0 oy
560 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar alalı çok oldu ama kuramamistik yani ona sıra gelmemişti:D bugun eşimle beraber kurduk ama oda dağıldı yarın işin içinden cikamicam gibime geliyor :D bana başta küçük geldi lakin ortalığı çok süper topluyor iyi ki almışım :D bu odayı tek başıma nasıl iki çocukla dip köşe temizlicem bilemiyorum :D

image

image

image

image

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kız bu kadar oyuncağa ne gerek var 1 tane olsun kıymeti olsun. Böyle çok oyuncak olunca kıymet bilmiyor bebeler. Nasıl olsa alınır düşüncesindeler. Ben bebeme az ve öz oyuncak alacam kıymet bilsin değeri olsun :)))) 
tarafından
Babamızın oyuncağı pek olmamış kendinde görmediği her şeyi çocuklarına yapıyor canım bende karismiyorum yeri geliyor o trambolinde bile zıplıyor top havuzunda onlarla beraber top savaşı yapıyor
(403 puan) tarafından
Haklısın.Bizimde öyle heryer oyuncak deger bilmiyolr bide kiriliyor.umurlarnda degil yok lol bebek istiyorz yok su bebegi istiyorz babalarida kiyamayp aliyor 2 gün sonra bulamiyosn kafasi baska yerde kiyafetleri yok.ufak parcali oyuncklri sağda solda.en son dedm bidaha oyuncak yok aldrmiyrm artk anne sen neden babama alma diyosn senn yüzünden almiyor diyolr bide.gercktn cocuga cok almican.kardsmn kızının bikac oyuncagi var onlarla oynuyor sürekli.enazndan degerli oluyor
tarafından
Bizim kırma koparma huylarimiz yok çok titzdir oyuncaklarına karşı kardeşine dahi zor elletir
(403 puan) tarafından
Nekadar güzel en azından kıymet biliyor canım.dolabinizida güle güle kullann
-Reklam-
0 oy
(27,305 puan) tarafından

Valla cok ey birseymis giz

0 oy
(3,458 puan) tarafından
Kız o dolabı duvara monte edin Allah korusun üzerine düşer
tarafından
Denedik kuzum çektik gelmedi
0 oy
(1,717 puan) tarafından
Sizin Bi maas oyuncaklara gitmiş vallah :) 
tarafından
Babamız sağolsun her gün elinde bir oyuncak :D
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hele oğlumun oyuncakları olsunda bende alcam bundan :D 
0 oy
(63 puan) tarafından
Baya kullanışlı ben bunun beyazını mutfakta sebzelik olarak kullanıyorum
tarafından
Ben bir işe yaramicak sandım valla yaradı baya

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 333 göst.
8 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ajangadget (1,311 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 152 göst.
22 Ocak 2024 Diğer kategorisinde FundArm!n (103 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 113 göst.
12 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Belsev (892 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 166 göst.
27 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,312 puan) tarafından soruldu

377,241 soru

11,289,547 cevap

34,699 kullanıcı

...