozuktur. Çok özeniyorum bazılarına, çat kapı misafirliğe gitsen bile evini tertemiz gördüklerime. Bana birisi çatkapı gelse rezil olurum :blush:

tarafından
Bende cogu zaman oyleyim ama valla bebek dogunca daha derli toplu oldum
(985 puan) tarafından
Ben bebek doğduktan sonra daha çalışkan oldum ama her ne hikmetse gece gündüz hiç durmadığım halde akşam elde var sıfır. Çocuklarım çok dağıtıyor.
tarafından
Bende oyle aslinda oysaki tam tersi olur hamileligimde hicbisi yapmazdm usenirdim  5 saatte yaptigim isi simdi 1 saatte yapiyorum benimki daha 46 gunluk dahitmiyor ama ben daginigim zten :D
0 oy
tarafından
Mutfakta iyiyimdir yemek kek pasta tarzı yaparım etli yemekler dolma tarzı şeyleri de çok güzel yaparım temizlik de severim ama üşenirim evim çok düzenli değildir dolabın yetersiz o yüzden sanırım ama bakınca salonda mutfakta dağınıklık olmaz 
tarafından
Ne guzel ya bende guzel yemek yapsam keske ama niue bilmiyorum hic yemek bulamiyorum
tarafından
Kız her gün ben de bulamıyorum hatta bazen sıkılıp yapmıyorum napim? Ama et tavuk kıyma olursa öyle severim yemek yapmayı
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Yemekte temizlemekte bende çok iyiyim ama iyide dağıtırım dağıtmayı da severim :D
tarafından
Yemekte iyi degilim keske olsam
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Yani mutfakta iyiyimdir ev işi de evde olsam yapacam da evde durduğum yokki ☺️☺️
tarafından
Geziyonmu :D
(3,458 puan) tarafından
Evet canım annemde kaynanama falanda kalıyoruz hepten evi boşladım
tarafından
Esin askerdemiydi
(3,458 puan) tarafından
Yok canım bekçi
tarafından
Allah kolaylik versin
0 oy
(1,713 puan) tarafından
Yün işi dısında her konuda becerikliyimdir. Heleki mutfakta. Evimde en sevdiğim yer mutfak. Pasta börek yemek yapmayı cok severim. Bir sürü el sanatları kursuna gidip sertifika aldım. Yün işini de biliyorum ama onda pek becerikli degilim. Basak burcuyum asırı titiz ve düzenliyim
tarafından
Ya ne guzel bende titizim benim tek sorunum yemek yemek yemekkk :(
(1,713 puan) tarafından
5 sene ascı yardımclıgı yaptım 2500 kişilik fabrikada:))
0 oy
(27,348 puan) tarafından

Her iste on numereyim dir 

Canım kendim :D

tarafından
Valla ne guzel
0 oy
(48,660 puan) tarafından
elişi yaparim gencken cok.yaptim ☺️☺️☺️

ama diger konularda degilim dani mutfakta yaparim elimin lezzetide vardir ama oyle hamarat biri olmadim bu yastan sonrada olamam heralde ☺️☺️
tarafından
Bende hic degilim abla ya kuru pilavdan baska bbisi bilmiyom sjsieieisidisi :D
(48,660 puan) tarafından
ben 29 yasimda evlendim o zaman basladim yemek yapmaya internetten bakarak genelde ac kalmicak kadar yapıyorum iste ☺️
tarafından
Aynen bende okadar valla :D
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Üşengeçlik olmasa çok şey yaparım da... :D

tarafından
Ama iste usengeclik beceriksizlik bence bende usengecim mesela
0 oy
tarafından

İğne oyası ve örgüde kendimi tek geçerim :)

Yemek güzel yaparım ama pasta börek eh işte canım isterse :)

tarafından
Ne guzel ama yapabiliyorsunuz :)
0 oy
(671 puan) tarafından
Her şeyde bilgim var bu zamanla oluyor ilk evlendiğimde hiç birşeyden anlamazdım şimdi iyiyim hem dışarda hem içerde 
tarafından
Nekadr guzel masallah :)
0 oy
(7,972 puan) tarafından

El işi fln bnde yapamam ama yemek temizlik vs. Yaparim her türlü yemegi pisirebilirim mesela istedigim hersyi basarabiliyorum Maasallah bana:D

tarafından
Maslahhhh maslalah :D
0 oy
tarafından
Evim düzenlidir temizdir (oğluma ragmen) el işi hiç yapmayı denemedim 

Yemek işinden pek iyi değilimdir 

Ama Çok güzel pastalar kurabiyelr yaparım hatta eşim pastane acsak baya iş yaparsın der 
tarafından
Ya nekadar guzel ama demekki beceriklisin
0 oy
(2,883 puan) tarafından
Ne yalan soylıyım becerikliyimdir  çevremdeki herkes söyler zaten bende farkındayım 18 yaşımdayım yapmayacağım ev işi yemek tatlı yoktur 
tarafından
Masallah cok guzel birsey
0 oy
tarafından
El becerim iyidir. Yemeklerimi pastalarımı da begenirler. Ama temizlkte pek iyi değilim. Daha doğrusu cok sevmem sevsem onu da layığıyla yaparım. Eksik iş yapmayı sevmem. Kendini övme postu gbi oldu
tarafından
Bosver olsun birkere biz övelim :D
0 oy
(1,399 puan) tarafından
Ben evlenmeden öncesine kadar kendimi yemek konusunda iyi bilirdim ama eşim gibi aşırı yemek seçen birine düşünce hiç yemek yapmayı bilmediğimi farkettim 
tarafından
Aslinda benim esimde cok seciyor
0 oy
(2,020 puan) tarafından
Yemek konusunda eh iste ama bana temizlikle hamurisiyle pasta borekle.gelsinler :D
tarafından
Ohh ne guzel
0 oy
(422 puan) tarafından

Hic becerikli degilimdir :ermm:

tarafından
Ne gibi neden :)

İlgili bir soru bulunamadı

379,478 soru

11,360,111 cevap

34,838 kullanıcı

...