0 oy
320 göst.
Aile kategorisinde (65 puan) tarafından
Benim gibi olan varmı bilmiyorum ben evin tek kiziydim ve ailem esime vermek istemediler beni akrabayiz bir de ve 13 sene önce kaçarak evlendim evlendikten sonra babamlarla asla kus kalmadım babamın desteği hep uzerimdeydi kaynanamlarla birlikte oturuyoduk babam ben rahat edemiyorum diye evimin tüm eşyasıni aldı ev kiraladı ayrı eve çıktım ve ailem eşimi istemiyoken annem o kadar duskunki eşime sanki eşimle ben yer degistirmisiz akşamları ariyo eşimi yemek yerken boğazımda kaldı hala calisiyomusin yemek yemedinmi diye soruyo düşünün o kadar düşkün bı yandan çok mutlu oluyorum böle oldukları için bı yandanda çok kıskanıyorum :))))

4 Cevaplar

0 oy
(2,548 puan) tarafından
Benim annemle eşim saatlerce konuşurlar ana oğul gibi gına geliyor bazen birbirlerini çok seviyorlar 
(65 puan) tarafından
Tek değilmişim demekki:)) annem beni aradığında bile bana nasılsın bile demeden eşimi ilk soruyo sonra çocukları en son beni :(
(2,548 puan) tarafından
Annemle eşim beni çekiştirirler ☺️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah muhabbetlerini arttırsn canm ne kadar güzel.kendi oğlu gibi benimsemiş demek ki
(65 puan) tarafından
Amin canım ilk zamanlar böle değillerdi annem hastalığından sonra düşkün oldu
0 oy
tarafından
Benim annemde çok sever damadını :) 
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Esim ailemle pek telefonda görüşmez ama bizimkilerde eşime düşkündür. Annemin 2 damadı var. Ne zaman anneme gitsek damatlarinin sevdiği yemekleri yapar. Gönüllerini hoş tutar. 

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 208 göst.
23 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Lolipop (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 682 göst.
0 oy
4 cevap 220 göst.
24 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Berenbulut0 (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 145 göst.
30 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu