0 oy
1,717 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bı ay önce eşiyle küsmüş annesiyle kalan bı kız arkdsm catkapi bize geldi ailemle tartstm sizde kalicam dedi mecbur kabul ettim eşim gelsn dedi ertesi gün yine gunduz geldi seher dedim bn evliyim sen evlisin dürüst değil bizde kalman annenin yanında kal diye anladı sandım bugün yine akşam üzeri geldi bı iki saat oturdu gitti aradan iki saat geçti bı numara bni aradı aradım açmadı msj attı biri bnden sizi aradı diye oymuş meğer beş dakka sonra kapı çaldı açtım ya annemle tarstm bugün sizde kalicam dedi gece vakti iki mahalle öteden gelmiş kovsam olmaz geldi baktı balkonda eşim yatiyo uyumak uzeeeydk bna klimayı aç içerde yaticam dedi sinir oldum ya ergen ergen hareketleri 

29 Cevaplar

0 oy
(1,037 puan) tarafından
Valla canim kapıyı açma baktin o eşim istemio de kavga ediyoruz senin yüzünden de kopar bağını bence.. Valla benim.arkadaslarim var kalmaya değil biraz hobbidikler onlara bile mesafemi koydum gelmek isterler bize bahane üretirim hep çok açık giyinen arksdalarimla bile görüşmem yani ben 
-Reklam-
0 oy
(1,714 puan) tarafından
Benim ablam 20 senelik evli ablamın evinde bile bir kere kalmadım ben. Tutacam arkadasımın evinde kalacam. Cay kapı nasıl geliyor öyle. En azından seninle haberlessin öyle gelsin belki esinle uygunsuz dun evde. Tövbe yarabbi ne insanlar var ya. İnsan kardesinde cat kapı gidemiyor 
tarafından
Dengsz ztn edep olsaydı gcn sefer uyardgmda gelmezdi sbh kovmaktan beter ettim çarptı kapıyı gitti atletle yatms odada dengesz
0 oy
tarafından
Valla benim eşim olsa tutar kolundan dışarı atardı. Böyle arsızlara hiç tahammül edemez senin esin yine bisey dememiş
tarafından
Bnmkinin yufka yurekliliginden yüz buluyo Ztn
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Kov kiz oylesinden arkadas dost bi b.k olmaz seninde basini yakar esini yoldqn ciakrir ne biliyim elalem dedikodu yapar sal ipini belliki sokaklari seviyor uzak dur belalisi olur kapiniza dayanir binbirturlu sey ugrasma bulasma kov gitsin
tarafından
Kovmaktan BTR ettim sabah kalktm atletle bı doksan yatiyo vurdum tekmeyi kerhanemi burası kalk ****** git dedm
(1,250 puan) tarafından
Ohhh iyi yaptin bidaha alma evine canm
0 oy
(77 puan) tarafından
Saçından tut, evden at.. Tövbe yarabbim. Tabi böyle bişey yapma. Ama eşine dikkat et canım. Belli olmaz. Kendi hayatında mutsuz görüp kıskanıp yerinde olmak isteyebilir. Bir daha kapıyı açma. Görüşmek istemediğini söyle. Eşim senden rahatsız oluyor de. 
tarafından
Vala cnm sacndan dyl tekmeyle uyandrdm ****** ettm
0 oy
tarafından
Gerekırse kov evden. Yuzsuz yılısık nıyet farklı onun ayartacak yer arıyodur gece vaktı onla bunla tartısıp ev terkedıp uyarmana ragmen evıne gelıyosa saglam papuc degıldır. Ha kocanın ıcınde varsa yapar yoksa ne yapsa boştur ama ne gerek var ***** yerıne konmaya. Adam evınde rahat etmek ıster. Bırdaha gelırsen almycam haberın olsun de toptan kes gorusmeyi
tarafından
Çektim ipini sbh azck gurur varsa gelmez sbh söylediklerimden sonra
tarafından
Gelse de alma canım onda gurur olsa onceden gelmezdi. Geldıgı nde kapısan bak acma yada musaıt degılız eşim kızıyo kusura bakma bız senı evıne bırakalım de
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Kızmak ta çok haklısın, bir olur iki olur herzaman çat kapı kız arkadaşının evine gidilmez ki, ben çok şüpheciyimdir altında bin bir türlü şey ararım, tekrardan konuş tekrarlarsa arana mesafe koy
0 oy
(69 puan) tarafından
Bunun gibiler ne yapar söyleyeyim, o şimdi çoktaan senin eşini çözmüştür, yufka yürekliyse senden habersiz bile bulur eşini, kendini acındırır. Eşinin niyeti o olmasa bile bu arsızlar ne yapar eder oraya getirir. Ben de iyi niyet göremedim. Ne kadar kavga etmiş olursa olsun nasıl başkasının evinde kalabilir ki. 
0 oy
(30 puan) tarafından
Canim ne yaptin merak ettim valla insallah gondermissindir kadini
tarafından
Sbh kalktm atletle yatms tekmeyi vurdum noluyo dedi kalk ****** git bine arszlk kerhanemi burası napmsm şeyini acmadgn kaldı dedim kalktı toparlandı bidaha gelirsen rezil ederim dedm
(30 puan) tarafından
İyi yapmissin canim bir daha sıkıntı yasamazsin insallah

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 342 göst.
22 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 498 göst.
0 oy
2 cevap 98 göst.
23 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,421 puan) tarafından soruldu
0 oy