0 oy
880 göst.
Diğer kategorisinde (625 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar bugün postahaneye gittim babam el yapımı ürünler gondermisti onları almasam bozulurdu eşimde asker nöbetçi gelemedi izin alırsam gelicem deddi ben gittim 2 saat bekledim ayakkta ayaklarım ağrıyor dayanamadım ben hamileyim dayanimiyorum deddim sonra eşimde geldi oda deddi sen önceliklisin memur benim hamile olduğumu duyunca beni öne aldı  oradan bir kadın hakkımı helal etmiyorum deddi bana abla hamileyim ayaklarım ağrıyor oda deddi benimde 1 yaşında bebeğim var deddi seninkisi karnında Allah a havale ediyorum seni deddi abla ayaklarım ağrıyor 2 saaattir bekledim dayanamadım  sonra baktım konuşuyor hakkını helal etme deddim insanlar ne kadar anlayışsız ben onun hakkına girmek istemedim hatalımı davrandım ama çok karnım ağrıyor halaehala 6.5 aylık hamileyim  uzandım oda bir anne beni anlaması lazım onun bana böyle demesi beni çok üzdü yoldada göz yaşlarımı sildim hakkı bana gecermi

21 Cevaplar

0 oy
(207 puan) tarafından
Bende dun gttm 3 aylk oglumla guneşin alnında bekledim 3 saat kadar kimsede sıra vermedi
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 441 göst.
12 Aralık 2021 Aile kategorisinde OgretmenAnnee (1,685 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 595 göst.
0 oy
8 cevap 263 göst.
17 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Kizlarimmmm21 (1,313 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 585 göst.
16 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,594 soru

11,363,389 cevap

34,839 kullanıcı

...