0 oy
1,713 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bı ay önce eşiyle küsmüş annesiyle kalan bı kız arkdsm catkapi bize geldi ailemle tartstm sizde kalicam dedi mecbur kabul ettim eşim gelsn dedi ertesi gün yine gunduz geldi seher dedim bn evliyim sen evlisin dürüst değil bizde kalman annenin yanında kal diye anladı sandım bugün yine akşam üzeri geldi bı iki saat oturdu gitti aradan iki saat geçti bı numara bni aradı aradım açmadı msj attı biri bnden sizi aradı diye oymuş meğer beş dakka sonra kapı çaldı açtım ya annemle tarstm bugün sizde kalicam dedi gece vakti iki mahalle öteden gelmiş kovsam olmaz geldi baktı balkonda eşim yatiyo uyumak uzeeeydk bna klimayı aç içerde yaticam dedi sinir oldum ya ergen ergen hareketleri 

29 Cevaplar

+5 oy
(13,887 puan) tarafından

bi post daha açmıştin sen dimi hatta bu arkadaşın kocasını da aldatıyodu bak arkadaş deyip evine alma çok duvarlara vurursun kafanı benden söylemesi

tarafından
Evt cnm bi ay öncede gelmişti eşim kal diyince bişi demedm sbhina açık açık uyarmstm gelme diye bugün kapıya geldi habersiz eşim annm sandı şort giymişti onu görünce direk odaya atladı sbh bozucam artk farklı dille konusucam niyeti nedir bilmiyorum uyarmakla olmuyorsa bidaha hiç arama dicem
(13,887 puan) tarafından
kocam evdeyken evime gelme de bak annesiye bile geçinemiyo sana faydası değil zararı olur ama senin suçun yok o çok arsız
tarafından
Cnm söyledim geçen ay dedim eşim evdeyken geceleri glme bidaha kalma haftda bı skldn gündüz gel dedi kodu çıkar annm kiziyo filan anladı sndm haklsn dedi bugün yine kapıya dayandi
(13,887 puan) tarafından
sinirimi bozdu yüzsüz yaaa
(1,307 puan) tarafından
Bn eşim varken elin karısını kızını almam evime çok aşırı zor da kalacak ki ancak ole tövbe yarabbim ya haddini bilecek neymiş o Bn kabul etmezdim arkadaş olrsa olsun yar bigün eyvah el geçmez ne geliyosa arkadaş dn gelr adama insanı rezilde eder vezede
-Reklam-
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Kapıyı açma tavrını net bi şekilde koy kimin ne oldugu belli degil gitsin başkasında kalsın evde kocan var yani bidaha eve almak gbi hataya sakın düşme
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Alma.o kadını evine  nerden biliyorsun niyetini ? Bu kadar söylüyorum altını sen doldur artik 
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Tavrını koy sende. Vazgeçilmez ki arkadaşın. O saatte ailesinden cıkandan ne beklenir  Eşiyle de arası limoni... Bence aklını başına al 
tarafından
Kiziltepeliyim eşim merkezden
tarafından
Haklsn cnm sabah olsun ağzımı bozcam artk
(2,589 puan) tarafından
Memnun oldum canım benim ❤️ şuan sizde mi
tarafından
Maalesef cnm bn eşim kızım balkonda yatıyoruz hiç yatakta sermedm koltukta uyu dedim sbh sivri dille konusucam güzel uyarıdan anlamiyo
(2,589 puan) tarafından
Töbe yarabbim
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Ne kadar ayıp arkadasta olsa hiç erkekli eve kalkınmaya gelinir mi oyle 
0 oy
(769 puan) tarafından
Arkadaşlar haklı bence kimseye güvenmeeee canım 
0 oy
(610 puan) tarafından
Niye zırt pırt geliyo sende kabul ediyosun yeri geliyosa kov ailesi de ordaymış tek değil ki değişiksiniz valla kocanda evde insanlara güvenme canım
tarafından
Bn güzellikle uyarıyorum geçen sfrde açık açık dürüst değil gelme sık sık kalma bidha diye haber vermeden kapıya dayandı gelmdn yoldan birinin numarasıyla arams eşim açmamış içeri gldm aradm açmadı Msj attı biri sizi bnden aradi diye beş dka sonra kapı caldi baktm o
0 oy
(909 puan) tarafından
At gitsin yarın koçanı da alsın gör gününü 
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Eşin rahatsız olmuyor mu peki bişey demiyor mu bu duruma benim eski bir arkadaşım faceden bulup eklemisti beni kız nedense hep gece 12 den sonra mesaj yazıyordu bir iki derken eşim kızdı ona evli bir insana bu saatte mesaj yazılır mı dedi senin ki birde çıkıp geliyor bence esin müdahale etmeli bu duruma  
tarafından
Eşim çok yufka yürekli dedi kız basna gelms bu saatte geri gitmesi olmaz basna bişi gelir filan msj konusunda gece onbirden sonra oda kızar bu saatte niye yaziyo arkdlrn diye ama kapıya gelince bişi diyemiyo
(2,039 puan) tarafından
O demiyorsa bile sen söyle arkadaşına eşim hoşlanmıyor bu saatte  bir daha olmasın istemiyor de
0 oy
(416 puan) tarafından
Canım alma içeri isterse kussun darilsin iyi alışkanlık etti evine git gel bu ne ya anasıyla tartışıyor sa  başka yere gitsin evli barklı insansın  kim blir ne diye sana geliyor laftan anlamıyorsa açma kapıyı geri gider
(887 puan) tarafından
Valla esininkide yanlış bende bu saatte bı başına çıkıp geldiyse defolup gider bsycikte olmaz başına bı is gelmesini düşünen bu saatte evden çıkmaz eşinin bu kadar yumuşak karşılaşmasında garip geldi bana senin yerinde olsam şimdi atardım o kızı dışarı bagimida koparirdim .böyle bı iki daha gelsin koçanı ayartir görürsün en gece vakti milletin kapisini çalacak rahatlıkta ki bı kadında. Herşeyi beklerim hemen toplansın çağır taksiyi kapiyaver parasını defolsun gitsin .daha sabanlhi ne bekliyor bu gece bı pislik yapmiycagim nerden biliyorsun bnm eşim yapmaz diye düşünme ha herkes nefis tasiyo bı anlık ölü verir neye uğradığını şaşırdı bacim .sabah çok geç olabilir
(416 puan) tarafından
Valla canm  ayşe hanıma katılıyorum biran önce gönder böyle olmaz açık açık demene  rağmen kız seni tınlamıyor gelmeye devam ediyor ben olsam kovarım yani  sen bizden fikir istedin burdaki herkes aynı dusuncede
tarafından
Kız Allah korusun ya gozume uyku girmez ztn sbha kdr eşim yapmaz ama sbh sivri dille konusucam geçen uyardım bine yuzsuzluk dicem
tarafından
Haklsnz cnm konusucam şimdi annesini aricam geliyosa gelip alsın hakkı yok uykumu kacrmaya catkapi içeri dalmaya
(887 puan) tarafından
Ara gelsin alsın yatırma bugün evinde ben huzursuz oldum burda sabahı ne bekliycen
0 oy
tarafından
Yakinda kocani ayartir ben sana diyim  akmayin evinize dilin yok mu
tarafından
Geçen ay yine böyle catkapi geldi kalcm dedi eşim yazktr gece gece gönderme dedi bugün yine geldi gitti iki saat sonra kapı çaldı yine o mecbur kaldım almaya
0 oy
(2,840 puan) tarafından
ben babama bile guvenmem o konuda alma gonder gitsin seni yumusak yuzlu gormus belli ama

tek olsan neyse esin var basini daslara vurmadan yolla nefisdir bu belli olmaz
tarafından
Eşime güvenim sonsuz onu kadından bile saymıyorum diyo ama yinede rahatsz oluyorum
(2,840 puan) tarafından
sonsuz guvenme canim neyin ne olacagi belli olmaz seytan isine akil sir ermez kadin bastan cikarir kendinden pay bic en ufak hareketine tav olmuyomu esin
yanii en azindan benimki oyle yok anam ben guvenemem
tarafından
Bnm eşimde öyle ama kız erkek gibi giyimi konuşması eşim diyo kadın demeye bin şahit ister buna ama yinede sbha kdr uyumicam farklı dille konuscam sbh
(2,840 puan) tarafından
bencede canim yolla gitsin bak kardes tavsiyesi
0 oy
(48,759 puan) tarafından
kıyın kıyın yanasiyo esim istemiyo de alma eve annesini ara gelsin alsin kizini cocuk gibi uyurkende kapinizi falsn kilitle guvenemedim
tarafından
Ztn eşim gelme dse gelmez yufka yürekli bu saatte gelmiş gondersek bişi olsa yazktr sbh konuş filan dedi kapı kitliydi cnm annm karsmda oturuyo o sandım actm direk eşimde atletliydi onu görünce direk içeri atladi
(48,759 puan) tarafından
hic sevmem yüzsüz insani
0 oy
tarafından
Benim eşim izin vermez çünkü ailesi dururken sizde kalması uygun değil 
0 oy
(5,013 puan) tarafından
Sonra esim beni arkadaşımla aldattı diye ağlama burda
tarafından
Eşim bunu yapmaz onu hicbisrye saymiyo bna kalsa kovardm gece dokuza gelmişti eşime karşı cikmadm sbh geçen uyarıdan daha ağır konuscm
(5,013 puan) tarafından
Canım nefis oyle bseydir ki insana kendini tanıyamaz o kızı evine alma bir daha
tarafından
Sbh daha ağır konusucam bu gcde Allah için kız basna donmesn dedik böyle olmaz
0 oy
tarafından
Tövbe tövbe ya ne iş bu canım anlamaya adım pek valla dikkatli ol boyle insanlardan hayır cıkmaz he 
0 oy
(454 puan) tarafından
Canım alma ya şu kızı evine bu ne rahatlık ya evli kadının evinde kalınmaz hem. Almasaydın içeriye olmaz deseydin niye kabul ediyosun anası kocası düşünmüyor sen mi düşüncen Allah aşkına
0 oy
tarafından
Ya kusura bakma bacım da genişlik yapıyorsun o kadın uyurken eşin eşiaboya gitse görse onu uyurken orası burası meydanda. Yani onu da geç bir kadının akraba bile değil ki akraba olsa da kalması hiç uygun değil nasıl kabul ediyorsun evine eşinin de canına minnet yok kız başına gitmesin miş nasıl geldiyse öyle gitsin bacım saçmalığa bak şeytanın işi bu eşine ne kadar guvenirsen güven şeytan bir fitne attı mı kendi yatağında görürsün ikisini de. Kızı gonderemiyorsam koçanı gönder evden bu gece 
(48,759 puan) tarafından
bencede esini gönder evden
tarafından
Edeben hiç hiç uygun dwgil edebi bilen biri zaten gidip orda kalmaz.
(48,759 puan) tarafından
aynen canim
0 oy
tarafından
Benim bacım esimden cekndgne gelip kalmaz bende enstem işten gelecek yatacak rahatsız olmasın der 15 yasindaki bebe bunu düşünüyorsa onnki resmen sorumsuzluk evine alma kocana elli güven imami bile yoldan cikaryolar hey yavrum heeyy
tarafından
Cnm uyrdm bi ay önce bidaha gelmex dedim saat dokuzda kapıda baktm o eşime gitsn dedm basna bişi gelir sbh konuş yazktr dedi on yasndaki çocuk bile daha mantkli
tarafından
Yav kendi dusunmuyo sizmi düşüneceksiniz oraya gelene kadar olmams bişi yuvanda olursun guvenme benm de vardı arkadasm eşimle samimi olmaya calsti o benim kan kardesimn eşi onnlar olmucamda kimle olicam deyince bitti benim gözümde o.an kapatıldı engelledim sen kimsin ki bunu diyon ara anasini gelsin alsin  kaynanan zırt birt cikip cikip gelse bak burda görüyoz eşimle başbaşa kalamiyom diye post aciyo sende de eşimle yalnız kalicam de musait deglm kusura bakma de kusura bakma da benim eşim kabul et gelsin derse ben ona kizarim ha kabul ediyorsan bile kocan evdeyken onu evnde yatili agrlaman da saçma bacım kadına kiyamiyosan kocani anasına gondr koyma bı araya nefis var seytan var yapma yuvandan olun
tarafından
Cnm eşimin ailesinin olduğu ilçeden tasndk annemlern olduğu ilcye geldk haftada bı iki kez annm gelir uykusu kaçar muhabbet ederiz yine o sandım karşı karşıyayız kapiyi açtım onu gördüm direk içeri adim attı ya annmle kavga ettim sizde kalcm dedi geçti oturdu eşimle konustum kovucam gcn sfr uyardm bune dedm yazktr o kdr yol glms bsna bişi glr sbh yine konuş dedi geçti uyudu bna yatak şer defi belim agriyo koltukta yat sbh konusucaz dedm
tarafından
Valla yaptığı yuzsuzlik o sana utanmadan yapiyosa sende ona ypican o yuzssuzkugu bazıları bundan anliyo canım Allah yardim etsin
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Anaaa kız hatırladım ben olayı, geri gonder ne dedikodu olur kusura bakma kocasıyla anlaşamadı, anasıyla anlaşamadı e seninle mi anlasack

Onun yanında da kocandan bahsetme çok Tekin ayak gelmedi bana biz gündüz başkasının evinde otururken kocası gelse kalkıyoruz hemen yatmaya gelmek nedir

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 339 göst.
22 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 492 göst.
0 oy
2 cevap 98 göst.
23 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,399 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 190 göst.
18 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu