0 oy
919 göst.
Diğer kategorisinde (107 puan) tarafından
Iyi aksamlar kizlar cok sükür oglumun atesi dindi cevap veren yardim eden herkesten Allah razi olsun Rabbim kimsenin evladini ateslendirmesin cok zor gercekten. Bu arada soruma geliyim hic 1 tane bile arkadasi olmayan varmi aranizda kizlar ? Benim hic yok instagramda bikac tane ilk okul arkadasim var ama baska sehirdeler zaten gorusmuyorumda sadece orda ekli duruyor. Evlenmeden bikac tane gorustugum arkadasim vardi ama onlarda bitti. Sizin aranizda hic arkadasi olmayan varmi merak ettim?

41 Cevaplar

0 oy
(145 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Aynı anlattığın ben :D

-Reklam-
0 oy
tarafından
2 tane samimi arkadaşım var. Az olsun öz olsun. Rabbim kimseyi de dostsuz bırakmasın. Dost önemli birşey. 
(107 puan) tarafından
Kesinlikle canim bazen insan dertlesicek bir dost ariyor. Bekarken cok yakin bir arkadasim vardi herseyimizi paylasirdik sonra bitti iste
tarafından
O zaman o yakın değilmiş cnm. Ben liseden beri 2 kişi ile cok samimiyim çok şükür hala da devam. İnşallah öyle arkadaşlar çıkar karşına
0 oy
tarafından

Malesef hello :ermm:

0 oy
(27,352 puan) tarafından

Yok kendi kendime arkadaş oluyorum.  :))

Kimseye Güvenmediğim  icin  o ortam henüz olusmadi

Buradaki garilerle takiliyorum 

(27,352 puan) tarafından
Evvvettt
(12,513 puan) tarafından
Naber çıtır gari :D
(27,352 puan) tarafından
Eylik guzellik datlum seni sormali
(12,513 puan) tarafından
Bende iyiyim çok şükür canım :)
(27,352 puan) tarafından
Rabbim iyilik versin cano
0 oy
(23 puan) tarafından
Bnde öyle evlendıkten sonra pek arkads klmadı 
(107 puan) tarafından
Bazen özeniyorum boyle eski arkadaslara canim ya ama simdiki zamanda dostlukta kalmamis kimseye güvenemiyor insan
(23 puan) tarafından
Aynn güven yok böyle eşler karışıyomu pekı görüş görüşme benmkı pek rahat bı ınsan deıl zaten gercek dostluklar yok dedınız gibi
(107 puan) tarafından
Benim esim arkadasim olsa karismazdi iyi bir insansa mesela kendi is yerinden bi kizla tanistirmisti beni iyide anlasiyorduk ama oda yurtdisina yasamaya gitti :)
0 oy
tarafından
Neredeyse yok denecek kadar az iki yakın arkadaşım var görüştüğümüz oda telefon da çünkü başka şehirde yaşıyo ikisi de onun haricinde hiiiiç arkadaşım yok neredeyse :) kafam da rahat kalabalık bi aileyiz zaten arkadaşa pek gerek yok 
(107 puan) tarafından
Ahh canim masallah bende cok özenirim valla kalabalik ailelere hele boyle onceden goruyordum piknik yapan kalabalik aileleri icim gidiyor bizde ne akraba var ne arkadas yalnizliktan birbirimizi yicez :)
tarafından
Yok canım da pek iyi bişey değil gerçekten akrabanın da fazlası inan zarar hee tabi bi ablam var o bana yetiyor annemle de arkadaş gibiyiz zaten :) başkasına ihtiyacım kalmıyor çok şükür
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Bennnnnn ama takmıyorum alıştım 
0 oy
tarafından

Tüm maltepe arkadasimdi simdi 1 tane bile yok :D  aslinda var simdide olurda nebilim  kimsenin faydasi yok yalnizligi ogrendim 2 senede

0 oy
tarafından
Var malesef arkadaşım var ama gidip gelmiyoruz onlar bekar ben evliyim başka şehirlerde okuduk hep denk gelmedi ama kız kardeşim var ben doğuştan şanslı olanlardanım en yakın arkadaşla geldim dünyaya 
(107 puan) tarafından
Ne guzel canim Allah bozmasin. Benim erkek kardesim var ama tabi kiz kardes baskadir eminim
tarafından
Evet çok şükür kız kardeş başka tabi kavga ediliyo kızılıyo küsülüyo gerekirse sç baş girişiriz birbirimize ama kardeş sonuçta
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Liseden beri en yakın 5 yakın arkadaşız tesadüf bir tayin sebebi ile ikimiz aynı ildeyiz diğerleri de hepsi ayrı ayrı illerde sürekli konuşur mesajlasiriz.isim sebebi ile de her gittiğim yerde dünya arkadaşım oldu universiteyi saymıyorum bile 
0 oy
tarafından
Evet var canim 2 tane 
0 oy
(13,887 puan) tarafından
var 2 3 tane ama çok içli dışlı olamıyorum artık oğlumla ilgilenmekten arkadaşlara vakit kalmıyor
0 oy
tarafından
Boşver az insan çok huzur 
0 oy
(207 puan) tarafından
Hiç yok inan
(107 puan) tarafından
Cogumuz ayni durumdaymisiz canim :(
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Lisedeki birkaç arkadaşım ile görüşüyoruz telefondan onun harici yakında yok 
0 oy
(7,098 puan) tarafından

Yok valla bir tane var oda uzak cocugumla esimle ilgileniyorum bende napiyim bazen esimi kiskaniyorum valla tonla arkadasi var :ermm:

(107 puan) tarafından
Erkekler daha sadik arkadaslik konusunda birbirine galiba canim benim esiminde bisuru arkadasi var
(7,098 puan) tarafından
Ay evet ya valla bir lafiyla her seyi yaptirir oda yapar kac sene gecmesine ragmen can ciger duruyorlar yurt diisinda calisiyor surekli esim ona ragmen turkiyeye geldigi an telefonu susmaz ya
0 oy
(879 puan) tarafından
Yok gerek de duymuyorum açikcasi yedigim kaziklardan sonra

Tek arkadaşim annemdir, yoklugunu gormim insallah 
(107 puan) tarafından
Ne guzel Masallah Annene herseyi anlatabiliyormusun canim
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Vardı çıkarcı insanlar olduğu için aramı açtım yani bu devirde arkanı yaslayabileceğin arkadaş bulmak zor şimdilik best friendim kocişim.
(107 puan) tarafından
Esle arkadas gibi olabilmek buyuk şans canim valla benimde tek arkadasim kocam :)
0 oy
tarafından
Benim var kurstan hoca arkadaşlarım ama hep evliler telefondan konuşuyoruz  mahalleden de 15  18 yıllık arkadaşlarım var hep kazak Kırgız çok severim ama onlarda çalışıyor 4  5 ayda bir görüşebiliriz hepsi bağcılarda arkadaşlarım sürekli konuşuruz ama pek görüşemeyiz ben eyüpte oturuyorum keşke hep yakın olsaydık :)  az insan fln o söze katılmıyorum dost her zaman gerekli sağolsun çok değerli dostlarım var 18 yıllık ❤️ diyorum ya keşke yakın olsalar hep gelip gitseler birlikte kahve içsek :) ben öyle evime kimse girmesin fln diyen insanlardan değilim Misafir Allah misafiridir eve bereketiyle gelir ❤️
(107 puan) tarafından
Harika canim ya Masallah bende cok isterdim arkadaslarim olsun
tarafından
Bence çok güzel bişey insanın gerçekten dostları olması bugün bile hastanede zor durumda kaldım direk 18 yıllık arkadaşımı aradım hemen yardımcı oldu Allah razı olsun ❤️  bazen dost ve arkadaşlar tüm akrabadan iyi olabiliyor canım diyorum ya keşke hepsi eskisi gibi komşum olsa bazen bir kahve yapar hepsine mesaj atarım ne zaman geliyorsunuz diye :))
(107 puan) tarafından
Allah bozmasin canim. Insan insana lazim tabi biz okadar yalniz bir aileyizki ozenirim hep arkadaslari olanlara iyi akrabaliklara
tarafından
Yok bizim ailede  akrabada sıkıntı yok ama dost akrabadan iyidir akrabana bir derdini anlatsan  laf olur o yüzden samimi gerçek dostluklar iyidir tabi karşılıklı ❤️
0 oy
(366 puan) tarafından

Benim evlenmeden once birkaç tane vardı evlendikten sonra herşey değişti maalesef hiç arkadaşım yok :( doğru düzgün bı komşum bile yok hep olsun isterdim ama bı arkadaşım olsun

(107 puan) tarafından
Aynen valla canim insan ihtiyac duyuyo bazen ya :(
(366 puan) tarafından
Evet canım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 174 göst.
2 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Leyla25255 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 734 göst.
29 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy