0 oy
1,296 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Kizlar belimin tam şu noktasi agriyor cok siddetli yürüyemeyecek kadar degil ama ağrı kendini belli ediyor ve dehset yorgunum. Bunun sebebi ne olabilir? Ayni durumu yasayan varmi?

image

15 Cevaplar

0 oy
(758 puan) tarafından
Bende is yaptigimda yoruldugumdaa oranin agrisindan deliriyorum.  Agridiginda sola uzan guzelce esinede söyle eliyle oraya biraz masaj yapsin dinlen hemen geciyo
tarafından
Deneyecegim canim masajda yaptiricam cok sagol :) ben 9+6yim ama henüz sen kac haftaliksin?
(758 puan) tarafından
Bn 30 haftalgim canim . Senin bu zamanlarda agrir sonra  bi durulur rahatlarsn
-Reklam-
0 oy
(1,949 puan) tarafından
Aynı durum bende de var eşim yel girmiştir diyor 
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Bu bel agrisi benide mahf etdi canim zaten sabahtan ayaktayim ev isleride bitmek bilmiyor belimde cok agriyor sadece uzanip dinleniyorum sende uzan dinlen)
tarafından
Uzaniyorum kalkinca yine ayni cok asiri siddetli degil ama ayakta kaldigim surecte isyerinde hep böyle oluyor
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Benimde aynı bölge kopacak gibi o denli ağrıyor ki bazen ağlamak istiyorum. 26+5 olduk bugün bayadır böyle doğuma kadar da gidecek galiba.
tarafından
Ben 9+6 yim.henuz normalmi acaba calistigim gun oluyor benimde
(3,151 puan) tarafından
Normaldir benimde baslarda olmuştu yeniyken sonra geçti 12 lerde tekrar başladı ayakta kalınca yorulunca çok oluyordu hala da var şuan bazen yorulmadan bile ağrı yapıyor. Ben eşime etimi cektiriyorum ötüyor kütür kütür rahatlıyor ozaman.
tarafından
Hmm bende hep ayakta calisiyorum doğrudur o zaman canim
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Benimde ayni yerin hafif sağ sı 
0 oy
(6,807 puan) tarafından
Benimde biraz daha aşağısı kuyruk sokumunun tam bitisi agriyor valla canım cikiyo sanki çok ayakta durunca bide uzun süre oturunca o şekilde oluyor birdaha yerimden kullanıcak hale geliyorum birde ayaklarım agriyor topuklarım falan
tarafından
Aynilari bendede var canim ama haftam 9+6  bende ayakta cok durunca oluyor dusuk tehlikesimi acaba diye korktum
(6,807 puan) tarafından
Canım bunu doktora şişmanda fayda var ben 26+4 günlüğüm gittikçe agirlasiyorum ondan sanirim
0 oy
tarafından
Gebelikten kaynaklı büyüyen rahmin bel kaslarına baskı gapmasindan ötürü belde ağrı oluşması normal ama bu ağrının sırf üstü uzanınca geçmesi gerekir eğer dinlenincede geçmeyen giderek şiddetlenen ve kasıklarda da adet ağrısına dönüşen sancılar tehlikelidir uzan ayaklarını yükseğe kaldır bolca dinlen eğer kalktığında ağrı halen devam ediyorsa doktorunla görüş ama ağrı geçmiş kendini rahatlamış hissediyorsan endişelenme canım 
tarafından
Teşekkür ederim harikasin ♡ ekran alintisi ali0 bunların hepsini tuketmeye ozen gosterecegim ama avakaro hic yemedim:)
tarafından
Rica ederim canım:) avokado tatsız bir meyve salatasını yapıp yiyebilirsin ben genelde sarımsak tuz çok azıcık bi zeytin yağ ve dere otu kıyıp içine karıştırarak kahvaltıda yemeyi severim teyzemde içine ceviz ici koyar balla tatlı hale getirir ama ben tuzlu halini daha çok seviyorum
tarafından
Bende balli yapayim o halde :) bu arada canim cok tatli çekiyor gözümü acar acmaz tatli diye kuduruyorum asermeyle ve cinsiyetle alakasi varmi sence bunun?
tarafından
Asermeyle alakası var ama cinsiyetle alakası olmaya bilir cankm genelde ye tatlıyı doğur atliyi ye ekşiyi doğur ayşe yi derler :) ama ben ikinci kez kız annesi oluyorum iki gebeligimde de cilginalr gibi tatlı yedim karnım iki kızım da da top gibi sivriydi ve guzellestim şekerini takip ediyor musun uzun sürelik açlık yaşayıp da tatlı aşeriyorsan şeker düşmesi de yaşıyor olabilrisin
tarafından
Hic takip etmedim ama hamile oldugumu bilmeden once bilr her sabah canim tatli cekerdi bikere test yaptirdik hepsi normal cikti.su oranim biraz fazla o da cok su ictigim icinmis :)
0 oy
(4,756 puan) tarafından
Bende de aynı şikayetler var kuzum uyuyamıyorum resmen uzanamıyorım 
0 oy
(2,028 puan) tarafından
Aynı durumu yaşıyoruz canm 29+6 haftalık hamileyim  dün doktor kontrolüm vardı ve bu şikayetimi söyledim ve normal olduğunu söyledi yapacak birşey yokmuş dinlenicez 
tarafından
Benim haftam 9+6 canim 3 ay olmadi ya henuz teresdutte kaldim o yuzden :/
(2,028 puan) tarafından
Cnm haftan küçük  muş bana göre haftana göre normal mi degil mi bilmiyorum en güzeli doktoruna sor cnm
tarafından
Tamam canim sağol
0 oy
(310 puan) tarafından
30.haftamda basladi. İlk kalçadan sonra gosterdigin bolgede kaldi. Hâlâ gecmedi maalesef. Naparsan yap gecmiyor. Rahmin aort damarlara baski yaptigi icin olurmus canim internetten baktim. Evimi zor supururum inanir misin bu agridan dolayi hatta yurumem bile penguenler gibi. Yattigim zaman bisi yok ama yatarken saga sola donemem oturdugum zaman cok zor kalkarim zannedersin ki ameliyatliyim
tarafından
Benim haftam 9+6 o yuzden tereddutte kaldim canim bende ayakta calisinca oluyor :/
(310 puan) tarafından
Hee sen cok erkensin daha ama.  Doktoruna sor canim bence
tarafından
Tm canim tesekkurler
0 oy
tarafından
Ben de ayakta biraz kalsam çok ağrı çekerdim. Yatarken de sırt üstü yatamazdım. Yattığım an çok fena ağrı kaplardı tüm sırtımı. Doktora gittim ve tarlov kisti cıktı. Doğum yaptım, hala da çekiyorum. 
0 oy
(197 puan) tarafından

Bende dun aglicaktim artik aksamlari cok agriyor  allah hepimize yardim etsn :(

0 oy
(213 puan) tarafından
Sola yat yaterken bacak arana yastik koy beline esin masaj yapsin rahatlarsin 
0 oy
tarafından
ayy beennn . benimde orasi bazen cok agrir is falan yaptigimdaa 
0 oy
(62 puan) tarafından
o bel agrisi beni maffetti ya oturdugumm yerden yardim da alsamm kalkamadim agladigimm cok oldu topallayarak yuruorumm artikk
tarafından
Benim haftam 9+6 henuz karnim falan buyumedi hala ama ayakta is yapinca boyle oluyor canim :/
(62 puan) tarafından
ben 32+5 gunlugumm ama benimde cok agrimm oluo doktorunla konus sana ilac onerecektir ben magnezyumm iciorumm cokta faydasini gordumm

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 25 göst.
16 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatma2 (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 112 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Damlakaramuk (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 116 göst.
0 oy
3 cevap 52 göst.
5 Mart 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,334 puan) tarafından soruldu

377,143 soru

11,286,881 cevap

34,694 kullanıcı

...