0 oy
1,444 göst.
Aile kategorisinde (233 puan) tarafından
Iyı anlasan yok mu hiç merak ettim benimde 2 eltim olacak esim en büyükleri

39 Cevaplar

0 oy
(436 puan) tarafından
Kaynanam rahmetli çok iyi bir insandı nur içinde yatsın.Eltilerimde her biri bir telde.Hele bir tanesi doğum yapalı 3 ay oldu 1 kere bile aramadı beni
(233 puan) tarafından
Aranız mi bozuk
(436 puan) tarafından
Yok canım aksine en iyi biz anlaşırız ama donuk  biraz
-Reklam-
0 oy
(7,187 puan) tarafından
Bir eltim vardi dün bir tane daha oldu . Yenisi nasıl olur bilmiyorum ama diğeri kankam olur çok severim kendisini o da beni çok sever 
(233 puan) tarafından
Knkam derken daha önceden arkadaş miydiniz :)
(7,187 puan) tarafından
Hayır canım evlendikten sonra olduk :)
0 oy
(344 puan) tarafından
1 eltim var 3 görümcem ama hepsi birbirinden iyler ama 1 tane görümcem rabbim gözünü doyursun 4katli dukkanlari var araba galerisi var bitane kahvesi bitane emsan dükkanı var bingölde ordan istanbul bizi arar görümcem büsküvi bayram şekeri nescafe ister  kontor ister tek o görümcem ac gozu rabbim gozunu doyirsun diyorum ama ne yapsa doğmuyor doyumsuz biri 
0 oy
(913 puan) tarafından
Aynı şeyi düşünüyorum. 2 eltim var ben onlara onların beni üzecek kadar ne şans ne de yüz veririm))
0 oy
(7,940 puan) tarafından
Vala bende bu soruyu mrk ediyorum benimde 3 kaynım var 3 eltim olacak en büyüğü benle eşim olacağız 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Valla tek iyi anlaşan çevremde annemle yengem.. elti değil kardesleer sanki annem onun hatası varsa kapatır uyarır hiç gocunmazlar çok özeniyorum onlara
0 oy
tarafından
Gorumcelerim çok severim eltim.yik henüz ama kaynım da çok severim insnona layık birini bulur onun hatrina anlasirim
0 oy
tarafından
Brn eltilerimle mrsafeliyim asla özelimi anlatmam samimi değilim meraba meraba yani kaynanamıda Allaha havale ediyorum ondan nefret  bile etmiyorum artık evleneli 2 yıl oldu bana zehir etti hamileyim bana hizmetçi gözüyle bakar asla yardım etmez dediğim gibi Allaha havale ediyorum 
0 oy
(92 puan) tarafından
Valla biz eltimle kardeş gibiyiz ne sıkıntım olsa koşar aynı şekil ne zaman darda olsa ben koşarım aramizda hic bir seyin lafi olmaz brnce iyilik karsiliklidir eminim eltim kötü gecimsiz biri olsaydi bende ona bu kadar iyi olmazdim kaynanamda aynı şekilde biz haksız bile olsak her zaman oğullarına karşı bizi savunur 
0 oy
(249 puan) tarafından
Benim gorumcem yok ilk gelin de benim 3 eltim gelecek elti konusunda bisey diyemem ama kayinlarim ve kaynanam kayinbabamla cok iyi anlasiyorum cok şükür ailem gibiler herseyimi de paylasirim kaynanamla dertlesirim her derdimi paylasir bana yol gosterir. Lohusayken de yardim elini eksik etmedi benden kendi annem uzakta cok az durabildi ama kaynanam sagolsun hic eksikligini hissettirmez
0 oy
(333 puan) tarafından
Bende ayni seyi düşünüyorum bir eltim olacak ikide gelin zatwn benden küçük olacakmar ayri yerlerde olacaz ne zararim olabilir ki diye düşünüyorum inan. Rabbim herkesi iyi insanlarla karsilastirsin
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Eltim yok iki görümcem var şükür hiç sorunumuz yok zaten hepimiz farklı illerdeyiz kayınvalidem lende bir sorunumuz yok onunlada farklı yerdeyiz belki de o yüzden dur bilmiyorum ama kişi kendini her yerde belli eder kötü olsa bu biz gelinler içinde geçerli 
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Valla canım çok iyi olanlarda var ama nasip işi herhalde iyisine denk gelmek bende eltide görümce de bir tane var ilk 2 sene çok iyiydik sonra benim en zor zamanımda üstüme cullandilar resmen bende hiç altta kalmadım kendimi savundum sonra hatalarını anladılar şimdi yine iyiyiz ama benim içim hala buruk onlara karşı unutamıyorum 
0 oy
tarafından
3 tane görümcem var   2 siyle çok iyiyiz Allaha şükür diğeri biraz herşeye fazla müdahale etmeyi sevdiği için uzak dururuyorum 

Eltim yok henüz olursa 1 tane olacak daha zamanı var

Kayınvalidem ile iyiyiz sorunumuz yok herkesin işi gücü var arada bir araşırız hal hatır sorarız 
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Valla kaynanami çok severim annemden farkı yok bir eltim birde gorumcem var ikiside kardeşim gibiler faydaları var zararları yok
0 oy
(39 puan) tarafından

Valla ben kaynanamlada eltimlede çok iyi anlaşıcam nie anlaşamazki insanlar die düşünürdüm hep. Malesef bende onlardan oldum:D ama karşındaki kişiye bağlı tabi 

0 oy
tarafından

1 eltim 1 gorumcem var ikiside abla gibiler çok şükür hiç bi şekilde yüz  göz olmadık heleki kayinvalidem bas üstünde taç diyebilirim bu konuda şanslıyım çok. Kendi ailemden iyi olmasınlar mükemmel insanlar her konuda <3<3

0 oy
(434 puan) tarafından
Kafan uyuyorsa iyi anlaşırsın mesela benim eltimle kafam hiç uymuyor o yüzden sadece hâl hatır sorarız 
0 oy
(274 puan) tarafından
Eltim yok ama görümcem ve kaynanam var belki benden de kaynaklanıyordur ama burda da çok post paylaştım ama malesef olmuyor oğulları kıymetli kıskançlık çok benim de oğlum var bende herkesten kıskanıyorum ama çocukları evlensin diye de ellerinden geleni yapıyorlar ama evlenince gelinlerden köle olmasını istiyorlar 

Mesela benim 8 aylık bebeğim var eşimin ailesi yeni ev aldı onlar çok uzakta oturuyor ben istanbuldayım onlar elazığda corona dönemiydi kaynanam var görümcem var ama gelin gelip evi temizlesin dediler ben 2 kere taşındım birisi gelip de yardım etsin demedim hatta hamileydim evi temizledim ama onlar çok düşüncesiz hizmet etmek zorunda diyorlar 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 225 göst.
5 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 271 göst.
0 oy
4 cevap 224 göst.
6 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 271 göst.
29 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Merve0032 (123 puan) tarafından soruldu