0 oy
763 göst.
Aile kategorisinde (1,114 puan) tarafından

Bı kaç hafta önce burda seçenek sormuştum ve içinden seçtim sonradan 4 kapaklı olmasına karar verdim ilerde çocuk odası olunca odalarına koyarım diye sizce nasıl duruyo yatak odam büyük boydan boya dolap olmuş oldu :) daha içine perde gelicek böyle kalmicak kızlar. Bu arada babam sağolsun kendi mobilyacı 600 lira malzeme masrafiyla yaptı bana diğer önceki dolabı yapınca malzeme parasını almamıştı o daha küçük bide suntadan diye ama bu biraz daha maliyetli olduğu için 600 lira yeter dedi <3

image

13 Cevaplar

+1 oy
(1,925 puan) tarafından
Çok güzel ama biraz daha para verip normal cam herine yüz gösteren ayna koydursanız hem içi görünmezdi.
-Reklam-
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Çok güzel güle gule kullan 
(1,114 puan) tarafından
Sağol cnm inşallah bebislerim için
0 oy
(185 puan) tarafından
Çok şıkmıs cnm güle güle kullan 
(1,114 puan) tarafından
Sağol cnm daha güzelleri sizin olsun inşallah
0 oy
(3,859 puan) tarafından

Çok güzel canım hayırlı olsun <3

(1,114 puan) tarafından
Sağol cnm teşekkür ederim daha güzelleri senin olsun inşallah
0 oy
tarafından
Cok guzelmis canim gule gule kullan insallah.. fiyati nekadar acaba ?
(1,114 puan) tarafından
Valla cnm şimdi düzeltme yaptım bu konuda babam kendi yaptı mobilyaci olduğu için 600 lira verdim ben.  Siensici arkadaşı var boyacı arkadaşı var oylelikle uyguna geldi normalde 1000in üstünde fiyatı bildiğim kadarıyla
tarafından
Tesekkur ederim.canim :)
0 oy
tarafından
Çok güzel Rabbim ağız tadıyla kullanmayı gülerek eskitmeyi nasip etsin hayırlı olsun 
(1,114 puan) tarafından
Amin cnm inşallah şimdilik benim yatak odamda ilerde Allah nasip ederse odaları olursa oraya geçiririm :)
0 oy
tarafından
Çok güzel dolap iyi günlerde kullanın inşallah 
(1,114 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
tarafından
Çok ghüzel olmuş güle güle kullanın ⚘
(1,114 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(3,274 puan) tarafından

Harika olmuş bayıldım bu tarz mobilyalari çok seviyorum:)

(1,114 puan) tarafından
Bnde çok seviyorum kendime nasip olmadı düğünde o zmnlar çok pahalıydı bunlar çocuklarıma nasipmis :)
0 oy
tarafından
Ya bayıldım bende çok isteidm  böyle olmasını 

Güle güle kullan 
(1,114 puan) tarafından
Bnde kendim evlenirken kendime çok istedim ama o zmnlar maddi durum el vermedi daha uygun bişey aldık ama bebislerime nasip oldu :)
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Çok güzel olmuş gule gule kullanın
(1,114 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Çok güzel olmuş canım güle güle kullan bir şey soracağım ben bu dolapları çok seviyorum ve erkek çocuklar için bu dolap olur mu sizce
(1,114 puan) tarafından
Valla cnm benim bı oğlum var bide kızım olucak mecbur olsa da olmasa da kullancak :) ama şuan bizmkiler aralarında bir yaş olck oğlum daha bir yaşında anlamaz yani ilerde genç olduğu zman yaşına uygun mobilya alınır tabiki
(10,411 puan) tarafından
Ya benim 3 oğlum var dolap alıcam bunlardan alsam mı diye sordum olmaz heralde
(1,114 puan) tarafından
3 oğlun varsa yaşları büyüktür sanırım bu tarz olmaz o zmn cnm mesela benim iknci de erkek olsaydı bu takımın antrasit grisini yaptirirdım istersen intrnetten bı araştır country antrasit gri olarak hem ağır duruyor hem güzel duruyor
0 oy
tarafından

Çok güzel rabbim sağlıcakla kullanmayı nasip etsin inşallah 

BENİM MELEK KIZIMIN DOLABINDAN AMA BİZ KURDURT MADIK DAHADA KURDURTMAM 

(1,114 puan) tarafından
Ya kuzum kusura bakma acın çok yeni seni üzmek değil amacım ya şimdi sen yazınca çok kötü oldum :( Allah sabırlar versin inşallah meleğin cennetin kapısında seni bekliyo rabbim daha çok sevmiş demek ki  cnm

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 287 göst.
7 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 132 göst.
22 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,419 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 183 göst.
13 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Prensesp (7,419 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 69 göst.
22 Ekim 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde aleyaley (392 puan) tarafından soruldu

380,152 soru

11,380,438 cevap

34,870 kullanıcı

...