0 oy
1,331 göst.
Diğer kategorisinde (81 puan) tarafından
Kızlar 14gün oldu gecikmem var.

Gecikmenin oldugu hafta eczaneden test aldım negatif çıktı.

Dün saglık ocagında kan testi verdim bugun sonuc negatif.

Hala adet olmadım ve adet olurken olan belirtilerimde yok.

Sizde de böyle durum yaşayıp daha geç gebeliğini ögrenen var mı acaba? 

Geç döllenme olabilir diye çıktı internetteki araştırmamda ama bilmiyorum.

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Olsaydı kanda çıkardı canım 
(81 puan) tarafından
Çok heveslenmiştim ya
tarafından
Allah gönlüne göre versin kuzum
-Reklam-
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Kuzum geç döllenme o kadar uzun olmaz. Belki başka bi sebep vardır hamilelik dışında. 
(81 puan) tarafından
Ya ben de geç döllenmeyi duyunca çok heveslenmiştim. Okudugum bir yazıda kadın 21.gün kan testi yapıp öğrenmiş. 21.güne kadar üç kere test yapmış üçü de negatifmiş
0 oy
(583 puan) tarafından
Tatlim şöyle anlatayım sana ben renkli film cektircektim radyasyon alicaktim diye doktor gebelik durumun varsa riske atmayalım dedi ama günüm daha gelmemişti benim ortalama bir hafta vardı adetime ve ben kan verdim sonuç negatif çıktı daha sonra renkli film çektirdim adet günümde renkli film cektirdim bu arada adetim gecikince bende aldığım radyasyona yordum aklımın ucundan gebelik qecmedi zaten kandada negatif çıkmıştı diye umutsamadim ve sonuç meğer hamileymisim ve gebelik kanda 10 qun sonra belli oluyormus bana o zaman doktorlar öyle dedi. Hastaneyi şikayet ettim çünkü kanda negatif dendi ve ben radyasyon aldm bebeğimi riske attılar diye perinatoloji konseyine girdim o dönemde ve bana uzmanlar gebelik kanda 10 günde anca belli olur denildi... Şuanda 26 haftalık hamileyim hakkında hayırlısı olsun
(81 puan) tarafından
Rabbim saglıkla huzurla bebegini kucagına almayı nasip etsin inşallah:)
Benim 14gün geçti bilemiyorum bir yorum okudum 21.güne kadar bir kadın üç kere test yapmış negatif 21.gün yaptıgı test poztif çıkmış bunu okurken umut geldi bana da bende bilemiyorum
(583 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim Allah isteyen herkese nasip etsin insAllah.. yani ben bizzat yaşadığım şeyi anlattım sen hamilemisin degilmisin bilemem ama benim kanda gebeliğim negatif çıktığında meğer 4 haftalık hamileymisim...
0 oy
(3,446 puan) tarafından

Walla kac tane test yaptım çıkmadı meğer bebek bı aylikmis en son doktora gittim kese gördü ve kan testi yaptı öyle anladık yani demem o ki hiç bişey e güvenme:)

(81 puan) tarafından
Umudum arttı :)
0 oy
(80 puan) tarafından
10 gün SONRA kanda bile çıkmadı 
0 oy
(8,318 puan) tarafından
Nasip olur inşallah bu ara herkeste bi gecıkme var
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Benim bu oğlumda 4 günlük gecikmede kan testi negatif

6 ve 9 gün gecikmelerde idrar testi negatifti

15 günde kan tahlilimde beta 116 idi Geç döllenme için bile çok düşük değer bu sağlıksız bir gebelik olabilir takip edelim dedi doktor ama ilk 20 hafta içerisinde 3 hafta geriden gelerek zamanla Bunun iki haftasını kapattı şimdi adete göre 28 ultrasona göre 27 haftalık
0 oy
(13,887 puan) tarafından
adetleirn düzensiz mi oldaydı çıkardı 
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Bende testte çıkmadı kanda çıktı kadın doğuma görün Bi. Normalde düzenli midir adetin benim baya geçti testte felan çıkmadı hamileyim sandım gittim Dr kistim varmıs o geciktiriyomuş. Kullandığın bir ilaç, stres vs var ise o da etkiler 
0 oy
(1,399 puan) tarafından
Ablam kan da verdi gebelik yok dedi doktor ama 5 haftalık hamileymiş o zaman şuan 7 aylık oldu işte 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 149 göst.
0 oy
5 cevap 280 göst.
0 oy
1 cevap 186 göst.
15 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Emayni (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 86 göst.
7 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Livmirmin1993 (215 puan) tarafından soruldu

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...