0 oy
341 göst.
Aile kategorisinde (79 puan) tarafından
Merhaba sezeryan ameliyati oldum pazar gunu ama sanki karnimdan hic bebek cikmamis gibi dolasiyorum hala, kalan bu gobek birde asagi dogru sarkti ameliyet yerimi acitiyor isin garibi icinde birseyler hareket ediyor normal mi neyapmam lazim sarilinca gecer mi normal birsey mi ? Karnin icin falan katilasiyor sert oluyor kanamamda az ? Adet kanamasi gibi geliyor hatta daha azi artmasi icin ne yapabilirim ?

9 Cevaplar

0 oy
(1,337 puan) tarafından
Kanaman için bişi diyemem ama 25 gün oldu bende sezeryan doğum yaptm göbeğim sarkıktı,içinde daha bebek var gibiydi ve sanki bişi hareket ediyo gibiydi ama gobeğim kendiliğinden inmeye başladı neredeyse eski halime geldim hiçbişi yapmadan ve doğum yaptıktan 10 gün sonra korse takmaya başladm göbeğim toparlansn die 
(34 puan) tarafından
Peki acıtmadı mı korse takarken
(79 puan) tarafından
Baya bilfiginasagida yani bdnimki nacak aramda tasiyorum ameliyat yerine baski yapiyor koekmayada basladim acaba hani bisey falan mi unuttular icerde diye duzgun kalkamiyorum daha uc gun oldu ama sanki o gobek sarkintisi olmasa dikislerim acimayacak gibi, korsem yok neyle sarabilirim, birde cok acitiyor dokaninca o karna sizinde oylemi o sekilde nasil sardiniz .s.s
(1,337 puan) tarafından
Benimde çok acıyordu yatamıyordum kalkamıyordum ve vajinamda da ağrı vardı ben doktora gittim vajinamda ağrı var dayanamıyorum die doğum yaptktan 5 gün sonraydı sanırım ve ultrasonla iç dikişlerimede baktı o sıra doktor herşey yolunda bu acılar ağrılar normal dedi yani eğer için rahat etmiyorsa ve acın çoksa doktora git çok acıyo de bi baksınlar dikişlerine korseye gelirsek 10 gün olunca taktım ve acımadı eğer acısaydı takmicaktm ben ucuzluk korse aldm zaten korse zayıflatmıyo pahalı almaya gerek yok sadece göbeğin toparlamasına yardımcı oluyor eşarp gibi bişeyle sarsan olur heralde ama yine bi googleden araştr sen
(79 puan) tarafından
Ya demekki herkez ayni seyi yasiyor biraz icim rahatladi umarim gecer ya cok teskkur ederim bilginiz icin
-Reklam-
0 oy
(1,713 puan) tarafından
Canım daha yeni dogum yapmıs sın. Benimde dogum yapalı tam bir ay bugun. İlk zamanlar göbek öyle oluyor sanki karnın içini oymuslar gibi. 10 günden sonra göbek baslıyor yavas yavas toparlanmaya. Benim karnım epey indi. 15 günden sonra korse takmaya basladım
(79 puan) tarafından
Ya ins benimkide iner bebegimi duzgun emziremiyorum kalkamiyorum oturamiyorum o sarkik yer olmasa daha rahat hareket edecek gibiyim, nasil sardiniz birde ?
(1,713 puan) tarafından
Eczaneden dogum yaptım nasıl bir korse kullanabilirim dedim ona göre verdiler. Korseyi sıkıca en son uctaki cırt cırta getiriyorum baya Bi sıkıyor. Toparladım diyebilirim
0 oy
tarafından
Canım ben sezeryan olalı 58 gün oldu bende sen gibiydim dikişlerimi görmek için karnımı yukarı çekiyordum gören ikinciyi içinde unutmuşlar diyordu ama iniyor merak etme o sertlikte çok normal oda geçti kanamaya gelince bende öyle sadece ilk gün çok oldu ondan sonra baya baya az oldu 
(79 puan) tarafından
Ya oylemi ozmana cok normal yasadiklarim nebiliyim herkez bir garip karnin boyle olmaz diyirlar korkmaya baslamistim icimde bisey mi unuttular diye, hicbisey yapmadan gecer diyorsunuz yani
tarafından
Aynen canım ben doğurmamışim gibiydim psikolojim bozulmuştu ilk hafta sen boşuna kafana takma eninde sonunda inecek
0 oy
tarafından

3 ay oldu sezeryan olalı sarkan göbek puding gibi lıngır lıngır sallanıyor ama ilk başlara göre topladı gibi :ermm:

0 oy
(25,224 puan) tarafından
İçeride ki hareket organların yerine yerleşmesinden oluyormuş 
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Korse takman gerekiyordu. Ben de pazar günü sezaryen oldum hemen korse taktım eve gelir gelmez. Hiç çıkarmıyorum ve karnım biraz düzeldi bile
0 oy
(3,617 puan) tarafından
5 ay olcak halen sarkik :(
0 oy
(10,318 puan) tarafından
Kız daha rahmin toplanacak organların inecek 2ayda anca toplanır yaran da 1 yılda anca içten toplar
0 oy
(50 puan) tarafından
Bende 2gün önce sezeryan oldum aynı şeyler bende de var soracaktım teşekkürler post için.  
(79 puan) tarafından
Rica ederim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 107 göst.
6 Eylül 2023 Aile kategorisinde Cekirdek ailem (3,853 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 135 göst.
0 oy
5 cevap 204 göst.
20 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sweet rainbow (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 181 göst.
4 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Keremalimm (146 puan) tarafından soruldu

379,116 soru

11,348,290 cevap

34,813 kullanıcı

...