0 oy
1,350 göst.
Diğer kategorisinde (9 puan) tarafından
Kizlar 8 aylik hamileyim Allah nasip ederse bi oglum olacak 10 aylikta ewliyim. Ewlenmeden once hersey guzeldi evlendikten sonra esime bi haller oldu para vermenemeye verdigi 20 liranin lafini etmeye surekli bagirmaya cagirmaya basladi. Canm bise cekiyo alalim diyorum almiyo hastayim diyorum belim agriyo hic untunda olmuyo ne oldun bile demiyo. Gozlerim karariyo basim donuyo benimle hastaneye gel diyorum gelmiyo. Ne bi ilgi ne bi sevgi hicbirsey yok vurdum duymaz sorumsuz birsey oldu. Cocuga birseyler alalim dogum yaklasti diyorum o ada birseyler almiyo almak istemiyor parada vermiyor. Daha 1 yil bile olmadi ewleneli sogudum ondan artik ayni yatakta bile yatmak istemiyorum. Biraz uzun oldu ama surekli uzulup agliyorum esimin bu halleri nedendir yorumlariniza ihtiyacim var.

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Gerçekten çok kötü bir durum bende evliliğimin ilk aylarında aldatıldım. Bedenen değildi ama eşim başkasına bakmıştı biraz uzun hikaye. O olaydan sonra bitecek sandım yapamazdım. O çok pişmandı ama güven bitmişti bir kere. Hamile de değildim. Sonra düşündüm Allah rızası için bir süre sabredeym dedim zor kuruluyor evlilik malum bozmak bir dk. Bende şans verdim. Hamd olsun gayet iyi oldu herşey hatta bazen iyi ki oldu bile diyorum saçma olcak belki ama. Bunu neden anlattım.  Bazen kötü bişi sonunda sabır ile selamet getirebiliyor. Boşanma oldu diyelim çocugunuz ne olcak. İlgisizlik çok kötü anlıyorum ama yuvanzı toparlamaya çalışın baktınız olmuyor o zaman bişey düşünün. Konusma ya çalışın. Belki sizin de bir eksiniz vardır. Çocuk doğunca ilgi alaka bebeğe geçiyor hamilelikte kadın cinsellik ten soğuyor ve çekiciliğini kaybediyor belki bunlar yüzünden eşiniz sıkıntı yapmıs olabilir  yapmaması lazım ama belki yapmıstır. Bakımınızı yapın  ama siz adım atmayın gözünde her gün alımlı görünün. Sohbet konusu açmaya çalısın ama 15 dk flan erkekler çabuk sıkılır. Benim eksim ne de kendimi düzeltmek istiyorum flan sayınca sizde düzeltirim deyip onun bir kaç eksiğini söyleyin  ve en önemlisi çok namaz kılıp dua edin. ALLAHA sığının  biraz bekleyin. İmtihan dünyası. Her evlilik sıkıntılı. Dünya mümine zindan. Sabır edin. Şiddet zulüm aldatma olmadıkça evliliğinizi hemen bitirmeyin. 
tarafından
Çok güzel yazmışsınız gerçekten.
tarafından
Sağol canım :)
-Reklam-
0 oy
(32 puan) tarafından
Valla sabirsizlikla bu posta gelen cevaplari beliyicem cunku bende ayni durumdayim hamileligimin 9 ayinida aglayrak gecirdim nerdeyse doguma giderken bile esim yanimda yoktu dogumdan cikarken de ve simdi dogum yaptim kirkimiz cikti ama adam bana yaklasmiyor zaten baska odada yatiyor bi kac defa ben gittim yanina  girdim yaklastim surekli bir bahane bagirip cagirior yok yorgunum yok uykum var bu ne lahana tursusu bu ne perhiz artik bosanma dusunceleri gelior surekli aklima yeni bebegimiz var ama haram etti yeni anneligimi bana  merhametsiz 
(9 puan) tarafından
Aynen oyle bnm esimde sadece kendini dusunuyor bi bacagini incitti 2 aydir onu dinliyorum bn oluyorum bayiliyorum agrilarim var umrunda bile degil bise diyincede bagirmaya basliyor bnde surekli aklimdan bosanmayi geciriyorum ama daha cok yeni ewliyiz bilmiyorum boyle nereye kadar devam edecek
(32 puan) tarafından
Bizde yeni evliyiz bir yil olmadi ama sagolsun bu kisa surede bana bunlari dusundurdu . Okadar dusuncesiz okadar merhametsiz ki anlatamam bazen yok canim bu kadarda olmaz bu kadarinida yapmaz dedigim ne varsa yapti ilk gebeligim  di isterdim ki esim hastaneden cikarsin beni esimle doguma gideyim doguma girerken opsun sarilsin destek versin isterdim bunlarin hic biri olmadi tam aksine bunlarin tam tersi oldu artik uzulmeyi aglamayida gectim cunku  bunlarda care degil diyorum karsima alip konusayim ben bosanmak istiyorum  diyeyim dayanamiorum artik
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Canim  Belki bi sorunu var esinin sana diye bilmediyi?Olur ya hani sen uzulmuyesin deye demiyorlar yada belki baska biri var hayatinda yani telfonu varmi?hic suphelendiyin Durumlar oldumu?
tarafından
yeniden gösterildi
Hamile kadına iyi akıl veriyorsunuz he:)diyelim ki araştırdı ve bişey buldu ne olacak.8 aylık hamile kadın erken doğum yapacak ya da psikolojisi yerle bir olacak...post sahibi arkadas öyle şeyler yapma.yuzmus yuzmus kuyruğuna gelmişsin yakında doğum yapcan .bütün bunları düşünürken aklına birde aldatılmak vs getirme...senin anlattigin şeyler sadece sorumluluk bilincinin gelişmediği ile alakalı eşinin .o para vermeme olayını bende çok yaşadım.adam hayatında kimsenin eline para vermemiş ki biraz da cimrilik de var tabi .hala ara ara sknti çeksem de eskisi gibi değil .çok sinir bozucu bu durum seni çok iyi anlıyorum.ben öğrenciyken bile cebim parasız kalmadim.ama evlendim cebimde 1 tl para olmadan çok durdum ...çalışmayı dahi çok düşündum.cunku berbat bişey .el adamina el açmak kötüymüş gercekten derlerdi de inanmazdim.oku dedi ailem el adamından istemek zor gelir dediler .dinlemedim parlak bı gelecegi olan biriydim ayrıca ama aptaligimdan üniversiteye gitmedim...herkesi babam gibi sanmisim ben .babam cebinde son 50 TL olsa düşünmeden çıkarır onu bana verir yok demeye utanır diyemez hem de Fuzuli harcamalarimda bile..ama eşim ev için isterim yok yok yok ne para harciyorsun he der.evlendigimden beri aldığım kıyafet bı iki anca sayılıdır yani .tamam durumu yok çok borcu da var biliyorum ama .bı erkek bu kadar kolay yok diyememeli karısına .ne bileyim böyle böyle soğuyor insan işte .
(1,254 puan) tarafından
Yook estafurullah ben o manada yazmamisimki yani oluyor ya hani hayatinda baska biri oldugundada paralar o kadina harcaniyor yeni demek istediyim suki belki baskasi var ya bi sikintisi var parasini ona harciyor sana soyleyemiyor ben boyle soylemek istedim ha bide vermezsede vermesin Rabbim cocugu vermiwsede Ruzusunuda yetirir benim kizim oldugumda hic bisiyi yoktu hastahaneden cikaracaktim kundak ariyordum o bile yoktu simdi ikinciye hamileyim kizim elbiseleriyle gorumcemin cocuklarinin felan cikartacam giydirecem yani esas canim bahti guzel olsun saglikli cocuk olsun Sen cocuga ragmen savas sabret iyi olacak insAllah Rabbim buyuktur eger yazdiklarim seni etkilediyse ozur dilerim(
0 oy
(588 puan) tarafından
Kuzum bu ne ki ınsallah hatalarının farkına varır eşin  bosver sen takma kafana bebeğini düşün 
0 oy
tarafından
Kızlar eşiniz değişmedi size gerçek yüzünü gösterdi...ortada şiddet aldatma vs yoksa biraz daha sabredin...belki zamanla sorumluluk bilinci gelişir biraz daha farkına varır yaptıklarının yanlış olduğunun.her evlilikte aşağı yukarı bu tarz şeyler yaşanıyor.
0 oy
tarafından
Durup dururken böyle mi oldu her şey illa ki öncesinde yaşadıklarınz vardır 
0 oy
(74 puan) tarafından
Benim eşimde aynı malesef canı ne zaman istiyo yanıma geliyo bende 3 aylık hamileyim boşanma davası bile açtım ama komsular kaynanam girdi araya yine sans verdim küfür ediyo herseye kızıyo maasını annesine veriyo sığıntı gibi yasıyom bnde bıktım napayım caresizim ailemden ayrıyım kimseden fayda görmedim tamam aç değilim kaynanam melek gibi insan ama esim evlendikten sonra değişti bende soğudum bakalım artık gittiği yere kadar gidecek Allah yardımcımız olsun dua etmekten baska caremiz yok düzelir inşallah :(
0 oy
(1,949 puan) tarafından
Bunu ona sormanda fayda var 
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Belki hamilelik hallerine alisamamistir bizde ilk hamile kaldığımızda çok kavga ediyorduk çünkü ben çok değişmiştim o zaman ona karşı ilgim bile azalmıştı sonra düzeldi ama çok şükür şimdi çok iyiyiz

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 44 göst.
1 Eylül 2022 Diğer kategorisinde N.n (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 175 göst.
7 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 337 göst.
8 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 323 göst.