0 oy
485 göst.
Aile kategorisinde (2,840 puan) tarafından

kadina bak gelmis bana 1 ay icinde cik ben gelcem oturcam diyooo annnaaa be  yedirirmiyim hakkimi

dedim daha 6 ay sozlesmem var gunu gunune aliyon kirani en fazla 3 gun gecikir evi bocekden ciyandan akrepden gecilmiyo

hiccc kusura bakmican teysecim dedim ya verirsin benim tasima parami yeni ev parami ozaman eywallah 

yok ben nerden veriyim dedi 

ozaman sende 6 ay benden kira bekleme 1 ayda cikcagimi saniyosan avcunu yala 6 ay ben para biriktircem en az 5 bin lazim tee ozaman cikarim biz emlakdan tuttuk bu evi gidin derdinizi ona anlatin bea dedim :)

ben cikarim somra gel otur ciyanli bocekli evinde dedim azucuk da cemkirdim arkasina bile bakmadan gitti

iyi yapmismiyim kizlarrr

kiraciyiz diyede cocuklarimim hakkini yediremem bu kac oluyo esim senden bi an korktum dedi ahahahah

6 Cevaplar

+2 oy
(48,657 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
esinin korkmasi daha cok.hosuma gitti ☺️☺️
(2,840 puan) tarafından
kabul gunume denk geldi teyze napam :)
haber verip gelseydi boyle olmazdi dang diye evin ortasina dustu ahahahaha
(48,657 puan) tarafından
eski türk filmlerindeki gibi ☺️☺️
(2,840 puan) tarafından
habersiz gelenin neyle karsilasacagi belli olmazmis ahahaha bide pazar bugun
(48,657 puan) tarafından
bak kafamda simsekler cakti neyle karsilasti ki ☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️
(2,840 puan) tarafından
ahahah b3nke karsilasmasi yetti bence ona
-Reklam-
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Bu ev sahiplerinin yatacak yeri yok. İyi etmişsin
(2,840 puan) tarafından
kiz bu kacinci evimiz yeminle hep ayni sorunu yasadik tek farkla digerleri evi satti bu da evine kendi oturcakmis gicik yaaa
(3,458 puan) tarafından
Bizimki de kirayı arttırma peşinde ne olur yani arttırmasan. Çıkacam bende gıcık oldum
(2,840 puan) tarafından
kiz valla versinler paramizi cikalim tutarken istemeyi biliyolar depozito 1 aylikda pesin versinler cikalim bizde kolaymi kazaniyoz para tek maas giriyo eve bebek var bide buyuk oglan var kusura bakmocaklar
(3,458 puan) tarafından
Çok haklısın canım
0 oy
tarafından

Sözleşmen varmış çıkaramaz zaten 

Eşin gibi oda korktuysa gelemez birdaha :)

(2,840 puan) tarafından
hele gelsin bu sefer daha farkli olur valla zaten sinirliydim stres attim sayesinde ahahaha
tarafından
Kız kadını stres topu mu yaptın :)
(2,840 puan) tarafından
ahahahah evet oyle oldu azucuk yada kadin benim kabul gunume denk geldi diyelim :)
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Iyi yapmisin tabi tasinmak kolaymida kuzumm yanlis anlama ama akrepli ewde nue oturdun bu zamana kadar iyi sokmamis
(2,840 puan) tarafından
kiz 6 ay oldu daha oturali kis zamaniydi yeni yeni ogrendik komsular dedi bizede
(6,053 puan) tarafından
Ayy bacimm boylelerinin de oyle ewleri kiymete biner iste dikkat et versin tasinma parani cik hem daha 6 ay olmus ewe ısınmamisindr bile cik denilir mi
(2,840 puan) tarafından
valla vermeden cikmam versin parami bixde zor gecim sagliyoz bacim 1 maas 2 cocuk kusura bakmacam teyze
(6,053 puan) tarafından
Oyle tabi kuzumm hayat sartlari cok zor
0 oy
(1,235 puan) tarafından
Ev sahiplerine allah vicdan versin yaa kotu kotu evleri fiyatindan yuksege veriyolar allah kiraciya yardm etsin
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Helal olsun hic bir şekilde çıkartamaz sözleşmem var oh iyi yapmışsın canım 
(2,840 puan) tarafından
vallla asli abla biktik artik her sene ayni seyi yasiyoz en sonunda patladim daha 6 ay oldu ben buraya geceli

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 227 göst.
11 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,705 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 390 göst.
18 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Amine su (3,419 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 127 göst.
5 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Hlyaa_96 (565 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 537 göst.