0 oy
590 göst.
Aile kategorisinde (207 puan) tarafından

image

11 Cevaplar

0 oy
tarafından

Evet yok.kiz biliyoruz zaten bunu:D

-Reklam-
0 oy
(5,168 puan) tarafından
Tabiki farkı yok anne dışındaki herkes farkli sanıyor
0 oy
(909 puan) tarafından
Kabul etmiyorum ben biberonla bebek yatarken süt veriyordum oh mis rahat emziren annelere o yüzden saygı duyuyorum sen kaldır yarım saat sabit dur çok zor  çok 
(207 puan) tarafından
Kiz ben emzirsemde yatarak emziremiyom uyurm dye
(909 puan) tarafından
Emzirmek daha zor benimki emmedi yedi buçuk ay sutumu sagarak verdim tabi zor yanları var sagip vermenin ama çocuk uyuyarak içiyordu oh mis
(207 puan) tarafından
Bende sagma işini beceremem
0 oy
tarafından
Muhakkak öyle, ama emzirmenin tadı çok başka. Meme reddi olmasa keşke..... 
0 oy
tarafından
Ama bazilari emzirmek istemedigi icin emzirmiyor yani kimin oldugunu demeyim  dedikodu olmasin cok cok bir yakinim benimle ayni bebeginin ayi  sirf rahatlik olsun diye mama veriyor bana diyorki ayy bu sicakdaaa benn hayatdaaa emziremem ya mama verdim kurtuldum. Bende dedimki emzirmek okadar guzelki anne oldugunu hissediyorsun ben nehir kucagima (meme'me) gelene kadar özluyorum kendi lüksünden vermiyor yavrum benim onun ben sut annesi oldum beni birkere emdi nasil emiyor okadar uzuldum ki ha bebek red eder mama vermek zorunda olursun amenna
(7,441 puan) tarafından
Emzirmek kadar rahatlık başka birşey yok bende keşke çocuğum memeyi sevse bir gün aç dursun açım diye ağlamıyor
(12,524 puan) tarafından
Bi de bazıları göğsüm sarkmasın diye emzirmiyo. Asla mamayı öcü olarak görmüyorum gerekli şartlarda elbette verilmeli ama anne sütü varsa neden mahrum bırakılsın bebek.. Buna üzülüyorum
tarafından
Sütun yoksa tabikide vericeksin zTen baska secenek yoook. Ama bilmiyorum bence bu annelik degil mesela ben bana alissin diye piş piş diyorum benim sesime alissin bebegim. O mesela teelfondan aciyor piş piş sesini bebek bu kimdir bilmez bilmiyorum haksizmiyim ??? Iki uc guzel cumle soylemekle bebege sevmis olmuyorsun
0 oy
tarafından
Bende emziremiyorum maalesef:(
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Valla nasil haklisinnn mama verene zehir veriyomus gibi davraniliyor emziremeyene anne degilmis gibi cok üzücü benimde ikizlerim olcak Allahim nasip kismet ederse simdiden hazirladim kendimi sutum gelmeyebilir yetmeyebilir mama alcam biberon alcam ama kötü anne gibi yaziyorlar ozellikle burda
0 oy
(12,524 puan) tarafından
Tabiki de öyle. Anne sütü Rabbimin bir mucizesi. Gerekli şartlarda elbette mama da verilir devam sütü de verilir. Her şey gidişatı ile güzel. Yeter ki bebeklerimizin sağlıklı ömürleri olsun 
0 oy
(1,338 puan) tarafından
Ya ikiside zahmetli emzirirken göğsün acıyor yara oluyo filan ama mama verince sürekli mama hazırlama derdi çocuk bi yandan ağlıyo filan ve mama veren emzirenden daha az sevmiyo çocuğunu ayni sevgi ama bana kalırsa yine fark var oda sağlık açısından yani bence asla anne sütü kadar sağlıklı ve vitaminli değil mama bencee

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 279 göst.
22 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Emine 123 (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 409 göst.
12 Eylül 2022 Aile kategorisinde Linasu (416 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 820 göst.
14 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
14 cevap 251 göst.
15 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dilaray1404 (309 puan) tarafından soruldu

396,400 soru

11,857,506 cevap

35,954 kullanıcı

...