0 oy
802 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşim hiç umursamiyo beni ilgi alaka hiç bişey yok cnim cicim hiç bişey insan hiç mi ozlemez hiç mi opmez kojlamaz ben 20 yaşındayım heveslerim var eşim 28 yaşında saki hayat onun için bitmiş gibi davraniyo hiç ilgi alak yok nisanliyken hiç böyle değildi opmelerre doyamazdi bı saat yazmayınca meraktan ölürdü anlamıyorum bu gün sofry oturduk akraba çay doldur dedi akraba mi dedim sonra açtım ağzımı hiç güzel cümle kurma zaten iteleyip kakalamyla yap hiç güzel söz iki cümle kurma dedim zorlama o zaman zorla yaptırma dedi anlamiyorum sevmiyo gibi soğuk soğuk davraniyo çok üzülüyorum 

16 Cevaplar

+1 oy
(235 puan) tarafından
Evet insan istiyo ama erkeklerde sanirim bu biyerden sonra bitiyo 
tarafından
:( bı yer ne kadar bı yer 6 ay mi anlamiyorum 6 ayda ne bitmiş olabilir
-Reklam-
+1 oy
(22,070 puan) tarafından
Sen yanaş dürtükle sıcaklığa çek yanina falan kiz ayar ver işte 
tarafından
Konuşuyorum anlamiyo bağırıyor anlamak istemiyo kapatoveriyo konuyu
(22,070 puan) tarafından
Biraz sert konuş ciddi ciddi al karşına gerekirse kavga et bu ne ya böyle de
tarafından
Oho ne kavgalar ettik bı gör ama umursamiyo bagiriyo
(22,070 puan) tarafından
Kiyamam ya dahada küçüksün ne diyimki kuzum değişmez ozaman bu adam
tarafından
Ama önce böyle değildi hiç değildi üzerime titrerdi nerdeyse bı buçuk senedir boyle
+1 oy
tarafından
Sende soguk davran yuz verme bak nasil yanasicak kendisi hep kendimiz sevgimizi fazlasiyla gosteriyoruz o yuzden tepemize cikiyorlar 
tarafından
Konuşuyorum bagiriyo
tarafından
ALLAH yardimcin olsun canim aklinada bi sey sokmak da istememde telefonunu kurcala belki bi sey yapiyordur sendn gizlin
tarafından
Telefonunu banyoya girdikten girdige alırım canım da çok uyanık eşim arkaaidna hiç biaey birakcgini sanmiyorum
tarafından
Birakir canim sen her gun kontrol et her yerini kurcala telefonun eyer bi sey varsa cikar yada kendi tipi oyle sogukanli davraniyor
tarafından
Hadi kendi tipi bkyke diyelim neden nisanliyken güzel davtaniyodu
0 oy
(13,887 puan) tarafından
var bişeyler sanki eşinde telefonuna rahatlıkla girebiliyor musun
tarafından
Telefonunu sık almam bakarım o duşa felan girince amma velakin eşim o kadar uyanikki yapacak olsun kesinlikle iz bırakmaz
0 oy
(77 puan) tarafından
Sende üstüne düşme. Umursama ağlama kendini önemli hissettirme. Elini ayağını çek. O yaklaşırsa uzaklaş. Yapacak bişey yok. Kaçan kovalanır :) 
tarafından
Bilmiyorum o zaman daha da sanki fırsatını bulmuş gibi uzaklasiyo
(77 puan) tarafından
Bilmiyorum canım Allah yardımcın olsun. Al karşına konuş. Amacını sor
tarafından
Konuşuyorum bagiriyo
0 oy
tarafından
Şakasına mi dedi akraba diye hani sakalasirken. Bana da bazen eşim yeğenim napiyon diyor da ondan sordum :) sen güzel hitap et sürekli bikac gün test et canım belki o da duzelir
tarafından
Ya hsyir akraba lafına alinmiyorum sadece o kadar güzel cümleler dururken akraba diyo güzel cümleler ağzından çıkmaz akraba ne ya
tarafından
Hiç mi kullanmıyor
0 oy
(178 puan) tarafından
İste biz kadınlar erkeklerden birsey beklediğimiz zaman üzülüyoruz. O yüzden ondan birsey beklemeycksin ve sana nasıl davranıyor sa sende ona öyle davranacaksın ki anlasın. Verdiği değer kadar değer vereceksin

Uunutma. Fazla değer başını yere eğer!!
tarafından
Haklısın çok dogru
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun eşin halâ yuva kurduğunu anlamamış gibi
tarafından
Aynen iyle bende aynısını diyorum
0 oy
tarafından
Bence sana ılgısızlıgınden zıyade evladına keske duşse demesını takmalısın. Dogmadan ölmesını ısteyen adamı kendıne koca evladına baba yapmaya emın misin? 
tarafından
O zaman çok takıldım şimdi kızım bir yasinda şu an takilmam pek bişey fark etmiyo bence o zaman boşanmayı bile düşünmüştüm bebeğine bunu diyen neler yapmaz diye ama
tarafından
Suan nasıl evladına karsı? Anlsttıklarından ıkı sey cıkardım ya baskası ıle gorusuyor yada aılesı dolduruyor..
tarafından
Ailesi çok güzel dolduryo eğer birsiyke konusyosa da Allah yukarda karşıma çıkarsın kızımı da alıp gideyim bu evden
tarafından
Aılesının yorungesınden cıkamamıs erkek evlılık bırlıgını saglayamaz hıc bir zaman. Allah yardmcın olsun kuzum. Insallah eşine de hidayet nasıp etsin.
tarafından
Amiin inşallah
0 oy
(6 puan) tarafından
6 ayda değişmez. 6 yıl mi bu. Başka bisey var bu işte kadınlar sezer. Vardır az çok sezgin.  Yaşında pek küçükmüş be kardeşim.  Deli dolu gezecegin yıllar tam. Bide bebek geliyor.  Daha çok ilgiye ihtiyacın olacak. Bunu böyle düşünerek hamilelik geçmez . Bence benim düşüncem burnunu sürt doğuma kadar çekip git ailenin yanına. Erkek milleti gidince anlar. Ilk yalvarmasindada dönme biraz kararlı olduğunu hissettir.  Şimdiden bunları sana yasatamaz.  
tarafından
Bebek gelmiyo bebeğim var 1 yaşında hemde neler geçirdim hamileyken neler kabus etti o kadın ama şimdi de arama mesafe koydum
0 oy
(34 puan) tarafından
Aldatıyor mu 

Acaba şüphen varmı bu yonde
tarafından
Yok varsa da bı omce çıksın kızımı alıp gideyim
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Aklıma kötü şey getirme canim başkasıyla konuşsa çok akıllı a olsa öyle de böyle e kokusu çıkar bütün erkekler ilgisiz yapıları gereği öyle benim eşin de öyle sevgiliyken felan nasıl eşimdi seninki gibi ben yanaşıyorum sakalasiyorum sohbet açmaya çalışıyorum o sana akraba dediyse sen de ona bisey bul tam dostum getiriyim felan die birak yanında rahat olsun :)
tarafından
Olsun bak bende ona askerlik arkadaşım dedim umursamadı
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Ah bende dun tartistim oyle sinirliyimki bu okuz kocalara kalp degil vidanjor tasiyolar sanki gereksizler Insallah cocuklarim buyuyene kadar bu evlilik kurali baskisi kalkar ortadan ayni seylri yasasinlar istemiyorum sende takma kiz ne hali varsa gorsun o sana akraba diyosa sende ona tamm kardes de bir iki toparlar kendini
tarafından
Onu da denedim yok pek umursamadı bende askerlik arkadaşım dedim öyle deyince ama umursiyo
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Canım çok ilgi alaka gösterirsen kaçarlar kendilerini bı *** saniyolar..  mesafe kurmak eşle bile olsa iyidir.. sende öyle davran bir sasirsin kendine gelir 
0 oy
tarafından
Peşinden koşmayı onu onemsedigink göstermeyi bırak sende ona soğuk çek insanlar düzgünce konsmkran anlamıyor cnki peşinden gidersen kaçar sen kaç o peşinden gelsin ;) ağırdan al 
0 oy
(48,690 puan) tarafından
sakasina takilmistir belki de akraba da olmamis ya

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 774 göst.
0 oy
9 cevap 697 göst.
1 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,041 soru

11,376,413 cevap

34,861 kullanıcı