0 oy
315 göst.
Aile kategorisinde (758 puan) tarafından
Oyuncak uzatırken bile ellerimizi yakalayıp ayağa kalkıyor yürümek için ama emekleme çabası yok. Korkuyorum ki öyjşe tutup yürütürken beline koluna bir yerine zarar verir mi? Ve sürekli böyle yürümek istiyor bir yerden sonra belim ağrıyor eşimle sırayla böyle yürütüyoruz ama bir yere kadar ☺️ çözüm önerisi alabilirim 

6 Cevaplar

+1 oy
(12,777 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Çözüm önerisi böyle hoppala gibi oluyo yürütmeye yardımcı yada örümcek ilk adım arabası bunlar olabilir ilk adım arabası çok güzel 

Emeklemen yürüyecek demekki 
(758 puan) tarafından
Örümceğe koyuyorum canım ama istemiyor ki hemen ağlamaya başlıyor illa hallerinden tutçaz boş anımızı kolluyo ki elimizi tutçak kalkçak bazen çok yoruluyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım kaç aylik benim oğlumu da öyle ayakta duryum istyo emekleme pozisyonu aliyo ayaklarini atyo kolunu atmiyo hemen düşüyo yuz üstü  ama hep ayakta duryum diyo 7.5 aylik benmki
tarafından
Benim Görümcemin oğlu 8 aylıkken yürümüş Maşallah
Emeklemek istemiyorsa zorlama koltuktan tuttur. Veya sen yardım et ( zor olcaktır her zaman ama yapacak birşey yok yok hevesliymiş bebişin)
Ha bide o bir yeri acısa filan oturur direk zaten.
tarafından
İnşallah canım valla nasi mutlu olurum öyle bisey yaparsa
(758 puan) tarafından
Benimki 7 aylık canım
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Bazıları emeklemeden yürüyor benimkinin 10 ay bitcek ileri asla emeklemez bikaç haftadır geri geri gidiyo ve oturarak sağ sol yapa yapa ilerliyor. Oturmasından asla ödün vermiyor :D geri geri gidip yol bitmişse çırpınıyor olduğu yerde :D

(2,380 puan) tarafından
Hahaha ayni benim gibi tembel bebekmiş. Bende emeklememisim oturarak gitmisim öyle:)
(12,513 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️☺️
(758 puan) tarafından
Benimki de geri gidiyor canım ve sağa sola çok rahat dönüyor saat gibi. Ama ileri gitmek yokk
(12,513 puan) tarafından
Aynısı benimki de :D
0 oy
(13,887 puan) tarafından

benim ki 7. ayına giridi hiç emekleme pozisyonuna geçmedi daha :Dyürüteç var koyuyorum ondada sıkılıyo hemen

(758 puan) tarafından
Ahahah aynı biz ☺️
0 oy
(2,035 puan) tarafından

Kuzu yeğenlerde bunları kullandık biz. Ve tabi ki örümcek :)image

image

(758 puan) tarafından
Yürüme arkadaşı almak istedim ama onu anlamaz bırakır diye korktum örümcek aldık
0 oy
(10,472 puan) tarafından
Kuzum emeklemeden yürür belki benim kardeşim öyle yürüdü 
(758 puan) tarafından
Kaç aylık yürüdü canım
(10,472 puan) tarafından
9 aylıktı canım

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 108 göst.
12 Ekim 2023 Diğer kategorisinde ...... (664 puan) tarafından soruldu
0 oy