0 oy
503 göst.
Aile kategorisinde (597 puan) tarafından
Kizlar bilen biliyor, esim illa turkiyeye gitmek istio doktor bana ucak yolculugunu tafsiye etmedi. Ufacik seylerden vesvese oluyor. Sarimtrak akinti geldi. Doktoru aradim almanca konustum. Esim noldu sorun ne dedi, dedim akibti geldi sari sumuk gibi aman aman tm anlatma dedi, igrenc pislik dedi sustum... Herseyim adamin gozune batio. En basiti evden cikmadan yerleri supurum dedim, gekince isim kalmaisn diye, dun dip kose temizlik yaptim, bugun twk yerleri sulurudm. Tam corap giycem ayagimin alti pism. Neyse temizliodum uff bune ya dedim. Basladi saymaya. 

Geri zekali pislik, bari karsimda yapma, pissin sen, terlik corap giysen nolur, ayagin ciplak gezion sonra bide offluyon pufluyon mal dedi. Dayanamadimyeter ya ne tersliyip duruyon dedim. Gozume bation kadin diye bagirdi. Cnm cok yandi, hamileyim ama hamileligimi zehir edio. Bekji onceki postlarsa felan okumussunuzdur ikinci evliligim kacarak evlendim ve ayrilma luxsum yok. Tek istedigim bastaki gibi olsun. Bi cok olaylar olmadan onceki gibi, oLe bagrina bassin beni... Cok cnm yanio evse kendimi zor tuttum ama kapiyi kapadigim an haykirdim binada. Kesin duymustur evde. Suan doktordayim burda bile agliom... Nokur dua edin... Dogumamis mucizemin hatrina yuvama huzur verisn rabbim. Esime bilet almayi dusunuyom, gitsin kafasini dinlesin. Geri gelmez diyede korkuyom ama burda durdukca bana sario.... 

6 Cevaplar

0 oy
(13,887 puan) tarafından

hiç bebeğide mi düşünmüyor ya:ermm:

(597 puan) tarafından
Malesef
-Reklam-
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Ne demek esime bilet almayı düşünüyorum kafayı dinlesin

Kafanmi guzel senin bacim sana hayati zehir eden bir denegsizi ne diye düşünüyorsun. 

Ayrilma lüksün neden yok sana kilitlemislermi o adami .

Cok sey diyecemde neyse

Rabbim yardımcın olsun huzur versin evine

(597 puan) tarafından
Hayir kilitlenmedim bacim ama ikinci evlilik miklet evin icinde noluyo bilmez. Aha suc kizda derler, laf ederler... Ben yuvam huzur bulsun istiom ayriligi cozum olarak gormuyomki. Ama tabi Allah bilir digrusunu
0 oy
(544 puan) tarafından
Cehennemin dibine gelsin böyle koca mı olur ağzına geleni sayıyor dengesiz
(597 puan) tarafından
Ikinci evlilik sususuyum dion ama cidden bazeb gercekden gelen gideni aratiomus. Esim kotu biri degik ama bizi dusman olarak goruyo sirf aikem istemede olay cikardi ve bengizki sakli ivimi ektime felan dokmustum. Ondan once belki postlarsa gormussundur. Kendinden 10ya buyuk biriyle resmen dost hayati yasiodu obu arayip kaism artik benle evli haberin oksun dedim ve o gunden sonra beni dusman bildi naparsam vesveseyle suoheyle bakti. Hep kisitladi vs
(544 puan) tarafından
Dua et kuzum Allah yardımcın olsun
0 oy
tarafından

Böyle huzursuz evlilikler ne kadar çoğaldı yaa

Bu adamlara neler oluyor anlayan bana da anlatsın :ermm: çoğunun hanımına  tahammülü yok 

(597 puan) tarafından
Rahatlik batio baska bise degil... Kacarak evlilik yapti, dugun dernek, taki, masraf yok. Almanyada evi kadon basina ben kurdum gayette guzek ev yaptim. Ben is buldum 1ay cakiatim hamike kaldim. Simdi cakisma yasagi koydu patron, ayligimi oturdugum yerden aliom. Banka karti cikarttim adam evlilige alissin sorumluluk alsin dedim. Onada kart verdim. Devlet yardim etti yeni is bukdum diye araba parasi verdi araba aldik. Agzimi acip ben yaptim herseyi demedim. Hep susstum simdi boyle rahatlik batar.
tarafından
Hazıra konmuş yemeye alışmış o yüzden...
Erkeğe bu kadar verince kalkıyor po. Posu. Elini beğenmeyip hakarete başvuruyor. Yiyorsa eşşek gibi çalışsın yorulsun. Çalıştırıp yoracaksın para getirmeye alışacak ki sana sataşamasın
(34 puan) tarafından
Hiç demeyin bitane normal yok şeref yoksunlari yatakta tahammulleri var ama istediğini alana kadar düşmezler pesimizden off off hepsi birer eşek bence tek diyeceğim sessiz kalma sen sustukça oda üstüne gelir
tarafından
Burda Eşleri okudukça kendi eşim için çok şükrediyorum
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Canim benim insaalah eskisinden daha iyi olursunuz bebeginin hatrina Allah gönlüne gore versin ama seni sevmiyosa yaninds durmasi sadece sonu erteler degistirmez
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Canım kendini bosamma lüksüm yok diye ona yansitirsan vazgeçilmez sanar.. dünyaya onla gelmedin sende onu ezikle onun anladığı dilden

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 405 göst.
25 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 250 göst.
19 Mart 2022 Diğer kategorisinde mathildaa (770 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 481 göst.
27 Eylül 2021 Aile kategorisinde GizemAl (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 751 göst.