0 oy
320 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Normal de oğluma aldık japon vs sonra bu cinsi duymuş bundan alalım dedi fiyat araştırdı çifti 750 TL ymis bende alırsan sana ***** derler dedim şansına müşterisi bedavaya vermiş inansam mı bilemedim ama neyse:D aslında para ile almaya ya da satmaya karşıyım hayvanları bende başkalar mutfak tezgahımda iki adet akvaryum var diğerlerini yollamak istemiyorum alışmışım ama yollamazsam ev balık cenneti olacak:D bu yeni gelenler amanın çok yavaş haraket ediyor onlara baktıkça benimde hareket edesim gelmiyor:D

image

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ahahahhah yürüyen cenaze gibi derler renkleri bi harika mevlam neler yaradiyor şükürler olsun 
tarafından
Dahası da var sadece tek eşli 300 balık içinden çiftini bulabiliyormus ve başka balıkla asla birlesmiyormus yavruları üstünde yaşıyormuş ve öyle besliyormus
tarafından
ALLAH ALLAH maşallah insanlar gibi desene yanlız bu aldatmayanlardan
tarafından
Eşim namuslu balık bunlar diyor :D
-Reklam-
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Ayy bizimde vardı bundan annemin evinde o geldi aklıma ☺
tarafından
Kız çok haraketsizler beni de yavaşlattilar :D
(8,081 puan) tarafından
Sakinleştiriyolar işte ☺
tarafından
Evdeki işleri kim yapacak :D
(8,081 puan) tarafından
Balıklar hahahahhhh uyuşuk kardeşler:D
0 oy
tarafından
Namuslu balik desigine cok güldüm :) keske bazi erkekler ve kadinlarda baliklar gibi olsalar :D
tarafından
Keşke canım :D eşim videolarını falan izletti eve gelmeden hazırladı başta beni ama çok yavaşlar saatlerce bir köşede öyle duruyorlar :D
0 oy
tarafından
4 sene önce de biz baktık kızım bebekken izlerdi onları ama fazlaydı tabii..5-6 akvaryum vardı evde sonra büyük aldık hepsini içine koyduk yemi suyu kontrol gerekiyor ışıklandırma bile yaptık bir sre sonra koku sorunu oldu ama biz tatile memlekete gidince bakacak kimse bulamadık sattık 
tarafından
29 günde bir doğuruyormuş yani ne ederim.bilmiyorum diğer akvaryumdaki balıkları seviyordum bunları aldı eni de yavaşlattilar çok yavaşlar kız cama dokunuyorum bakıyorlar öyle diğerleri hemen kaçıyor :D
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Bizim evde kocaman akvaryum var inan günde 1 saat tv ya izlerler ya izlemezler bile balıklar ile oyun oynuyorlar.1 bucuk yaşındaki olan oğlum dans ediyor onlarla balıklar yem yedikçe surekli.yemek yemek istiyor:))))) 
tarafından
Bir tane var canım zaten onda japon melek çöpçü vs var 9 tane toplam onlarla iyiydim şimdi bu iki uyuşuk geldi onlara baktıkça bende uyuşuk oldum :D oğlum korkuyor nedense beni issirir bunlar diyor :D hatta ilk gün pişir yiyelim dedi :D kuş istiyordum ben ama oğlumun ağır astımı var
(5,938 puan) tarafından
Ahahhahahha ya kuzum benim  yemek istemiş
Oy ali-şir zamanla
Astim var ise tehlikeli kuş olmaz evet canım.

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 217 göst.
24 Mart 2023 Diğer kategorisinde Ayse0105 (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 106 göst.
24 Mart 2023 Diğer kategorisinde Ayse0105 (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 278 göst.
17 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1bebe1anne (273 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 467 göst.
25 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Mel_ek (77 puan) tarafından soruldu

381,228 soru

11,412,809 cevap

34,956 kullanıcı

...