0 oy
396 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Simdi kaynana sevmeyenler zehir saçan çiçek bomba yüklü bir ayakkabı kutusu hazırla felan diolarmis:D

İşin aslı ben Kaynanami severim kizlar köyde yaşıyor kendi halinde biri şalvar giyer kumasini fekan kendi alır diker bluzlari da kendine kolay kolay bisey yakistrmaz teninden dolayi yazmayida  kendi yapar corapda yaz kış giymez :)ev esyasina da önem vermez var herşeyim olan seyi almaya gerek yok kızım der ben istiyorum ki bi şekilde gönlünü göreyim böyle birini ne alabilirim :)

Ha sorunca da siz iyi olun ben bişey istemiyorum der

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Köyde kullana bileceği işini kolaylaştıracak birşey sls bilirsin kuzum 
-Reklam-
0 oy
(1,571 puan) tarafından
O zaman onjn sevebileceği kumaş al kendisi istedini diktirsin
0 oy
tarafından

Kaktüs diyomuşum :angel:mutfak esyası al eksiği varsa tencere bardak falan 

tarafından
Bunlar köyde ya kuzum bahçeden çıkan çürük çarık meyveleri kurutyolar tabakci bardakçı işte züccaciye mi deniyo ona neyse o kurttuklari meyvenin karsilinda onlardan alıyorlar yani onda çok eksiği yok
0 oy
tarafından

Yada ona güzel kumaş alabilirsin...

tarafından
Evet kuzum ama ona begndrp almam gerek kolay kolay begnmiyo
0 oy
(42 puan) tarafından
Benim ki gibi olsaydi Domestos al derdim cunku Baska biseyden anlamiyor :)
tarafından
Hahahh benm annemde öyle temzlik malzemesi mutfak esyasi al seni yılın kzi seçer bizim gelinlerin işi kolay:D temizlik hastasi annem
0 oy
tarafından
Tencere tabak al ne bilim kışlık yada yazlık kaban pardesü hiç biri olmadı çiçek böcek al  >:D
tarafından
:))kadın köyde çiçeğin böceğin içinde :D
tarafından
Hahaha banane banane çiçek al saksılı: )))
tarafından
Seni mi kiracam alum kız:D
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Evinde mutfağında eksiği gediği var mı.. yada kumaş alın ... Yada bluz değişim kartida alın begenmes olmassa degisirsin.. terlik al ortepedik.. yada evini köşe bucak temizle daha minnete geçer
tarafından
Mutfak esyasini kuruttuklari kalan meyveleri züccaciye ci geliyo onun karşısında parasız eksiğini alıyor kuzum bluz alsam degsm kartı koyden biyere cikamiyo kaynbabam çıkarmaz köyden inek fln uğraşıyo terlik aldım taa nisanliyken düşün hala gardrobunda kutusunda duruyo evini de evet temzliyorum bu gitmende halilarini yikiycam inşallah sen dokunma sakin dedim ama sevndrmek istedim anneleri l gününde bişey alamadım ayrı sehirdeyz ondan kuzum
(4,961 puan) tarafından
Ne güzel masrafsız kadın.. gönlü tok kadın.. ozaman en güzeli köye giserken erzak kahvaltılık falan alın bence buda olur.. köyde iş yap et insan en çok yemek ihtiyacı duyar dolabını doldur o bile çok mutlu çay şeker falan
tarafından
Aynen kuzum yapiyoz şükür eşim alır telefonu yok düşün eşim memur olunca ilk ona telefon aldı görüntülü konusrruz diye niye masraf ettin al karinin telefonu eski o kullansn felan yapti çok severim benmde gönlümü görür annemin babamnda onlar aynı şehirde biz ayri sehirdeyz kendi annem hasta felçli yuruyo ana evden çıkmaz hiç desteksiz yüruyemez annemi cagrr pikniğe gotrr sklyo evde kadın diye  Allah bin kere razı olsun ben elimden geleni yapıyorum fikir almak için bı sorum dedim belki bı fikir edinirim diye :) sağolasn sende
(4,961 puan) tarafından
Ne güzel maşallah rabbim herkese nasip etsin böyle
0 oy
tarafından
Aman ne alcan ya pehh :))) alma bisey 
tarafından
Deme kız öyle yazık çok masum benmki oğlu bana kusse oda oğluna küser vurur hatta valla eşime :)
tarafından
O zaman şanslısın söyleme bence nazar değmesin canım :)))
tarafından
Ayyyy aynı benim annem gibiymis annemi özledim
0 oy
(909 puan) tarafından
Ben blender seti aldım anneler gününde anneme de safa merveden güzel bir elbise ikisi de yaklaşık olarak aynı fiyatı :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 156 göst.
25 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Prensannesizey (522 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 862 göst.
5 Şubat 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 132 göst.
6 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Panikanne (411 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 127 göst.
13 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hilalkz (267 puan) tarafından soruldu

381,601 soru

11,423,877 cevap

34,981 kullanıcı

...