0 oy
636 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından

Fikirleri bekliyorum kızlar akşam çaya eşinin is arkadaşı ve karısı gelecek aklıma hiçbişey gelmiyor çocukla zorlanicam kolay şeyeler olsun ama :)

15 Cevaplar

0 oy
(34 puan) tarafından
Ağlayan pasta yaptım ben şimdi canım akşam benimde misafirlerim var
tarafından
başka ne yapacaksın kuzu
(34 puan) tarafından
Vallah canım onu bile zorla yaptım hamileyim cuma sezaryanım var zorla ayakta duruyorum :)
-Reklam-
0 oy
(9,206 puan) tarafından
Mozaik pasta sıcakta buz gibi super gidiyor :) 

Sigara boreği ya da normal borek

Bide kurabiye tarzı bişey, elmalı kurabiye olabilr, yeter bnce :) zaten akşam fzlaa yenmiyor.
tarafından
mozaik pasta hiç yapmadim kuzu kolay mi ua
(9,206 puan) tarafından
Çok kolay cnm :) nefis yemek tariflernde ki elif atalarn tarifini yapıuorum ben. Videosu da var. Biskuviyi biraz daha az kullanıyorum sadece
tarafından
Anladım kuzum inş becerebilirim rezil olmiyimde
(9,206 puan) tarafından
Yok yok olmazsn :) biskuvi 1 buuçuk paket yazıyor ama 1 paketten 7 8 tane fzla atarsan daha guzel.pluyor. biskuvisi cok olunca sevmiyorum ben
tarafından
bencede çikolatalı daha fazla olur oylr kuzum denicem çok sağol
0 oy
(10,023 puan) tarafından

eger yemek yiyip geleceklerse muhallebili bi tatli yap tamam. Bide kuruyemis alın. Arkasindanda meyve. Hep yaparim :angel:

tarafından
kuzum yemek yeyip gelirlerde biz gidince çok şeyler yapıyor kadın ya
(10,023 puan) tarafından
ama yemek yiyip geliceklerse sonrasinda yeniyomu yine. Yada kolayına gelirse bi borek yada poğaça yap. Bide kısır yada amerikan salatasi. Yaninada tatli. 3 cesit yeter daha ne olsun
tarafından
belki burda yicez diye yemek yemezler kuzu salatayı yaparım  börek tatlı bir de kurabiye yaparim ozaman
(10,023 puan) tarafından
hee yani borek kolay zaten 5 dakka. Makarna salatasi yap biz severiz severseniz. Tatli yaninada bisey eklersin tamam iste. Tabak dolar
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Yemek yiyip öyle gelirler sanırım poğaça falan yapma. Tatlı ve tuzlu kurabiye olabilir sonrasında meyve tabağı veya dondurma ikram edersin 
tarafından
kuzum biz gidince kadın çok çeşit yapıyor ya meyveyi falan hallederimde servis tabağında bir kac çeşit olma si lazim
0 oy
(2,020 puan) tarafından
Makarna salatasi, kısır, mantar kurabiye, milföy,  aglayan pasta , havuclu kek , tuzlu kurabiye aklima bunlar geldi canimm
tarafından
tamam kuzu bunlardan yaparim birkaç tanesini
(2,020 puan) tarafından
Aynen kuzum kolayda yapimlari zaten :*
tarafından
aynen kuzum zaten çocukla zor bisi yapamam :*
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Tavuklu sehriye salatasi yapabilirsin herkes bayilir genelde islak kek pizza pogaca sigara boregi de olur yanina istersen kurabiyede yapabilirsin ama genelde yenmez 
tarafından
kuzum belkide yemek yemezler buraya gelecekleri icin yerler ya
(1,113 puan) tarafından
Bu yazdiklarim yeterli bnce 5 cesit tabak tikabasa dolar ben genelde bunlari yaparim
tarafından
tavuklu şehriye salatası hiç yapmadım kuzu nasi l oluyor guzelmi
(1,113 puan) tarafından
Vok lezzetli hatta canim cekti bende yapcam kalkip simdi :) sehriyeyi hasla tavugu hasla incecik ayir tavuklari sonra garnitür dereotu maydonoz tursu karıştir mis gibi oluyo bazen mayonezle yogurtta koyuyorum ama böyle daha guzel
0 oy
tarafından
Hep tatlı düşünüyorsan ıslak kek yapabilirsin yada trilece yapabilirsin farklı olsun diyosan cuplarda yapabilirsin muhallebili kemalpaşa yada kedi dilli yapabilirsin tramisu, fırında sütlaç yapabilirsin tatlıda sınır yok yada hiç zorlanmıyım diyosan hazır pasta alıp yanına bide şerbetli revani gibi daha kolay bi tatlı yapabilirsin
0 oy
(597 puan) tarafından
Puddingki biskuvili pasta cok kolay ve tuzlu kurabiye yap iki dkda oluyo. Yanianda cerez tamamdir, illa hamur isi olcaksa sigara boregi en kolayi yada hazir yufkadan normal borek:) 
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Ayyy bende gelmem mi

Kıymalı sigara böreği yap fırında pişir

Güzel cevizli tarçınlı Bi kek yap

Sumaklı isotlu Bi battes salatası yap

Bide kupta kedi dilli tiramisu yap soguk soğuk iyi gider canım

Çekirdek çerez falanda koy oh mis
tarafından
ay keşke gelebilsen çok isterim canım ya
0 oy
tarafından
Magnolia yapımı çok kolay 
0 oy
(742 puan) tarafından
Brnce kolay bi  poaca tarifi var mefis yemek  tariflerinden somra islak kek yap 
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Alaska pasta yapabilirsin bn yapiyorum ayni dondurma gbi oluyo soğuk soğuk cayın yanina yakisiyo 
0 oy
tarafından
Dereotlu poğaça yapabilirsin canım çok pratik 

Islak kek yapabilirsin ya da muhallebili bı tatlı

Kısır yapabilirsin ya da patates salatası

Bı de hazır yufkadan börek yaparsan tamamdır. 

Yanina da kuruyemis
0 oy
(1,073 puan) tarafından
Saray sarmasi cok kolay onu yap canım. Pugaca. Elmali kurabiye ve kek yao bence
0 oy
tarafından
Un kurabiyesi 

Muhallebili kadayıf tatlısı 

Bisküvili truff

Yoğurtlu patates salatası 

Hazır Yufkadan börek

Fincan tatlısı

Zebra tatlısı

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 155 göst.
1 Eylül 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Mervela (7,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 123 göst.
15 Eylül 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Miracinannesi.34 (660 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 106 göst.
8 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 453 göst.
1 Eylül 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Mervela (7,248 puan) tarafından soruldu

379,450 soru

11,358,845 cevap

34,834 kullanıcı

...