0 oy
420 göst.
Diğer kategorisinde (20 puan) tarafından
Özel likle beş. Yaş kızlar hele. Bakın ya. Nasılsın ız

3 Cevaplar

0 oy
(44,604 puan) tarafından
Benim de 2 tame engelli kardesim var:(
(44,604 puan) tarafından
Kardesim simdi burda eylulde okula donce biraz onun sayesinde  nefes aliyo az once konustum binanin onunde komsularla oturuyomus biz daha cok mutlu oluyoruz o bole cikinca evden
(20 puan) tarafından
Tabiki canım sizin de aklınız hep annen dedir ki
(44,604 puan) tarafından
Aynen olee valla
(1,717 puan) tarafından
Rabbim annenin bu yasadıklarına cennetiyle mükafatlandırsın insallah. Allah kolaylık versin eli öpülesi anne
(44,604 puan) tarafından
Amin canim cok allah razi olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allh sifa versin kuzm ne enngeli var 
(20 puan) tarafından
Erken doğum... Serablel palsi mikrosefali gelişim geriligi kronik akciğer rahatsız liği var. Sağol Amin canım
0 oy
tarafından
Benjm canim minik melegim spina bifida ve hidrosefali dogdu ve carpik ayak sendromu var ama cok sukur yanimda ya 
tarafından
Amin canim cok sagol istanbulda yapacaz doktoru cok iyi bi doktor kutalmis albayrak ismi arastirma hastanesinde yapacaz
(20 puan) tarafından
Hiç duymadım ama inşallah güzel sonuçlar alırsın ız canım. Aslında ünüverste de olması daha iyi zaten sanrıım.
tarafından
Insallah canim korkuyorum ama mecbur bana kalsa yaptirmam o ameliyati zorunlu olmadikca ama ayaklarinin duzelmesi icin sartmis tek temenim sagsalim o kapidan cikmasi Rabbim kimseye evlat acisi gostermesin
(20 puan) tarafından
Korkma canım RABBİM İN İZNİYLE HAYIRLI SI ile çıkar inşallah 5sefer anestezi aldı 4ünde ameliyat oldu korkma kuzum.. girer ken RABBİM sana emanet de daha rahaatlıyo insan
tarafından
Cok sagol canim insallah

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 684 göst.
0 oy
21 cevap 1,132 göst.
1 Temmuz 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 608 göst.
27 Ağustos 2018 Aile kategorisinde Buseğğ ❣️ (330 puan) tarafından soruldu
0 oy