0 oy
1,008 göst.
Diğer kategorisinde (554 puan) tarafından
Kızlar benim eşim korunmuyor yine çocuk getir diyordu benim oğlum kolikti çok şükür geçti şuan 5 aylık hamile kalmak istemiyordum oyuzden eşimden gizli üç aylık iğne yaptım görümcem kendisi önerdi gizli yap eşin nereden bilecek falan bende yaptım gidip kaynanama söylemiş yaptığımı kaynanam beni aradı neden yaptın falan sanki oğluma Bakmama yardımcı olmuş gibi getir diyor oğlum kolik olduğu halde üstüne eşimi bana karşı kışkırtıyor du işte babasının evine gitmiş muska getirmişler falan beni dovdurmeye çalışan kadın buna rağmen getir diyor bu arada kızı hamile şuan kızıyor kıyamet koparıyor neden hamile kaldın ama bana onca şeye rağmen getir diyor şimdi soracağım su eşime söylermi zaten gorumcem e ayrı kızgınım hemen söylemiş kaynanama kaynanam bunu koz olarak kullanımı 

23 Cevaplar

+1 oy
(77 puan) tarafından
Eşine söyle senden duysun. Çünkü bu olay duyulur. Senin vücudun sen istemedikten sonra eşin bile bişey yapamaz. Eşinle konuş görümcenin söyleriğini bu aklı onun verdiğini söyle. 
(554 puan) tarafından
Bende eşime söylemeyi düşünüyorum ama gorucemin yaptığı çok zoruma gitti bana en ufak şeyi söyleyince asla demem de bunu bildiği halde hem fikir verip hem gidip söylemesi çok zoruma gitti kaynanami tanıyor um en ufak bir şeyde söyler
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ara gormucene sorsana neden sirimi verdin diye
(554 puan) tarafından
Eşimle konuşayım sonra diyecem yada eşime söyleyip bekleyecem kaynanam söyleyince kızın önerdi derim herkesin ortasında ama çok zoruma gitti ilk defa birşey paylaştım
0 oy
tarafından
Ne getir diyo gi cocuk mu getr diyo nerden getrcekmissn
(554 puan) tarafından
Hamile kal neden iğne yaptin diyo melek kaynana :)
0 oy
(121 puan) tarafından
Bence onlardan once sen esine guzel bir dille soyle kimseye laf verme  baskasindan duyacagina sendens duysun
(554 puan) tarafından
Aynen haklısın cnm
0 oy
(1,793 puan) tarafından
Kesinlikle kimseye güvenme sen eşini al karşına konuş oğlumuz bu aya gelene kadar ben çektim tüm zorluğunu de yeni yeni kendine geliyor de ve ben senden gizli boule birşey yaptım.de senden duysun kendi ailesinden duyarsa daha büyük sorun yaratabilir sana Allah yardımcın olsun 
(554 puan) tarafından
Sağol cnm guvenmekle hata yaptım bende aynı zamanda gorimceyim ama gelinlerimiz kardeş gibiyiz annemi bile cekistirdigimiz olur fark yok ama herkeste aynı değil onu anladım
(1,793 puan) tarafından
Kesinlikle herkesi kendin gibi görme sırrını kendinden başkasına söyleme gün gelir ellerinden bir koz olur o zaman tanımazlar seni ...
(554 puan) tarafından
Öyle zaten olaylar o yönden gidiyor esimle konusucam benden duysun
(1,793 puan) tarafından
Aynen öyle yap canım o zaman belki kızar ama başkasından duyunca helede annesi daha fazla doldurur o zaman daha büyük sorun olur sen söyle kafan rahat olsun ;)
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Gorumce gormeyim ömrümce
(554 puan) tarafından
Öyleymiş valla
0 oy
(13,887 puan) tarafından

zamanı var de daha gencim doğururum sonra de sen de başta eşine diycektin niye gizli iş yapıyorsun şimdi söylr senden duysun

(554 puan) tarafından
Söyledim 5 ay yalvardım resmen aynı evdeyiz ailen yardımcı olmuyor zaten kendimi hazır hisedeyim getiririm dedim yok dedi kaç defa tartıştım hatta olmadı gorumcem le konuştum boylekene böyle dedim o önerdi bide kendisi gidip söylemiş
(13,887 puan) tarafından
niye bu kadar çok istiyor eşin annesinin baskısı altında mı kalıyor
0 oy
(311 puan) tarafından

Hani bir söz vardır .  DERLER KI ;  KALEME BÎLE SIRRINI VERME GIDER KAGIDA YAZAR ... DIYE BOSA DEMEMISLER CANIM ... 

(554 puan) tarafından
Öyle cnm gerçekten oyle
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kusura bakma da canım böyle bir mahremi birine söylemen çok saçma ne alaka yani görümcene niye söyledin şimdi başa gelen çekilir valla 
(554 puan) tarafından
Ya o önce dedi kimseye söyleme hamile olabilirim diye bende ordan konu açıldı anlattım ben kimseye birşey demedim o gidip demiş
(25,224 puan) tarafından
O sana dedi diye sende söylemek zorunda değildin bence iğne oldugunu
(554 puan) tarafından
Oldun mu dedi bende evet dedim o kadar ama o süre içinde gidip kaynanama demedi ben olduktan sonra dedi benim zoruma giden o ama umrumda değil artık eşime anlattım sorun yok
0 oy
tarafından
Eşinin acelesi neymiş 5 aylıkken hamile kalmanı neden istiyo o doğursun o zaman önce hata eşinde. Sonra görümcen niye kaynanana söylemiş ona sor hesabını ayrıca kaynanaya ne senin doğuracağın çocuktan o mu doğuruyor o mu hamile kalıyo o mu bakıyo çocuğa 
tarafından
Demek ki sır verilecek insan değilmiş öğrenmiş oldun her şerde bi hayır vardır. Eşine de söyle nasılsa diyecek olan olmuş bi daha yaptırma der sen de yaparsın ama söylemezsin
(554 puan) tarafından
Aynen en doğrusu o zaten soylemezsem kaynanam öyle bir ortamda soylerki rezellik
tarafından
Evet kesinlikle boşver senden duysun eşin
(554 puan) tarafından
Aynen cnm sağol yorumun için ❤️
tarafından
Rica ederim canım ❤️
0 oy
tarafından
Canim sen hemen esine söyle kaynanandan duymasin zaten kotude bi şey yapmadin haklida yapmişsin sonrada gorumcende hesap sor ne diye kaynananda senin isine karisiyor o ne ki
(554 puan) tarafından
Bende onu anlamıyorum benim hatam ilk başlarda büyük diye hep susmam ama bitti o günler çünkü biraz taniyorsam en ufak bir şeyde söyler
tarafından
Oyle canim hic kimseye sir vermemeye çalış heleki esin tarafa hic
(554 puan) tarafından
Aynen onu anladım zaten cnm
0 oy
(4,994 puan) tarafından
En güzeli ne görümcenden duysun ne de kaynanandan senden duysun düzgünce söyle hazır değilim bebeğimiz küçük korktum onun için yaptım de önce bu büyüsün de Allah verir ise ikincisi de ileri de olur de kuzum
(554 puan) tarafından
Aynen cnm haklısın zaten şuan işte geldiği gibi konusacam çünkü biliyorum ki durmaz kaynanam
0 oy
(101 puan) tarafından
Görümceye nasıl guvenebildin canım annesi sonuçta görümceye dert anlatma yani genelleme olmasın ama ben hiç güvenmem esinede sen söyle ben senden habersiz böyle birşey yaptım özür dilerim hatta kararsız olduğum için kız kardeşine danıştım oda gizlice yap dedi de görsün sadece senin değil bacısınında arkasından iş çevirdiğini Allah yardımcın olsun ❤️
(554 puan) tarafından
Cnm bende gorumyim aynı zamanda ama bir gelinimiz 11 yıllık biri 3 yıllık hiç ama hiç olmadı hatta birsey i yanlış anladıkları an yada annemle bir sorun olduğu an ayrı olmalarına rağmen arar derlesirlwe ben annemle sadece neden karisiyirsun derim başka da birşey demem kendim gibi gördüm ilk defa oldu oda kendisi dedi ama esime diyecem kız kardeşin önerdi diye haklısın gorsun ama esime de desem direk kız kardeşini arar neden önerdi n der kıyamet kopar diyebilirim ortada kaldım
(101 puan) tarafından
Yani kardeşini masum görmesin yeri gelince soyle önerdi diye
(554 puan) tarafından
Aynen kaynanam söyleyince kızın önerdi diyeyim başka türlü eşim çok asabi eve bile adım atmasına izin vermez
0 oy
tarafından

3 aylık iğne sonuçta , sende yalan de alakası yok de bebeğim biraz büyüsün tabiki çocuk getirecem de...

(554 puan) tarafından
Ya neden korunmadığı n halde olmuyor diyordu hep bende emziriyorum o yüzden diyordum ama görümcem yememis içmemiş hemen söylemiş
tarafından
Egerki duyarsa şöyle senin kardeşin bana önermiş ağzın yok mu sende işini bil az ...
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Bence görümcenin ağzı ile bir daha asla eşinden habersiz bir şey yapma Ayrıca çocuk meselesi ikinizin arasında olmalı bunu görümceye anlatmak bile sakıncalı eşinle aranda Olan biteni onun ailesinden birine anlatma  resmen seni oyuna getirmiş zaten koz olarak kullanmak için yapmış bunu buradan bakınca çok net anlaşılıyor nedense birçok evliliğin ortak sorunudur eşlerin aileleri oğulları ile gelinlerinin arası çok iyi olsun istemez Bu yüzden mantıksız bile gelse Koz Koz dur reklamın iyisi kötüsü olmaz kafasıyla kendilerine mantıksız geliyor olsa bile sana karşı kullanırlar bir an önce eşine kendi söylemen gerekiyor onlardan duyarsa 2'de yanına katarlar
(554 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum çünkü üç Senem olacak kaynanam hiç laf etmedim o konuşur ben eşime söylerdim annem böyle diyor ben birşey demiyorum ama bu hep öyle olacak değil eşim uyarirdi hep haksız kaynanam çıkardı bu yüzden öyle birşey yaptılar asıl ***** olan benim görümcem kendisi önerdiği için söylemez dedim ama söylemiş ama eşim işten geldiği gibi anlatacam en iyisi cnm
(2,891 puan) tarafından
Bilerek kendi akıl vermiş İşte oyuna getirmiş seni
(554 puan) tarafından
Aynen cnm herkes kalbinin ekmeğini yer buyursun eline geçen ne olacaksa
0 oy
tarafından
Şu Kaynanalar gelinlerini de kızları gibi görse hiçbir sorun kalmayacak aslinda. Boşver iyi yapmışsın canım eşine de direk pata kute soyle yüzüne . Benim kızım o kadar sorunlu olmamasına rağmen en az 5 yıl ikinci çocuğu düşünmüyorum diyorum. Cidden ne kadar zor bir çocuğa hakkıyla bakmak. Ve senin oğlun kolikmiş okurken bile aman Yarabbi dedim düşün. Allah yardımcın olsun ve böyle insanlara karşı dik dur canım. Ne yaparsan yap yaranamazsin bari ezdirme kendini seni kötü bilsinler boşver 
(554 puan) tarafından
O günleri bir ben bilirim ev kalabalık olmasına rağmen yardım etmiyordu eltim yardıma geldiğinde iş var sen gel diyordu bende eşimle konuşup babamlara gittim annem yardım etsin diye geldim aynı her gün aynı saate ağlardi tuturdu muska bilmem ne eşime dovdurmeye kadar gitti o günler şimdi gözüme geliyor nefret ediyorum ama eşim asla el kaldırmayı bırak bu güne kadar küfür lu cümle. Bile yok bence çekmediği için yaptılar eşime herşeyi anlatan cnm
tarafından
Evet ama yine de ailesine karşı kötü kelime kullanmadan anlat. Erkekler ailesinin hatasını bile zor kabul ediyor bı de hakaret edersen hakliyken haksız duruma düşersin. Usulünce anlat canım içinde kalmasın eşin goremiyorsa bütün bunları sen aç gözünü
(554 puan) tarafından
Yok cnm hiç bir zaman ailesine karşı kötü konuşmadım sadece dediklerini dedim anlattım eşime ama görümcem in fikri olduğunu demedim bakalım eşime diyorlar mi en ufak birşey olunca o zaman anlatırım
0 oy
(235 puan) tarafından
görümce ye sır vermek ne kadar doğru bide eşine söyle onlardan önce  kaynanan bir şey yapamaz zaten bebeğin küçük boş ver dinleme onları
(554 puan) tarafından
Cnm doğru olmadığını anladım zaten ama gerçekten anladım aynen işten gelmesini bekliyorum cnm
0 oy
(140 puan) tarafından
Kaynanalaraa kolay geliyor kendileri üst üste dogurmuslar marifet gibi bizide kendileri gibi yapmak istiyorlar benimde daha karnımda bebeğim en az 2 çocuk istiyorum dedim diye kıyamet koptu ben seni niye aldım en az 4 tane getirceksin dedi sen kimsin de beni aldın senmi bana kocalık yapıyorsun sanki eşimde annesiyle aynı fikirde çocuk çocuk diye kuduruyorlar ama kolay değil o yüzden eşine sen kendin soyle durumu izah et bir daha da gorumcene falan guvenme.
(554 puan) tarafından
Aynen benim kaynanamda öyle yapacam cnm
(140 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun vallahi ama kimsenin lafıyla çocuk falan yapma eğer hazır hissediyorsan rabbim nasip etsin ama hissetmiyorsan eşin dahil anlayış göstericek öyle yada böyle.
(554 puan) tarafından
Sağol cnm ben düzen kurmadan asla zaten eşim askere gidecek ben hamile öyle bir kaynana asla düşünmüyorum şuan
(140 puan) tarafından
Aynen kuzum hakkında hayırlısı olsun insallah
(554 puan) tarafından
Sağol cnm benim ❤️
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Sende hata ara gorumceni yüzleş böyle bişey paylaşılır mi sende kadınsın dillendirilmesi doğru mu diye... Zaten senin ozelin istemiyosan kendin akıl etseydin görümce de olsa niye paylaşılır ki anlamıyorum
(554 puan) tarafından
Kız kendim gibi gördüm o da diyordu ben demiyorum konuyu açtı bende böyle dedim o fikir verdi bende söylemez dedim bir hafta oldu bugün kaynanam aradi hemen cvp verdim zaten ama zoruma giden hem fikir veriyor ben yapana kadar demiyor ben yaptım sonra anasına diyor esim geldi anlatım ama kardeşinin fikir verdigini demedim eğer kaynanam koz olarak kullansa kızının akıl verdiğini derim
(4,961 puan) tarafından
Bence sıcağı sıcağına gorumceniz ile konuşun olay sogursa keşke dersiniz...aramızda kalsa olmazmiydi bak bide anan aradı ona laf anlatıyorum umarım kardeşine yetistirmez diyin sorumluluk atın.. oda anasını arar tembihler bence
(554 puan) tarafından
Numarasını direk sildim hiç bir şekilde konuşmam artık ki esime anlattım durumu şuanda sadece onları izleyecem bakalım diyorlar mi deseler birşey değişmez eşim biliyor onların yüzü çıkar ortaya o zaman kaynanam kendi kızını ele verir zaten
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Eşinizden gizli niye yapıyorsunuz eşiniz yapsa böyle birseyi öyle bir durumu olabilse aklınıza binbir türlü şey getirirsiniz kıyamet kopar haksızsınız bence 
(554 puan) tarafından
Cnm sen gel 15 kişilik evde yasa ****** bilmem ne evin işi ağır oğlum daha beş aylık kolikti kolikligi geçene kadar tek baktım hala tek bakıyorum o dönemde birde kaynanamın bir sürü senaryo uydurması işimi bana karşı doldurması eşim hiç bir şekilde korunmama izin vermeme ki fikri görümcem önerdi söylemem dedi ama söyledi buyur sen olsaydın ne yapardin cnm
(8,081 puan) tarafından
Eşin neden korunmamani istiyor kolay mi bu devirde çocuk bakmak birde 15 kişilik evde
(554 puan) tarafından
İşte bende düzen kurmadan evimi yapmadan getirmek istemiyorum şuan üç ev bir yerde ama eşim getir diyor bakmak sanki kolay o yüzden yaptım cnm ama eşime anlattım konuştuk sorun olmadı kaynanam bakalım diyor mu onu bekliyecem cnm

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 272 göst.
1 Eylül 2021 Aile kategorisinde Sinem.Arel (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 472 göst.
22 Nisan 2024 Diğer kategorisinde 2516 (426 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 72 göst.
0 oy
11 cevap 665 göst.
28 Ocak 2024 Diğer kategorisinde My life (289 puan) tarafından soruldu